Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв custom rom ползвате?

Ползвам DarkKnight 5.5 , базиран върху стоков Lollipop 5.0. Превръща белите менюта в черни, има 30 щрифта, подменени са иконите на батерията и мрежите, центрира часовника. 

Alcatel One Touch Idol 6030x root
LG G3 6.0 stock Huawei MediaPad T1 root + Asus MeMo Pad HD 7 root


Цитирай
Аксесоари

Обичания AndroidNow вече е с ново име: ★+7_HD_......_(The_Holy_Grail)+★
Последният достъпен е ★+7_HD_1.3_(The_Holy_Grail)+★
Има и ★+7_HD_2.4_(The_Holy_Grail)+★, но е заключен с парола и засега никой не може да я намери

Xiaomi 12
Цитирай

Е, този +7_HD_1.3 по-нов ли е от AndroidNow HD 10.3? Ако може линк към него.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Заповядайте:
https://mega.co.nz/#!ocd1VKhD!yxhElf...X6_GJ-tcD8GIS4
Да споделя един забелязан бъг:
При снимане на видео, ако решите да зуумвате, камерата крашва

P.S. Ако някой намери паролата за 2.4  да споделя

Xiaomi 12
Цитирай

(2015-05-03, 20:33:30)ganchev написа:  Е, този +7_HD_1.3 по-нов ли е от AndroidNow HD 10.3? Ако може линк към него.

От тук можеш да го свалиш но дали има разлика не знам. 
https://mega.co.nz/#!ocd1VKhD!yxhElf7cIl...J-tcD8GIS4
Сега видях че колегата е дал линк.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

(2015-05-03, 20:54:10)stiix написа:  Заповядайте:
https://mega.co.nz/#!ocd1VKhD!yxhElf...X6_GJ-tcD8GIS4
Да споделя един забелязан бъг:
При снимане на видео, ако решите да зуумвате, камерата крашва

P.S. Ако някой намери паролата за 2.4  да споделя

Здравейте!

Може ли някой да даде адреса на този  ром, за да следя развитието.
Благодаря!

LG V30
Цитирай

Аз търсих в полския форум ама нещо не успях да я намеря.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-05-03, 21:18:38)ganchev написа:  Аз търсих в полския форум ама нещо не успях да я намеря.

Аз също, няма я там темата. Колегата който е дал линка за сваляне може да знае къде е

LG V30
Цитирай

Няма актуална тема за тоя РОМ. Колегите от 4pda се оплакват, че в полския форум ги режат поголовно. Мен също ме отрязаха. Момата твърди, че РОМ-а вече го прави за лична употреба

P.S. Тук намерих последните налични
https://mega.co.nz/#F!GIoGVDSI!0TMmHtzTpuF5QkC9ZnokgA

Xiaomi 12
Цитирай

Извинете за глупавият въпрос, но защо този ром е толкова таен? Пари ли се искат?

Nexus 5
Цитирай

Пари не се искат.Просто разработчика му е изкукал нещо . Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Мисля, че не е до пари. Разработчика е малко ексцентричен. Първо пусна РОМ-а в хда, след известно време го свали от там. Обяви, че ще го поддържа в полския форум. Там също го поддържаше известно време и сега явно го дава с парола на определени хора, които той прецени. Интересното е, че ако аз го докопам, веднага ще го кача някъде или най-малко ще го разпратя на доста хора. Странно как никой още не стигнал до последната версия. Или може би хората му обещават да не го качват никъде. Знам ли!?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Точно дава на тези които направят "дарение" Smile и в xda,поради тази причина го няма.
Цитирай

Ами ок, но всеки който направи дарението и вземе РОМ-а може да го качи в дропбокс например. Така след точно 2 дни ще го имат много хора. Няма логика, потребителите да си го кътат!? А и в хда има доста, които правят дарения.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Ама пък в полския форум разработчика беше пуснал копие на обратен ордер, от който е видно, че връща дарението на някакъв... Та и това е малко странно

Xiaomi 12
Цитирай

Защото го обвиниха, че прави всичко за дарения. Също му писаха, че ползва елементи на други автори и не ги споменава; че в XDA са му събрали пари за G3, чрез дарения, а той е почнал с фасони и в крайна сметка се е махнал....
Както и да е, човекът е много емоционален и нестабилен. Явно си има негови си проблеми. Жалко, защото неговия ROM работи много добре, в това число и прекрасна батерия.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Това за G3 и даренията не го знаех.
Всички ние си имаме проблеми, но не ги носим по форумите (сигурен съм в това). Все си мисля, че някой ще качи някъде последната версия на РОМ-а.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Е добре де,има ли разлика между последните рилийзи
Цитирай

В последно време набляга на графичните интерпретации и разни украшателства. Имам усещането, че разработката на РОМ-а запада и хората се ориентират към други разработки

Xiaomi 12
Цитирай

(2015-05-03, 20:26:24)cromm написа:  Ползвам DarkKnight 5.5 , базиран върху стоков Lollipop 5.0. Превръща белите менюта в черни, има 30 щрифта, подменени са иконите на батерията и мрежите, центрира часовника.

Махнах въпросния ром поради неизпипаност от бели към черни менюта и проблем с гугъл сървисите. Сега съм с 7_HD_1.3_(The_Holy_Grail).

Alcatel One Touch Idol 6030x root
LG G3 6.0 stock Huawei MediaPad T1 root + Asus MeMo Pad HD 7 root


Цитирай

Каква е причината толкова много хора да използват този androidnow, holy grail или както му е името. След novastock това е най-тегавия ROM с най-ужасната камера/от стоково-базираните/.
Последните седмици изпробвах почти всичко налично за G3. Сток+руут и собствени модификации е най-доброто за мен. Имам чувството, че не знам нещо за този androidnow??
Ако някой го спира влошената камера от използване на AOSP, излезе скрипт и енджин v9, оправя доста. Версията на BlissPop от 3-ти е най-добрия след стоковия, гигантския дрейн на батерията е оправен.
Цитирай

Инсталирах 7_HD_1.3_(The_Holy_Grail). Не ми харесва, че не мога да сменя иконата на батерията. Има вградено приложение 3minit battery settings и с него принципно се правят модификации, но в случая не става. Има само избор между offline иконите, а те са някакви сини и не ми харесват.Искам да е бяла като стоковата и с предната версия на рома си я смених, но тук не става. И като цяло май само визуално ми допада тоя android now или както се казва там вече. Предния 10.3 след седмица при почукване по екрана светваше по-бавно от обикновенно, при сваляне на падащото меню лагваше понякога.....ще изчакам да видя тоя как ще е и май ще си върна  Cloudy. За месец с него нямаше проблем никакъв.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

На мен даже ми се случваше почукването изобщо да не сработи. Светваше само от задния бутон

Xiaomi 12
Цитирай

Аз се отказах да минавам на Androidnow.Останах си с Cloudy.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Това с проблема със задействането с почукване и налагащото се отключване от бутона макар и рядко съм го забелязвал и със стоковия ром, но с тоя определено е по-често. Само заради възможноста за бързо преминаване между 2G - 3G се поблазних да сложа androidnow.Според моите наблюдения на скромен потребител обаче...cloudy e по-добрия ром.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)