Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe X2 мнения

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Интересно  Undecided Направи ли всичките ъпдейти които са около 5-6 до сега може така да се оправи аз нямам този проблем Smile  
Аксесоари

Здравейте, колеги! Имам доста неприятен проблем с моя Vibe x2. Преди 1-2 седмици батерията му почна да пада доста бързо (до тогава ме караше по 2 дни). В последствие установих, че когато батерията стигне 26% започва да пада с по 1% на 3-4 секунди и така за няколко минути без да се ползва телефона умира. Реших да калибрирам батерията. Живота й малко се подобри, но се появи друг проблем. Когато батерията стане на около 36-40% телефона пак умира неочаквано и като го сложа на зарядното започва да се зарежда от 0%. Направих factory reset, но и това не помогна. Някакви предложения? Смятате ли, че проблема е хардуерен? Благодаря!

Мдам явно последния не съм го инсталирал който е 20мб ,а преди това инсталирах 3.Сега няма проблем.

3 часа и 20 минути на екран е добре очаквах по малко.

Galaxy S4 White

Имам същия проблем като колегата МИТАКА ! Снощи си легнах на 32 %, а сутринта боклука дори не ме събуди... Страшно разочарован съм от тоз телефон...  При мене има и друг проблем, ако е проблем - като го натоваря малко повече с включен wi-fi, камо ли GPS , отзад започва доста да топли телефона... И при Вас ли е така ?

Вадя го от зарядното, без да го пипам и за няма 15 мин, вече е свалил 2 процента, при положението,че няма СИМ карта !!! 

Явно телефона има доста сериозни софтуерни проблеми с батерията и нейното изразходване. В началото бях повече от доволен. След няколко ъпдейта се стигна до тук... Дано в Близалката да се погрижат за това.

Колеги искам да ви питам, в коя папка седят рингтоновете? Има една ''ringtones', но явно не е тази. Искам по най-дървения начин да си прехвърля от компа с ''copy/paste'', no после не ги виждам от менюто ''ringtones and volumes''

Xiaomi 13

Изтегли си ES file explorer. Сложи песните някъде в телефона и подле отиваш в настройки ringtones and volumes даваш на call rington и избираш да отвориш с es file explorer и си даваш на песента която искаш.

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400

Айде честито в момента се ъпдейтвам до Lollipop Smile 

Ще видим как е и какво е, дано всичко мине нормално и е Ок Smile 

И да попитам, след това задължително ли трябва да му дам ресет или може и без него? 

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512

1.1 GB голям, голям...

Xiaomi Mi 5

Браво,
сподели после дали всичко е минало ОК с близалката и какво се е случила с тела, настройките и прочие Smile
Thumbs Up 

(2015-06-04, 09:18:18)tuzaw3 написа:  Изтегли си ES file explorer. Сложи песните някъде в телефона и подле отиваш в настройки ringtones and volumes даваш на call rington и избираш да отвориш с es file explorer и си даваш на песента която искаш.

Браво колега, целия процес работи. Мерси.
Единствено не ми поддържа mp3-ките защото са ми рипвани от видео файлове през компа. Сега търся да пробвам с истинска mp3.

ЕДИТ:

Стана по заобиколен начин. Отварям ES file explorer намирам си песента, чуквам на нея за play, после от options чуквам set as ringtone и готово. Smile

Xiaomi 13

Инсталирах Lolipop,и първия проблем няма камера Smile


Edit:
Тръгна ,може би ми се струва,че е и по-добре,но...
За сега още не мога да кажа ,може да е заблуда Smile

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512

със всичко изчетено досега мисля че имам ебаси късмета с телефона....верно батерията слаба ,верно с друга камера и галерия но пак ми се виждат по малко ядовете от тези които вие изброихте... явно съм от късметлиите въпреки че съм с китайската версия от алиекспрес Smile а относно лолипоп , близалки не мисля изобщо да стигам до там :Д

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro

С близалката нещо не бачка мобилния нет. Някой друг с този проблем?

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400

дайте да се изместим в нова тема само за Лолипопа

Инсталирах ОТА ъпдейта и направих фактори ресет веднага и нямам никакви проблеми всичко си работи.Свободната рам от 250мб в момента с всички приложения които съм инсталирал е 780мб.Няма забивания тотално е изчезнал ЛАГ-а в настройките когато въртиш на горе и надолу.

Единственото което не мога да намеря е когато чукнеш два пъти върху екрана да се заключи,намерих само настройката за отключване по този начин.Някакви идеи?

Galaxy S4 White

То нямаше за заключване

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400

Чакам батерията поне 60% да стане и качвам после ще пиша кое как е Smile

(2015-06-04, 17:49:02)tuzaw3 написа:  То нямаше за заключване

Имаше от настройките на Launcher-а.Когато натиснеш най-левия бутон имаш настройки на работен плот и при 4.4.2 имаше освен за събуждане ,а и за заключване.

На Антуту с 4.4.2 ми изкара 45528 точки вчера ,а днес с Лолипоп-а 23140

Galaxy S4 White

Здравейте.
Скоро се върнах от Индия и там моята приятелка ми подари Lenovo Vibe X2 ,но се оказа,че е правен за индийският пазар.Та да ви питам има ли някаква разлика м/у моя и тези за европейския пазар.Разбрах ,че е за там защото тя го купи пред мен.Модела му точно е Vibe X2 -IN. Новобранец съм със смартфоните.До скоро ползвах нокия с фенерче(знаете за какво става дума.
Накратко телефона е с 32 гб памет,2 гб рам две карти едната нормална другата нано сим(каквото и да значи това) аз ползвам само една и и слот за карта памет .Версията на софтуера е 5,0,1 камерата е 13 мегапиксела предната мисля е 5.След много молби от моя страна ми каза колко струва(около 90 лева).Та дали не е някое менте??Благодаря предварително за отговорите.
Поздрави.
Радо.

Ако нямаш 3 медни пъпки на задния капак, който служат за предаване на тока от външната батерия-кейс занчи е менте. Другото по което можеш да го познаеш ако home бутона е къщичка значи е ментак

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400

Незнам да има такава модификация IN. Дай някоя снимка да го видиме, но за 90лв.....

В техните онлайн магазини гледам, че струва около 16 000 RS, което е около 250 USD.

Xiaomi Mi 5

Колеги , споделете някоя читава програма за управление на контактите в паметта на телефона и сим картата. Това в телефона не струва

пробвах Copy 2 Sim - исках да изтрия контактите от сим-а кошмар на всеки съм цъкал по два пъти и след всеки път рефреш на контактите - един по един 300 и кусур.....
иначе има опция за изтриване на всички, която всъщност не го прави !!!!!!
иначе от контактите на телефона много бодро каза ,че е изтрил всичко ама не !
изобщо с контактите страхотна боза

кажете как dа ги изтрия и от "облака" на леново SynCit, че и там е боза....

Здравейте,
От вчера при набиране, в горният десен ъгъл се появява надпис "Anti-tapping".
Що е то?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)