Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще има ли Android 5.0 Lollipop за S3 Neo ?
#1

След 2 години и половина полазване на S3 (малко умря), вече съм с Нео. За мен работи доста прилично, но от тук и въпроса, дали ще го забравят като оригиналния S3 или ще ни зарадват с близалка ? Android
Цитирай
Аксесоари
#2

Питай Samsung.
Цитирай
#3

Smile Днес точно това питах Самсунг, чрез чата в официалният им сайт.Беше ми отговорено, че апарата позволява хардуерно 5.0 и че трябва да почакаме.След което аз попитах дали това означава че ще има, но ми беше казано отново да имам търпение.
Цитирай
#4

Все пак телефона е от тази година и не е минала 18 месечна подръжка,а и той дойде с предварително инсталиран 4.4.2,още нито един ъпдейт не е идвал за GT-9301I.
Цитирай
#5

Цитат:Samsung Galaxy S3 NEO отговаря на техническите изисквания на Android 5.0 и би трябвало да го получи.
Все още няма определена дата кога това ще се случи.
Това е отговорът на Samsung който получих днес на моето запитване. Confusedtupid:

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#6

Вече много време мина, но няма никакъв ъпдейт за S3 Neo. Да не говорим за Андроид 5.0. Дано не са ни забравили. От толкова много модели на Самсунг, повечето безсмислени и припокриващи се един добрите телефони не получава нищо. :-(

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#7

Точно поради тази причина търся как да си заменя устройството.(не с чисто ново)
Цитирай
#8

Телефона и така си работи добре, нали за това е купен ...да работи Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Ти си си екстра с note 3-то, имаш си официален ъпдейт. Smile Кажи, не би ли се изнервите ако не ти бяха пуснали ъпдейт ?
Цитирай
#10

Ами не...този модел си работи добре за класа си с 4.4.2 . Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Каква е тази мания за най-новото? Нали си работи добре и така?

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#12

Който иска ново - да си слага CM12.1 като за неофициална версия всичко работи добре (с изключение на NFC-то, ама не е чак от толкова съществено значение поне за мен).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#13

Ето го официално http://www.youmobile.org/blogs/entry/Sam...s-CANCELED . Разочарован съм от Самсунг. Как може да не ъпдейтнат С3 Нео??? За С3 разбирам, стар модел, 1 ГБ Рам, обаче за С3 Нео.. Хората са прави За самсунг. "Какъвто го купиш от магазина, такъв ще си остане" Значи ъпдейтват някви простотии като Galaxy Core Prime VE G361, Galaxy Core Prime 360H Galaxy Core Prime 360F с памет 8ГБ и рам 1ГБ, процесор 1.2 и ги ъпдейтват а С3 Нео където също е модел 2014 с 16ГБ памет, 1.5ГБ Рам и 1.4 процесор няма да ъпдейтнат. Такава глупост от самсунг не съм виждал.. Повече самсунг няма да копувам сигурно..

http://samsung.youmobile.org/ тук може да видите ъпдейти за телефони
Цитирай
#14

Бомба е тела...
По добро от 4.4.2 Самсунг не са правили...
Всичко друго е лайна..
И с Ноте 3 бях, и с Ноте 4...
Това е идеалния тел... Рам, размери, "нужди", камера!
По добро от 4.4.2 не съм ползвал.
Resurrection Remix също е много много добре, но който е свикнал със сток визията на Самсунг ше му е терсене бая, но пък тела там е топ.
Батерята също е 6 за а/ч си!
   

   

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#15

Няма смисъл да се чака какъвто и да е официален ъпдейт. Моя малко след като го купих - root и custom rom от xda. Сега съм с андроид 5.1.1 и това е най-новото налично за тоя телефон. Чакам да пригодят CyanogenMod 13 с marshmallow, за да го сложа и него. Иначе, ако се наложи гаранционен сервиз, много лесно може да се върне стоковия ром - има подробна тема за това.
Цитирай
#16

Подкрепям колегата отгоре.
Не 5.0 а направо 5.1 . Престраших и сложих СМ12.1. То пък било изключително лесно.
Много добри впечатления, супер са благинките на 5.1.1, както и екстрите от СМ.
Досега винаги съм бил със стокови рутнати ромове.
Все едно съм с друг телефон вече. Интересното е че батерията държи колкото и със стоковия ром, а дори и малко повече като че ли. Само че преди винаги бях със спрян GPS и сумати забранени приложения които не ползвах. Сега не само, че е пуснат на висока точност, а и сензора за близост е постоянно включен и батерията пак изкарва 3 часа и малко дисплей.
Единствено рута нещо се дърпа, но така или иначе го ползвах само за да си оправя писането на СД картата при 4.4.2, а сега си е разрешено.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)