Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[EXP] Lollipop За Xperia Z
#51

Тези дни Zката ми беше на ремонт и ми дадоха оборотен Z1 с Лоли Поп.....еми да ви кажа нещо не ми хареса. Малко дървени ми се сториха иконите, някои удобни уиджети ги нямаше за сметка на други безполезни, имаше накачулени доста приложения свързани с камерата (нали е 20 пиксела) Най ме издразни статус бара и честно казано нещо не му свикнах за 2 седмици. Говорим за официална версия на Мтел. Също така правеше проблеми със сензора за близост, като при сандвича ако си спомняте. Иначе Z1 беше почти нова. С две думи хич не бързам за ъпдейта.......
Цитирай
Аксесоари
#52

Сони винаги си е била марка №1 и такава ще си остане Angel
[Изображение: 035340407.jpg?r=0]
Цитирай
#53

Чак на 10 Юли ли ще излиза последно ?

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#54

Една от причините поради която винаги съм харесвал Сони е, че не прекратяват актуализацията на Андроида след 2-3 ъпдейта, а напротив - стремят се да обновяват телефоните си от висок клас (някои от среднияте класове също) с най-новата версия. Очаквах 5.0.2 да е последния ъпдейт за нашият модел, но се оказва, че ще имаме и 5.1, което е повече от похвално.
Цитирай
#55

ми то се знаеше след като още април излезе 5.1 стабилна версия на аосп .... Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#56

(2015-05-07, 15:55:50)the_boh написа:  Чак на 10 Юли ли ще излиза последно ?

Не, този месец ще е. И по - конкретно, очаква се още другата седмица. Говоря за 5.0.2 а не за 5.1.
Цитирай
#57

@pavlinstoyanov, мисля, че малко се поизхвърляш за времето към пуск на Андорид 5.1 за Xperia Z. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#58

Говоря за 5.0.2 не за 5.1. Съжалявам, ако съм го написал малко неясно, редактирах и горния пост да не стават обърквания. Smile
Цитирай
#59

Тоя сензор от Андроида ли се бъгна ?
Цитирай
#60

Темата е за актуализация до Андроид 5.0.2 Лолипоп.
За какъв сензор става въпрос?

П.п. Ако имаш в предвид проблема на Abstract, то той спомена в мнението си, че този проблем го е имало и при КитКАт.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#61

Ха честито, скоро ще го получите и вие. http://www.xperiablog.net/2015/05/12/and...-z-series/
Цитирай
#62

Няма ли го някъде качен вече ???

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#63

За сега е само сертифициран от PTCRB, още не е пуснат, но щом го сертифицират в PTCRB, обикновенно излиза до 2 седмици.
Цитирай
#64

Аха ясно , явно още ще се чака Wink..... Много ми омръзна с тая версия...

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#65

Колеги дали ще има подобрения на камерата с идването на lollipop ?
Цитирай
#66

Това никой не може да ти го каже, преди да е излязъл. При Z1 след ъпдейта, камерата се подобри значително, но за Z нищо не се знае.
Цитирай
#67

Здравейте. Дали някой получи ъпдейта?!
Цитирай
#68

Доста хора го получиха. Не знам защо, но решиха да отворят друга тема, където са писания вече от впечатления по ъпдейта, а не по притеснения и радости кога излиза. Smile

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74095
Цитирай
#69

Много благодаря Storstark


9. Мнения с по една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Вместо това може да използвате бутон Оцени отдолу под всяко мнение, за да го отбележите като полезно. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)