Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спря да се зарежда/не се включва.
#1

Здравейте колеги!
Телефона ми спря да се зарежда.Преди да му падне изцяло заряда го пуснах да се форматира телефона защото помислих че нещо софтуерно е проблема и телефона се рестартира и умря.Сложих да се зарежда но при включването му индикатора мига постоянно в червено и не желае да зарежда.Показва се 1% и индикатора мига после изгасва дисплея и мигането продължава после пак се светва че ще зарежда и това всичкото се повтаря.Преди да го оставя за ремонт кажете нещо с което мога да го подкарам?
Благодаря ви!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
Аксесоари
#2

Един ресет може и да оправи проблема. Smile

 
Цитирай
#3

Да това първо се сетих тогава.но след като му го пуснах се рестартира телефона и му падна нацяло батерията и го сложих да се зарежда и нрще вече няколко часа и само мига червената лампичка.не може да се включи и товс е.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#4

Пробвай друго зарядно.

 
Цитирай
#5

Пробвай и с друго зарядно, и с друг кабел!

HTC Desire 500
Цитирай
#6

Lol Кое не разбрахте от написаното?Телефона му падна батерията и не желае да се възбуди за да захапе.С 2бр HTC зарядни е пробвано и с на Samsung зарядно също!Не иска да захапе и това е.Преди да се скапе тотално телефона като тръгнах да го зареждам в менюто като влезнах да видя заряда на батерията ми показваше че се зарежда от USB!След това реших да му направя резет на телефона и след като тръгна да се рестартира телефона и повече не се включи.Слагам го на зарядното почва да мига индикатора в червено показва се после батерията със светкавица вътре след това изписва че ще се зарежда и показва 1% мига няколко пъти батерията че зарежда уж и след това изгасва дисплея и нищо само мига индикатора и това е!Цяла вечер е седял на зарядно и нищо не се случва освен да мига индикатора.След малко ще ходя до Технополис да го закарам в сервиза им да го пращат за поправка.Дано да го оправят че ми писна....

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#7

https://www.androidbg.com/forum/topic806...uchva.html

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#8

gelermo написа:https://www.androidbg.com/forum/topic806...uchva.html
нищо съществено!само повтаряне

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#9

mrasnikavip написа:
gelermo написа:https://www.androidbg.com/forum/topic806...uchva.html
нищо съществено!само повтаряне

Пиша нов пост защото не ми позволява да си го редактирам.

Телефонът вече е отремонтиран ето и снимки от протокола.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#10

Здравейте,

имам същия проблем като Вашия - телефонът не е изпускан, намокрян, удрян и т.н. Никакви проблеми не съм имал с него, докато един ден изведнъж замръзна на бял екран с надпис HTC, стоя така няколко часа после изгасна и до там. Като го включа да се зарежда вибрира няколко пъти, светлинния индикатор мига, а телефона не се включва. Дадох го за ремонт, но ме интересува за колко време, горе-долу, ще ми го върнат. Пратен е в Румъния, надявам се да пристигне преди почивните дни.
Цитирай
#11

damadjanata написа:..Дадох го за ремонт, но ме интересува за колко време, горе-долу, ще ми го върнат. Пратен е в Румъния, надявам се да пристигне преди почивните дни.
В рамките на една седмица най-вероятно би трябвало да стане.

 
Цитирай
#12

Почти три седмици трае всичко но всичко става.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#13

Хора, преди час и половина телефона ми присветна и си стои на бял екран с надписа HTC , какво да правя ....не реагира изобщо :/ :unknw: :confused:
Цитирай
#14

Пробвай с копчето за включване.

 
Цитирай
#15

А ремонта колко време отнема ? Точно преди празниците да ми се случи това неприятно нещо Sad(
Цитирай
#16

Ако четеше темата щеше да видиш че 3тият коментар над твоят има отговор на твоят въпрос!

П.П: и да ми цъкате минуси нищо няма да промените.Четете какво ви се пише!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#17

(2014-12-14, 20:44:03)vikibaby написа:  Хора, преди час и половина телефона ми присветна и си стои на бял екран с надписа HTC , какво да правя ....не реагира изобщо  :/  :unknw:  :confused:

Имам същия проблем от тази сутрин. Ще помогне ли ако напрява factory reset? Махах батерията няколко пъти, но нищо не помага.....
Цитирай
#18

Ами пробвай, може и да оправи проблема.

 
Цитирай
#19

Имах същият проблем.Писах на HTC USA както прочетох от по- старата тема, те ме препратиха кам http://www.htc.com/cz/contact/chat/ понеже телефона ми е бил от там.От там ме питаха за сериен номер и имей и след това ми казаха , че ще ми направят софт ресет от там.Обясниха ми да го включа да се зарежда и когато мине този критичен 1% да му махна батерията за 30 секунди да я постава и да влезна в роот менюто и да дам фактори ресет. Направих го както ми казаха и всичко е точно  вече Smile  Visslar  Visslar

Htc Explorer => Htc Desire 500 => Lg G2 => Huawei p9 lite=>Huawei p10 lite=>Huawei mate 20=>Samsung S22Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)