Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chromecast покупка
#1

Знаете ли от къде мога да си поръчам Google Chromecast най на аванта?
Цитирай
Аксесоари
#2

Google
Цитирай
#3

http://olx.bg/mediya-pler-google-chromec...-i61605052

Обикновено тук, за тези пари е разумно. В емаг имат гаранция 2 години, но са по 98 лв. (последно бяха толкова). От Google е най-изгодно, но като държава от третия свят, нямаме право да пазаруваме от там. Друг вариант е медиа кутийката на xiaomi - от $79 до $100 в ibuygou. Smile


Цитирай
#4

да, ясно че от Google ще е най-изгодно, но няма как да поръчам тук. Търсих в ebay, но и там ми излиза доста солено с доставката, а не видях вариант с безплатна доставка. Все пак ако знаете някой online магазин, в който цената да е долу горе колкото Google пишете. Ако се плаща с paypal още по-добре Smile
Цитирай
#5

Амазон.ко.юк - 75 лъва
Амазон.де - 70 лъва

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#6

http://vali.bg/?action=search&search_tex...&x=21&y=14 ?
Цитирай
#7

В Австрия го има по магазините по 35€. Ако намериш по кой да ти го изпратя,ще ти го взема. Поздрави
Цитирай
#8

joro73kos написа:В Австрия го има по магазините по 35€. Ако намериш по кой да ти го изпратя,ще ти го взема. Поздрави
Пусни му го по поща.
Цитирай
#9

мерси, но така дълга и широка. ще търся налялво надясно и в крайна сметка може да го взема от ebay, ще ми излезе за 60-тина лева Smile
Цитирай
#10

Ахахаха в България колко са се н@ср@ли с цените не е реално. В GooglePlay ми е 35 евро, също толкова е и в МедиаМаркт. Тези са лепнали цени от по 100+ лева.
@yo_asakura - май наистина най-евтино ще ти е някой да ти го поръча от чужбина. Няма дори да чакаш толкова много.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#11

Или поръчка от амазон, или ти го носи приятел, или като мен emag. Понеже сме само богати тука, устройствата ни са най-"евтини". Моя го взех за 74 кинта от емага, имаше някаква промоция, но имай предвид, че го нямаше близо месец като оферта. Иначе доставка всичко тип-топ, емаг са най-читави в това отношение. Може и за Black Friday да пуснат нещо, но няма гаранция, че ще го има достъпен тогава и/или, че ще бъде на промоция. Иначе в емаг са от италианския Play Store ако има значение. Общо бих казал, че за 70 кинта си заслужава, но за 100 може би не. Пак да повторя, най-добре приятел да ти го донесе от нормална държава.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#12

аз за това върся вариант най-близо до оригиналната цена, защото не мисля, че си заслужава чак толкова, но като за 35$ е супер. въпроса е че няма кой да ми донесе и трябва да търся да поръчам от някъде. А то с доставка и пак става като да си го купя от emag да кажем. Ще чакам промоция или ваучер за намаления и може да го купя евентуално от emag - и аз съм доволен от тях (взех си телефона със 140 лева надолу на миналия черен петък)... Smile
Цитирай
#13

Да, за съжаление сме в неприятна позиция...но поне черния петък навлиза в нашата страна. Относно емаг нямат равни. Браво на румънците. :thumbup:

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#14

А да има от къде да купи новата версия на сносна цена? В техно***** (* е цензура) ги има и двата, ама с тия цени.... И може ли да се поръча през Google play с доставка до България или на някоя от фирмите дето правят доставки до България?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#15

От Англия например от argos (£30.00) и през фирма за доставки ще ти излезе под 90 лв.
Цитирай
#16

Бих искал да попитам собствениците на тази джаджа дали вече има по-голяма свобода и избор за приложения и неща които да кастваш към ТВ-то. 
Примерно мои видеота, снимки,филми, докато играя някоя игра, докато браузвам из нета и т.н.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#17

Екрана може да се каства и всичко което е на него. Самото устройство поддържа определени видеоформати така че трябва да са в тях видеотата за да минат. Иначе много програми го поддържат. Има цяла секция в плей.
Аз моя го използвам основно за подкасти и HBO go. Работи перфектно. А, и youtube ако гледаш
Цитирай
#18

Това за кой Chromecast говорите? Първия или новия Chromecast 2?

И колко време му изкарва батерията на това чудо?
Цитирай
#19

Няма батерия, има захранване.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#20

Когато кастваш от телефона към тв-то, екрана включен ли остава докато гледам видео примерно, или е загасен (да пести батерия)?
Цитирай
#21

Можеш да си го загасиш. Добавяш си песни в плейстата към ТВ в Youtube, например и гасиш Smile.


Цитирай
#22

А, ако гледам муви със субтитри през MX примерно?
Цитирай
#23

Каква е разликата с или без субтитри?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#24

Разликата е MX Player. По-горе се спомена, че YouTuBe може да гаси екрана.
Цитирай
#25

Не го ползвам и не мога да кажа.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)