Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe X2 мнения

Мога да препоръчам телефона на хора които искат телефона им да бъде бърз, без да се интересуват от живота на батерията.
Лично аз съм доволен от него, главно го използвам за игри, гледам филми, слушам музика и сърфирам с него. За разговори почти не го ползвам, защото не ми се налага.
Аксесоари

Кейса го пробвах в Технополис .. изобщо не си струва да си дам парите за него. Мога да го използвам ако отида за риба с преспиване и вечерта да си го заредя от кейса. Доста грози така красивия дизайн на телефона. Отделно си го зареждам на минимум 2 дена. Определено бих си го купил пак. За 400 лева чисто нов китаец без никакви проблеми .. какво по-хубаво ?

Lenovo Vibe X2

Търсих си телефон в този ценови клас и избора не е никак голям. Бях се спрял на Galaxy S5 neo, LG G3, все цифромания и с по-слаби характеристики.... тогава разгледах леново.
От седмица съм със това леново, много съм доволен! Бърз, тънък и никакви бъгове поне до сега с lolipop 5.0! Хубав дисплей 2gb ram, 32GB памет... Какво повече да иска човек?!

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy S8

(2015-09-27, 18:15:14)z3le написа:  Кейса го пробвах в Технополис .. изобщо не си струва да си дам парите за него. Мога да го използвам ако отида за риба с преспиване и вечерта да си го заредя от кейса. Доста грози така красивия дизайн на телефона. Отделно си го зареждам на минимум 2 дена. Определено бих си го купил пак. За 400 лева чисто нов китаец без никакви проблеми .. какво по-хубаво ?

Много, ама МНОГО по-разумна инвестиция според мен би била вместо Battery case за този телефон, да се вземе външна батерия на произволна марка, с произволни параметри - кеф ти 4000, кеф ти 10 000 mAh. На Леново външна батерия 5 Ah е 40 лева. Този кейс освен, че загрозява телефона, обезсмисля една от целите на дизайна - а именно да е тънък. Все още Вайб-а е един от най-тънките телефони в този клас. А аз като избирах, исках точно това - с много добър дисплей, с различен дизайн, бърз и лек. Ако му залепя един Battery case, става 12 мм и почти 200 грама - мерси Smile
Иначе при мен батерията държи 2 дни с включени данни и между 2 и 3 часа разговори, като между 9 и 19 часа съм с Bluetooth handsfree. Като изключа данните, минава 3 дни.
Брат ми си взе същия, но черен ... и според него е много по-добър от Самсунг С5. Може и да греши Wink
А аз обмислям HTC-то да го заменя с Lenovo S60 ... Tongue

Здравйте
Някой имал ли е проблема при ъпдейт до лолипоп да му прекъсне мобилния интернет

Практика на Форума е теми в които се питат различни неща и вътре става качакак от въпроси и отговори да се затварят. 

Ако някой има въпрос, нека да отвори нова тема в раздела на телефона. Така ще си има отделна тема за всяко нещо.  Например отваря се тема "откъде да поръчам" и в нея ще се обсъжда само това. Ако някой има въпрос за телефона, няма да тръгне да чете тема от 30-100 страници, а ще си отвори нова тема.

Призовавам за съдействие да направим и една тема за FAQ - за въпросите които всички ни интересуват и с кратки отговори. Като каква  резликата между 2-те версии на телефона и дали и двете работят в България? Може да направя и аз темата, но ако искате да давате идеи да я допълним всички. Можете да пишете в новата тема FAQ или да ми пишете на ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)