Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe X2 мнения

Благодаря ви много за отговорите! Преди малко кактоо си стоеше телефона,на заключен екран се изключи сам,та се чудя дали направо да ходя да го връщам. А по-рано беше забил, само черен екран стоеше и се оправи сам!
Аксесоари

Здравейте колеги. След като сте ползвали известно време телефона какво ви е мнението за него, особено с новия ъпдейт? Ако сега трябваше да избирате телефон бихте ли си го купили отново?

Без да се замисля

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400

Не бих го сменил в момента, защото няма нищо много по-добро в тоя ценови клас. Но със сигурност, ако трябваше сега да си купувам телефон нямаше да е този. Всъщност добре че беше този телефон. Вече съм сигурен, че повече няма да си купя леново. Не ги харесвах и преди това, а сега вече съм сигурен. Не искам да ангажирам никого с мнението си. Единственото нещо с което грабва телефонът е дизайна. Няма го удоволствието от ползването му, което изпитвах при предните ми 2 телефона, които бяха доста по нисък клас.

Ае кажи ми какво не ти харесва

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400

Здрвейте колеги, отскоро имам следния проблем с Леново вайб Х2... батерията пада прекалено бързо и без да се изполсва телефона . Пробвах да изключа мобилният и безжичният интернет , но пак се получава. Прави ми впечатление, че пада с по 6-7 процента за около 2 часа. От какво може да е проблема ?

Пусни скрийн да видим дрейна откъде може да е.

 

Нещо май не те разбрах какво да пусна

В крайна сметка, КАТЕГОРИНО НЕ бих си купил тоз телефон. Пълен ташак е за мене !
Слаба батерия, супер бъгав лолипоп, грееещ (отдаващ топлина) и не толкова бърз за колкото го представят !
Едиствения му плюс е дисплея, който можем да намерим и във Lenovo Vibe Shot Z90 -7, който е със същия дизайн, на доста по - ниска цена с 2 сим карти и мемори слот !

С една дума- ТУЙ БЪХЛИВО ЛЕНОВО НЕ СТРУВА !!!

Предоволен съм от телефона, никакви бъгове не съм видял, спокойно си го бутам 3 дена (доста интернет, а по скоро и Скайп започнах да използвам), но в началото го стопявах и за 3 часа с игри. Адски бърз е, никакъв лаг, 700мб средна свободна РАМ. С двусимовата китайска версия съм за 200$, а Shot-a e 340$. С 4.4 съм си все още и то доста стара версия на рома .. не мога да намеря причина да седна и да се занимавам да преинсталирам. Нямам официален ъпдейт за близалката, но има други решения как да я сложа и да се ползват пак двата слота и знам, че няма никаква грешка с близалката. Просто не ми се занимава да ъпдейтвам, че съм предоволен от сегашното положение. Кофти ми е когато го плюете ..

Lenovo Vibe X2

Аз не зная дали сега бих взел отново него, просто има нови и различни модели.

Иначе дали съм доволен от телефона - Да, много съм доволен.
И наистина може би бих си го взел и сега Smile

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512

Само от камерата не съм доволен и може би малко по голяма батерия но дали в края на деня ще ми остане 20% или 40% аз пак ще го заредя така че не ми е проблем

Момчета днес взех телефончето и засега съм много доволен. Не смятам да ъпдейтвам до 5.0, защото чета само негативни мнения за него. В момента е с 4.4 киткат.

Аз от 5 съм по доволен

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400

Lolipop-а 5.0 ли е,че аз на Нексуса не бях много доволен от него,но като сложих 5.1 и всичко вече е ок.Да знам дали да се занимавам,или да чакам 5.1

Здравейте,имам следния проблем след ъпдейт до лолипоп:при входящо повикване при отключен телефон вместо на цял екран визуализацията е в горния край на дисплея.

Нямаш проблем. Просто при лолипоп си е така
Свиквай Wink

Update до 5.1.1 ще го оправи. Да се надяваме, че ще има такъв update.

Здравейте,
Телефона дали има WiFi Direct и може ли да се ползва като мобилен хотспот?

Има хотспот

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400

Нещо чува ли се за 5.1.1 или нъцки.................аз на Нексуса вече чакам 6.0 Ноември.

Никой така и не прикачи снимка с живота на батерията.Колко скрийн он тайм прави??

Nexus 5 32GB White @6.0.1

Кога се очаква ъпдейт от 5.0 до 5.1 ? И ще имаме ли възможност за ъпдейт до android 6.0 ?

@r1nftw, правя по 3 часа средно screen on с интернет, но рекорда ми е 4 часа и 10 мин.

Lenovo Vibe X2

Препиръчвате ли телефона? Дизайнът наистина е много интересен. И не разбирам защо се хващате за тази батерия, като има Vibe X2 Battery - кейс, който прави батерията над 4000 mAh .. Само не съм сигурен на каква цена е. Някой има ли опит с този кейс-батерия?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)