Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не ми работи динамичния тапет за времето.
#1

Има много готин динамичен тапет с вятърни генератори, който при промяна на времето трябва да се променя, но той не иска да се променя- стои си само на слънчево. Единствената настройка който може да му се направи е през колко време да актуализира времето. Когато го включих ме попита дали съм съгласен да събира данни за местоположението ми и аз се съгласих. Не знам какво друго трябва да направя за да тръгне.
Цитирай
Аксесоари
#2

Включи "Местоположения" от настройките или от лентата за известия.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#3

vikic написа:Включи "Местоположения" от настройките или от лентата за известия.
Включил съм го, но не помага.
Цитирай
#4

И при мен не работи...
Цитирай
#5

vankataloz написа:И при мен не работи...

Влизаш в Настройки > Диспечер на приложенията > Всички > намираш Weather widget и му изчистваш кеша и данните.
След това задължително рестартираш телефона и после си настройваш widget-а през колко време да се опреснява и т.н.
Location (втората иконка до WiFi бутона, когато плъзнеш notification лентата) трябва да е на Power saving и естествено някакъв интернет било то WiFi или от оператора.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

Направих и аз всичко,но и при мен не работи ..
Цитирай
#7

Колеги, обаче при мен работи. Изключите си power saving мода.
Цитирай
#8

Изключих го, но пак не става Angry Sad
Цитирай
#9

Някой нещо ?

Благодаря за "помощта"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)