Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Samsung Galaxy S3 Neo!
#1

Привет, за пръв път съм в този сайт!Така преди седмица си взех телефонът, всичко беше наред, но вчера за сефте реших да слушам музика със слушалките и реших да ги сложа!В момента,в който сложих слушаките(буксава във телефона), музиката, изчезна, и скриина ми почна да накъсва и забива и се рестартира като махна слушалките!Днес ги сложих отново, уж тръгнаха и след 5 мин пак зацепи скриина от само себе си се включи високоговорителя и като махнах слушалките се оправи без да се рестартива!Общо взето си прави каквото си иска :o :o :o :wall: :wall: :wall: !
Цитирай
Аксесоари
#2

Прави фабрични настройки и не се ли оправи сервиз.
Цитирай
#3

Сигурен ли си, че слушалките влизат до край? Натисни жака малко по-силно, за да видиш дали ще влезе още.

ПС: Оправи си заглавието на темата според правилата на форума!
Цитирай
#4

Е и при мен беше така, напъхай жака до край - да щракне !
Цитирай
#5

Да вече 2-3 пъти го щракнах и СМЕНИХ player-a и вече не забива, но тъй като съм си патил много от буксите за слушалки и зарядни и след време това вкарване и изкарване ги разбива и се получава луфт, който може да окъси съседни части и телефона да се "хвърли"!Мой познат баща му е техник и ме посъветва ако искам да си съхраня за по-дълъг период телефона и да намаля риска от повреди да си купя една евтина мp3-ка, тъй като аз слушам страшно много и често музика и на ден може и по 20 пъти да "щракам" буксата!Същата работа е и с буксата за зарядното, много са паянтави...!Съжалявам за тематическото отклонение от темата!
Цитирай
#6

Че моята S4-ка от година и нещо всеки ден: слушам музика, гледам клипчета като ме домързи да съм на лаптопа или си пускам BTV online, ако не ми се стои пред телевизора някой път и винаги ползвам слушалките по няколко пъти на ден. Да не споменавам, че правех практически същото и със стария ми Galaxy S (I9000), който ползвах цели 3 години.

Какво ще се "износи" :facepalm: Пък и гаранцията на телефона покрива това, защото технически не си повредил нищо по външния вид на телефона (стига да няма други забележки като одран панел, пукнат дисплей или нещо друго, което да ги накара да си помислят, че е падал).
Така, че такива глупости с "износване" на 3.5 мм. жак за слушалки, ако си щракал буксата еди колко си пъти на ден ... са малко фантазирани.
Евтината mp3-ка със сигурност няма да има това качество на звука, какъвто има телефона с допълнително инсталиран PowerAMP (вградения плейър "Музика" НЕ става за нищо).
А този телефон смяташ да го ползваш 10 - 15 години и повече нов няма да си купиш?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Колеги, орпавих си бъгването с музиката, оказа се, че някак си от онзи мп3 плейър-вградения ми бъгва и забива и си инсталирах JET PLAYER, който го бива и не ми забива вече!НО имам друг проблем!Като си пусна камерата и ми изкарва черен екран и ми блокирва само камерата и ТРЯБВА да РЕСТАРТИРАМ телефона за да се оправи!Този проблем се появи вчера и се случва по 2-3 пъти ако не и повече на ден...Има ли нещо общо със memory картата или...как да разреща този проблем?Освен това и одеве батерията ми беше 40 % и без да съм влизал в нета, и приложение и да съм си играл излишно за 1 час ми дръпна 20 % от батерия а активни приложения нямаше, дръпнах си някаквап програмка battery doctor отидох и от настройките изчистих рам паметта, както и от clean master-a! И все проблеми и проблеми с тоя самсунг, а си го взех преди 2 седмици и веднага проблеми! :mad: :mad: :mad: :wall:
Цитирай
#8

Проблемите ти идват от Clean Master и подобни ....

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Разкарай, всякакви псевдо глупости и внимавай какво инсталираш. Бих ти препоръчал да го върнеш на фабрични и да сложиш най-нужното.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#10

Здравейте,преди една седмица си закупих Samsung galaxy SIII neo,при стартиране на телефона излиза следното съобщение:
warning!!
A custom OS can cause critical problems in phone and installed applications.
If you want to download a custom OS,press the volume up key.
Otherwise,press the volume down key to cansel.
Натискам cansel и телефона си тръгва.
Моля за вашето мнение да го връщам ли за ремонт?
Цитирай
#11

Нина Кирякова написа:Здравейте,преди една седмица си закупих Samsung galaxy SIII neo,при стартиране на телефона излиза следното съобщение:
warning!!
A custom OS can cause critical problems in phone and installed applications.
If you want to download a custom OS,press the volume up key.
Otherwise,press the volume down key to cansel.
Натискам cansel и телефона си тръгва.
Моля за вашето мнение да го връщам ли за ремонт?
Сигурна/Сигурен ли си, че не натискаш бутоните за звук едновременно с бутона за включване? Big Grin

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#12

Ако всеки път така стартира си за ремонт.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Сега пробвах да го изключа и включа без да натискам бутона за звука и нищо не излезе като съобщение,дано това да беше .
Цитирай
#14

А до сега,защо си натискала бутона за звука с power buttona при включване,ми е много чудно!!??Защото когато задържиш бутона за звука и този за включване едновременно при изключен телефон,те вкарва в системно меню и ти излизат тези надписи Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#15

Приемам упрека, но от къде да знам все пак не съм специалист, ако бях нямаше да питам защо става така
Цитирай
#16

Нина, твоя телефон се включва с натискане с продължителност около 3-5 секунди Power бутона.

За да го изключиш задържаш същия Power бутон за около 2 секунди и ще ти излезе прозорец в който ще те пита какво искаш да направиш.

Като задържиш Power бутона при включен телефон с около 7-10 секунди , каквото и да правиш на него в този момент той ще се рестартира. Така , че внимавай при слагане в дамска чанта да не се натиска своеволно. Няма да ти стане приятно да си чакала обаждане , а той да си стои и да чака някой да му вкара ПИН код защото се е рестартирал понеже го е натиснало някое червило или молив за очи Smile

Каквито и въпроси или проблеми да те сполетят пиши в тази тема и ще ти отговаряме винаги.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

Благодаря!
Цитирай
#18

Здравейте 
Имам Samsung neo s3 от април 2015 и от няколко месеца започна да работи странно
Купен е от Мтел и веднъж го върнах за ремонт
Преинсталирали го,работи известно време и пак започна да губи звук
Странното е че понякога има звук, понякога изчезва
Когато спре звука не звъни при входящи повиквания, YouTube, viber, messenger ...нищо и в някакъв момент се появява и започва да работи нормално 
Имате ли идея какъв е проблема 
Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)