Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Play Music вече и в България
#1

Изненада.
Пуснали са за България магазина за музика.
И ме пообъркаха че смениха началната страница на магазина и малко трудно се ориентирах докато разбера че трябва да натисна бутон "приложения" за да вляза в стандартната страница с приложенията.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

avkansazov написа:Изненада.
Пуснали са за България магазина за музика.
И ме пообъркаха че смениха началната страница на магазина и малко трудно се ориентирах докато разбера че трябва да натисна бутон "приложения" за да вляза в стандартната страница с приложенията.
С коя версия си на Google Play магазина?

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#3

даааа, вече и web версията на GooglePlay и на телефона ми ми показва музиката и ми дава да се логна за AllAccess за 1 месец безплатно и след това по 8 лева на месец (не мисля... Big Grin). иначе е интерестн, може да си качите музиката в GooglePlay библиотеката и да си я стримвате на всички устройства или просто да си я дръпнете и като цяло доста удобно Smile
Цитирай
#4

tansityyy написа:С коя версия си на Google Play магазина?
5.0.37 но това няма значение защото преди малко и 4.8 стана така.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#5

Christmas Christmas Момчета, Коледа дойде по-рано за нас . :cheers:

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#6

И всяка песен ти излиза между 2-3 лв!?

 
Цитирай
#7

Има и песни който са си оферта по 1,20-1,80лв. Wink Радвам се, че го пуснаха и за България Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#8

Страхотно е че имаме възможност да ползваме Music All Access абонамент за 8 лева на месец-не вярвах че ще докарат такава цена. Независимо че имам качени над 10 000 собствени песни в Google play music, откакто пуснаха Spotify за България ползвам и техен месечен абонамент. След месец ще съм наясно на кого ще продължа да плащам. Spotify са страхотни, но google music са по-добре интегрирани ( и към chromecast-a ми и към часовника ми) и определено съставят по-добри листи.
Цитирай
#9

И аз вчера много приятно се изненадах, като видях, че са го пуснали и за България. Дано в скоро време да пуснат и Google Play Books в България.

D_coffee
Цитирай
#10

[Изображение: playmusic.jpg]

За повече информация, както винаги, може да прочетете в блога Wink


 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Колко песни мога да си кача там без да плащам? И ако плащам след това има ли ограничение?

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#12

mitko1pr написа:И аз вчера много приятно се изненадах, като видях, че са го пуснали и за България. Дано в скоро време да пуснат и Google Play Books в България.

И аз се изненадах така, това не го очаквах. Даже се радвам повече от това, отколкото от лолипопа ако бяха пуснали. За книгите и аз съм на това мнение, обаче румънците ги огря 2012, а ние с тях вървим в повечето неща на една партида, така че явно ни куца законодателството в тази област.

mitko_9405 написа:Колко песни мога да си кача там без да плащам? И ако плащам след това има ли ограничение?

20 000 песни напълно безплатно, максимум до 320 kbits битейт (това е качество на музика, не размер) размера е неограничен, или поне аз съм качвал до 20-30 мб файлове. Ако искате повече, няма как засега. След като ги качите може да им качите обложка и метадата (албуми, година и т.н) аз това го направих с хак отдавна. Това е единственото ограничение 20 000 песни.

NoMaD написа:И всяка песен ти излиза между 2-3 лв!?
Има и такива екслузивни песни, тук вече автора е "виновен" за цената, песните са от 1,29 (99 цента от iTunes ако има купувачи изобщо) до 1,89 по така парчетата. Хубавата част идва с промоциите, сега за Коледа ще видите, ще има и безплатни песни. Разбира се, трябва да си луд в сегашното време да тръгнеш да си купуваш музика, да дам примерно 20 лева за един албум , това са ми близо 3 месеца Пълен достъп до всички песни.

-----------------------------------

И сега лично мнение, като върл фен на спотифай ми е много трудно да избера услуга, затова ще карам с двете засега, но определено по-добрата интерграция на гугъл води, плюс цената до известна степен.Като най-голяма липса виждам един от любимите ми плейлисти Top 100 currently song on spotify и поп версията на този плейлист. Да знам, че мога да си го сглобя сам, ама в спотифай го обновява автоматично.Иначе радио режима е почти един и същ, Explore (Разглеждане) секцията е същата. Набора от песни знаем, че е една идея по-малък от този на спотифай, но българските песни са еднакво малко и в двете услуги.

* Открих, че в началото като си си избрал, кои жанрова харесваш в раздела Разглеждане има готови плейлисти досущ като гореспоменатите, така че още +++ за мен към гугъл.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#13

и ако нямам постоянно интернет, на никъде... Big Grin
Цитирай
#14

Ако нямаш постоянен интернет, цъкаш на запазване на песни или плейлисти и си го запазваш в устройството със сищото качество. Wink

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#15

naskox написа:* Открих, че в началото като си си избрал, кои жанрова харесваш в раздела Разглеждане има готови плейлисти досущ като гореспоменатите, така че още +++ за мен към гугъл.
И още един много съществен плюс за Google play music All Access който забелязах току що ( мисля че преди не ставаше). Пуснах на три устройства с един акаунт по едно и също време различни песни (и трите онлайн) и трите работеха - при Spotify този номер не върви. Досещате се какво означава това. :cheers:
Цитирай
#16

Абе законово пише, че може до 1 устройство да възпроизвежда музика, но и аз го забелязах, че не гаси музиката, странно.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#17

Как мога да добавя устройство към акаунта? Влизам през телефона, но няма опция за добавяне.

Even when winning is illogical losing's still far from optional!
Nexus 5
Цитирай
#18

Като влезнеш с профила си, то автоматично е добавено.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#19

Стана. Само трябваше да деинсталирам и инсталирам приложението. :cheers:

Even when winning is illogical losing's still far from optional!
Nexus 5
Цитирай
#20

Дали ще има големи намаления на песни и албуми на Black Friday?

D_coffee
Цитирай
#21

pachogipsovo написа:Стана. Само трябваше да деинсталирам и инсталирам приложението. :cheers:
Да понякога се налагат такива процедури. Ако имате някакви въпроси, питайте.

mitko1pr написа:Дали ще има големи намаления на песни и албуми на Black Friday?

Попринцип целта на черния петък е да развият икономиката, чрез пазаруване за коледа. Но може и да има нещо, но чак голямо...

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#22

колеги ако сега се абонирам и по някое време се откажа после ако си възобновя акаунта пак ли ще е по 7.99лв на месец или по 10лв ?
Цитирай
#23

8,99 лв.(9) енормалната цена, не 10 лв. Но мисля, че ако се абонираш и откажеш и после пак абонираш преди 7.01.2015 може и още да важи промоцията. Пробвай с някой акаунт.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#24

Хубава новина, ама малко късно. Аз плащам вече за Spotify. И той си е с достатъчно платформена поддръжка и поддържа offline плейлисти.
Да, няма създаване на плейлисти от текущата ми музика, ама аз така или иначе нямам някаква голяма фонотека.
С какво google play е по-добър ?
Има ли нещо което да ме накара да хвърля текущия spotify абонамент и да мина на него ?
Цитирай
#25

5 поста над твоя съм написал сравнителен аргумент, от моята гледна точка, също като голям ползвател на Спотифай.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)