Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв custom rom ползвате?

(2016-05-24, 11:20:43)nikysaxo написа:  Мнения за Fulmics 5.2 и Limitless 8.0 кой е по добър?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Никой ли не е слагал Fulmics 5.2! Има ли проблеми ?

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
Аксесоари

Добре е да, но по добре 2.7
Лично мение!
Лолипоп е в пъти по по!!!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

(2016-05-27, 20:46:57)nikysaxo написа:  Никой ли не е слагал Fulmics 5.2! Има ли проблеми ?

Аз съм с него от версия 5.0 и съм много доволен. Ако смяташ да пробваш custom rom слагай без да се замисляш
Цитирай

Препоръчайте някакъв с добър живот на батерията
Цитирай

Прекрасен Ром:
Без никакви проблеми и всичко работи.
Добър живот на батерията и найстина много бърз и плавен!
Бях с него около 10 дни и нямах никакъв проблем!
Най-много бях изкарал 4:45мин. Екран!
Инсталирах го с пакета на experia и всичко работеше на 6.
Който иска да пробва. Заслужа си!
Вчера флашнах Fulmics 5.1 и не бих казал че е кой знае какво. Освен че UX5 много ми харесва и май само заради това го сложих!

Заповядайте ромчето!

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3309500


Sent from my LG-D855 using Tapatalk

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай

Благодаря за инфото,но сониуи никога не са ме кефили.мисля да заложа на фулмикс.
Цитирай

Сложи го но недей да го ъпдейтваш до 5.3 че като гледам колко много се оплакват от него.! 5.1 или до 5.2.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай

Колеги, някой пробвал ли е с LG UP да се върне към сток? Не иска да го открие и това е. Сеега мисля да се върна към 5.1 и да пробвам пак. Ако някой е успял нека да сподели каква е гимнастиката.
Цитирай

Погледни темата за LG UP в първото мнение е написано какво трябва да се прави. Това заради къстъм рома. За това не ти го разпознава.

Sent from my GT-I9301I

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Гледах я, и преди съм ползвал програмата, но въпроса ми беше дали някой успешно се е върнал към сток. Иначе сложих отново 5.1 фулмикс, със 5.3 е пълна трагедия телефона. Батерията заминава за един ден без кой знае какво ползване.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай

Излезе нова версия на Fulmics (6.0) - http://forum.xda-developers.com/lg-g3/de...b-t3304556
Мисля да го пробвам днес или утре, обаче преди това имам един въпрос: Гаранцията ще ми се изгуби ли, ако след като съм руутнал, качил recovery и флашнал рома реша да се върна на стоков ром и махна руута и всичко? Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Не!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай

(2016-08-16, 12:15:31)krasimiretov написа:  Излезе нова версия на Fulmics (6.0) ...

Сподели как се държи, че с 5.3 имаше проблеми и си седя на 5.2.
Цитирай

Значи качих го и не съм много доволен. Може би защото имах по-големи очаквания. Но накратко - не ме радва LG G5 лаунчъра(стоковия ми се струва по-бърз). Анимациите също и ги сложих на 0.5x(по-добре). Гледам има бъгове, автора на рома пише, че ще бъдат оправени, но засега не съм имал проблем(а не ползвам функциите, които хората пишат, че са бъгнати). Флашнах и Xceed кернел-а направо не съм тествал стоковия. Сега свалям приложенията да видим дали ще има проблеми. Утре ще тествам главно камерата, за да видя дали има разлика в качеството на изображенията(чел съм мнения в които пише, че качеството е по-лошо от стоков ром), ако се окаже вярно ще се върна и аз. Ако не е така ще тествам и батерията няколко дни да преценя. Smile  Иначе телефона си работи бързо без проблеми. Също забелязах, че не ми загрява толкова при инсталиране на приложения и като цяло. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

(2016-08-16, 20:52:41)grigata написа:  Сподели как се държи,...

Хич не  е добре....умния екран не работи, страхотен лаг при връщане на начален екран...имах големи надежди, но се оказа по-зле от предишния. Пише, че ще има нова версия, но....губя надежда вече

Xiaomi 12
Цитирай

Това е качеството!!!!!!!!!!!!!! http://forum.xda-developers.com/lg-g3/de...b-t3304556
Всичко останало е боза, но вие си преценявате!!! Аз Ви препоръчвам силно този ром, смятам, че няма да съжалявате Smile
Цитирай

Е нали колегите по-горе за този РОМ говорят Smile
Значи - сложих го и аз - забелязвам разлики с 5.3 като цяло. Върви си бързо - за момента не откривам някакви бъгове и проблеми. Аз нямам лаг - а съм със стоковия кернел.
Цитирай

Здравейте. Да попитам как е качеството на камерата при вас? Има ли влошаване на качеството или е като стоков ром? Направих няколко снимки за сравнение(макар че и слънцето се премести и няма как да стане точно, но...) Какво мислите? Според мен не е по-лошо качеството, но незнам. Снимките  - Снимките със светкавица са правени на пълна тъмнина без никаква светлина. През дена снимките са били с пуснато HDR(изобщо не съм гледал дали е включено или не Smile ) 
Друго което забелязвам е, че телефона загрява значително по-малко.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Качих Fulmics 6.0 или там каквото се води последното налично. Харесва ми. Правя го основно заради батерията, че с V30f беше тежко положението, но не мога да отрека и че по-различния дизайн ми допада много и ми пълни очето. За снимките, вижда ми се да снима по същия начин. Ако се задържи дълго на телефона ми (разбирайте оправдае доверието ми) ще дам по-обстойни впечатления. За момента всичко работи! Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Скоро пише, че ще излезе ъпдейт оправящ проблемите, че има някои дразнещи(селфи камерата и даване на администратор права). Иначе съм доволен, работи бързо телефона-навсякъде освен лаунчъра, който не ме кефи нещо(при стоков 6.0 лаунчъра е доста по-бърз). При този нещо анимациите са много бавни и не ме радва(а ако избера стария лаунчър от настройките има бъг при мен-моля някой ако желае да сподели дали го има при него Smile Батерията си изкара колкото попринцип ми караше в началото като го купих(в последствие се влоши с v30f и затова качих рома). Също така забелязвам, че телефона ми изобщо не загрява(при моето ползване). С v30f като бях при ползване доста често сваляше яркостта на 90% с предупреждение, сега това го няма - просто не загрява(сигурно и затова ми кара повече батерията Big Grin  Флашнал съм също и Xceed кернела(може и от него да не загрява толкова - незнам). Камерата няма влошаване на качеството(даже и xpirt потвърди). Също така много ми харесва дизайна на музикалния плейър-доста повече радва с тези замъглени фонове.  Тези дни ще се върна на стоков v30f, за да тествам с Xceed кернела докато излезе fix ъпдейта и сигурно пак ще се върна на fulmics Smile
Видео - бъг на лаунчъра - при вас наличен ли е? Smile 
Видео с резултати на батерията - само на Wi-Fi, с яркост под 50% вкъщи, навън си е 100 с пусната синхронизация.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Бъга в лаунчера го има и при мен. Все едно го reload-ва всеки път, когато изчистиш приложенията. За момента не ме дразни.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Откъде мога да сваля Xceed кернела, че нещо в XDA не ми става ясно?

LG G3 16gb.
Цитирай

(2016-08-19, 10:14:16)bogi98 написа:  Откъде мога да сваля Xceed кернела, че нещо в XDA не ми става ясно?

Stable - не работи FM радиото на последната версия
Nightly - инсталирай тази версия, FM радиото работи

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Fulmics 6.1 мина като ОТА ъпдейт. Оправен е бъга с презареждането на лаунчера след затваряне на всички приложения.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Ако някой има желание, може да пробва и този ром xda. Направен е от българин и върви доста добре. В комбинация с xceed kernel работи много добре.

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)