Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къстъм Ром
#1

Ако може някой да сподели как се държи, с кой къстъм е, как го инсталира ..........

HUAWEI P9 Lite ,  HUAWEI P9 Lite , HUAWEI P8 Lite,
Lenovo P2
Цитирай
Аксесоари
#2

Изпробвах доста. Сега ползвам рома от подписа. Изключително съм доволен от тази версия. Няма никакви проблеми. Батерията ... според употребата - 1-2-3 дни. WiFi не го изключвам, мобилен Интернет, синхронизиране, GPS, BT включвам само при нужда. Ако искам автостартиращи програми, ги правя системни; на всички останали съм забранил автостарта.
Изтрил съм ненужните (за мен) програми, картинки и др. , и всички езици без BG и EN ...
Чакам Android 5 . До тогава ще съм с този ром! :thumbup:

Sony Xperia Z1 C6903 (Locked BL) > KitKat 4.4.4 {14.4.A.0.157} [CriskeloROM v7.6], Root, Deodex, Recovery, Xposed; SD-card 32GB/Class10
Цитирай
#3

Някой с наблюдения на къстъм ром на базата на близалката?
Интересува ме нещо което да се доближава до оригиналния и да бъде поне по-надежден - да може и да се говори нормално Smile
Цитирай
#4

Аз пробвах да сложа MIUI преди известно време, но получих буутлуп и си върнах фабричния с флаштуул.
Цитирай
#5

Аз съм с RockZ1L , на базата на близалката.Горе долу става,звука е добре,батерията малко по добре от стока,като перформанс 40к на антуту.Има някой друг бъг,но става за ежедневно ползване.Ако се сещате нещо питайте.
Цитирай
#6

След тест на къстъм, ако си върнем стоков ром остават ли следи от къстъма....Въпроса ми е за гаранцията ?

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай
#7

Ако не си отключвал буутлоудър и си направил чиста инсталация с Pc Companion или Флаштул, не би трябвало да останат следи.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#8

Мерси за бързия отговор....абсолютно девствен е ,и нещо ме сърбят ръцете  Angel !

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай
#9

Аз пробвах cyanogenmod... Пълна п......я. Често приложения крашват, менюто му е смотано... Та останах разочарован.
Цитирай
#10

Аз имам голям мерак за MIUI, но така и не намерих информация,как да го инсталирам.
Цитирай
#11

Само аз ли си втълпявам или през recovery от cyanogenmod не може да флашнеш нищо друго освен техен ром?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)