Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли или няма проблеми в G3
#1

Понеже в форума за G3 информацията е доста разпиляна, едни споделят за проблеми други твърдят че никога не са имали такива, реших да направя една анкета с "най-често срещани" проблеми с модела, за да придобием представа в крайна сметка, колко често са срещани въпросните проблеми.

за тези които не знаят какво означава овършарпнинг - http://i.imgur.com/T2wtZfw.png
може да се тествате на този примерен сайт https://dl.dropboxusercontent.com/u/4239...round.html

до тук доста добри резултати
16 без проблем
6 с проблем




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз гласувам за Пукнатините, защото аз си е я имам Smile точно до IR порт.
Ама то пластмаса, какво да очакваш. Толкова збита зглобка, всичко под-напражение и явно пука на определено време Smile
Друг проблем който аз имам е с отключването... Мисля че сензора нещо се базика с мен...

Друго аз нямам

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

ИванМатин написа:Аз гласувам за Пукнатините, защото аз си е я имам Smile точно до IR порт.
Ама то пластмаса, какво да очакваш. Толкова збита зглобка, всичко под-напражение и явно пука на определено време Smile

И моя и на един френд е така

LG G3 White
Цитирай
#4

Да си призная имал съм проблем. С изключването и със стоковия лаунчер. Но тъй като и двете неща ми се случиха точно един път и да чукна на дърво не са се появявали повече, гласувам с Не - телефонът е перфектен Smile

LG G3 + LG Watch Urbane
Цитирай
#5

Като изключим лекият лаг от време на време, забелязвам че при по продължителен разговор нямам мобилен нет и евентуално през това време ако получа СМС на вайбъра го получавам чак като приключа разговора. Това нормално ли е и някой друг забелязал ли го е?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#6

мисля че е нормално, поне на моя телефон, когато го ползвам като точка за достъп до интернет, по време на разговори интернета ми спира и след като приключа разговора пак се връзва




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#7

За първи път го забелязах при 30- минутен разговор и след неговият край получих СМС от вайбъра изпратен на 10-тата минута и получен след 20-мин.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#8

Това със сигурност е така, когато сте на 2G, изчезва и символа на нета Е или Н. Не е само при този модел! На 3G аз нямам такива проблеми.

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#9

Това с пукнатините само при белите G3 ли е?
Цитирай
#10

Не знам за вас, ама аз обмислям смяна телефона...
Нещо не е това което се говори че е... Висок клас телефона, а за мен е на средно ниво!
Не е нормално с толкова високи цифри във всичко, и да лаги и да прави проблеми!
Мислех, че LG може да се справи по добре от Samsung, ама май ще ида и при Sony да ги видим...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#11

ИванМатин написа:Не знам за вас, ама аз обмислям смяна телефона...
Нещо не е това което се говори че е... Висок клас телефона, а за мен е на средно ниво!
Не е нормално с толкова високи цифри във всичко, и да лаги и да прави проблеми!
Мислех, че LG може да се справи по добре от Samsung, ама май ще ида и при Sony да ги видим...
При мен няма лаг, няма пукнатини, няма проблем с батерията. Като изключим последните две, потърси проблема за лага в това какво си накачил на телефона. Слагал ли си му кракнати приложения? Моя е рутнат, но всичко, което съм инсталирал е от Play Store, с изключение на xposed. Без значение дали съм със стоковия лаунчър или с най-напудрения 3D такъв, всичко върви мазно и гладко. Наскоро си играх с един S5 на Samsung, беше със стоков лаунчър и без рут. Е, там наистина имаше лаг и насичане.
Цитирай
#12

Рутнат съм, ама нямам кракнати приложения...
Може би само си внедрявам глупости Smile
Както и да е Smile За сега съм в тоя лагер..
Lollipop идва скоро Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#13

При мен всичко си работи както трябва, свалих си Lollipopa и сега съм с него, няма никакви лагвания, работи перфектно.
Цитирай
#14

softi80 написа:При мен всичко си работи както трябва, свалих си Lollipopa и сега съм с него, няма никакви лагвания, работи перфектно.
От къде го свали, за 16 или 32 Gb и с root ли е тела? Благодаря!
Цитирай
#15

plomar4o написа:
softi80 написа:При мен всичко си работи както трябва, свалих си Lollipopa и сега съм с него, няма никакви лагвания, работи перфектно.
От къде го свали, за 16 или 32 Gb и с root ли е тела? Благодаря!
Все още няма root, http://forum.xda-developers.com/lg-g3/ge...0-t2938255 "A6PO"-16GB, "APOL"-32GB.
Цитирай
#16

Защо да няма, има рут, тоест през рикавъри се флашва петицата със рут:

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/de...5-t2887669

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#17

Еми при мен лагва само като местя страниците на главния екран и то не винаги. А на страницата където са приложенията изобщо. Всичко ми е стоково и несъм с live wallpaper.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#18

Всъщност пробвайте на някой цветен фон да натиснете екрана точно по средата и не говоря за силен ами с една идея по-силно отколкото докосвате екрана при работа. При мен се появяват вълнички и мисля че е проблем.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#19

И аз усещам лек лаг, което не би трябвало да е допустимо при флагман от 2014-та година. Nexus 4 който е от преди 2 години работи по-плавно и по-бързо. Дано със следващият ъпдейт да оправят лагването защото макар и да не е фрапиращо дразни доста.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#20

Мда, и аз сега като си пусна нексуса и направо лети, спрямо г3-то....

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#21

Сложете някой къстъм изчистен от всякакви глупости и тогава ги сравнявайте!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#22

като се сложи чист ром като на нексусите и тройката лети.чистия е около 300mb,за нашия-около 4пъти повече,емии...
Цитирай
#23

То е ясно, че с къстъм РОМ ще лети. Но идеята когато си купуваш флагман е телефона да си лети без да се нуждае от външна намеса. Както е при чистите Nexus-и Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#24

OliQueenBG написа:То е ясно, че с къстъм РОМ ще лети. Но идеята когато си купуваш флагман е телефона да си лети без да се нуждае от външна намеса. Както е при чистите Nexus-и Wink


Не го приемай като заяждане или нещо подобно, но това където си го написал е малко...
Ако от ЛГ пуснат оригинален изчистен ром Нексуса ще е жалко подобие на телефон покрай LG G3
Ако на Нексуса се портне рома от ЛГ който е в момента, не ще лагва ами ще е добре, ако изобщо ще може да се ползва нормално!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#25

Е занчи от LG все пак трябва да си олекотят РОМ-а Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)