Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huwei Ascend G7
#1

Притежателите на този телефон, нека драснат някой ред Smile

Nokia e71---->>> Huawei Ascend G7
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето драскам ред /-/-/-/-/! Повече инфо има тук https://www.androidbg.com/forum/topic910...n-410.html
Нека модераторите да направят раздел за телефона!А към колегата ако има конкретни въпроси на които не намира отговор нека пита без да се притеснява.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#3

mrasnikavip написа:Ето драскам ред /-/-/-/-/! Повече инфо има тук https://www.androidbg.com/forum/topic910...n-410.html
Нека модераторите да направят раздел за телефона!А към колегата ако има конкретни въпроси на които не намира отговор нека пита без да се притеснява.



Като вече си поработил с него, забелязал ли си да грее... и има ли калъф или протектор в кутията, аз все още го чакам в офиса на Теленор : )

Nokia e71---->>> Huawei Ascend G7
Цитирай
#4

Не не грее. Има вътре пластмасов матиран калъв който е доста приятен и доста плътен.

За сега имат само наличен бял не знам кога ще има черен?

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#5

Хайде, няма ли още някой с този телефон и впечатления от марката като цяло ? !!

Nokia e71---->>> Huawei Ascend G7
Цитирай
#6

Идеално се чува също така е и от срещната страна.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#7

Искам да попитам за Huawei Ascend G7 дали се ъпдеитват програмите във телефона и за тези пари дали си засложава благодаря предварително .И повече дани за телефона ако може.
Цитирай
#8

За тези пари си заслужава машинката.Мисля че едно от приложенията се ъпдейтна а за повече данни има сайтове където пише всичко. www.gsmarena.com примерно

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#9

наистина ли батерията му дьржи толкова много.
Цитирай
#10

Да!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#11

При мен държи по 2 до 3 дни но не с постоянно включен интернет, и със всички направени настройки на батерията. Smile

Nokia e71---->>> Huawei Ascend G7
Цитирай
#12

[note=dp4u4umi6ev]4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.[/note]
Цитирай
#13

Фабрично мисля че не позволява.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#14

Stand by 2 days, display on time 11h, battery 12%, Wi-Fi on, data synchronisation on. Батерията просто е ненадмината!

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#15

Искам да попитам дали някои знае при обаждане да се показват по големи снимки от къде мога да си ги увелича благодаря ви предварително.

Имам хуавеи джи 7
И снимките при обаждане или набиране са твърде малки.
Цитирай
#16

(2015-01-05, 23:19:50)shenkov написа:  Искам да попитам дали някои знае при обаждане да се показват по големи снимки от къде мога да си ги увелича благодаря ви предварително.


Имам хуавеи джи 7
И снимките при обаждане или набиране са твърде малки.

И ако знаете как и може ли да се разбере колко пъти съм говорил с даден контакт през деня. Подобно нещо имах на предишния ми телефон и можех да проверя в рамките на 30 дни назад колко пъти съм говорил с набраните номера .
Цитирай
#17

Не самите снимки при набиране са много малки.

Появявасе едно малко кръгче и там е лицето на абоната неможе ли да са по големи.
Цитирай
#18

За това колко пъти си говорил и с кого...като отидеш на контакта има едно кръгче с удивителен(на зелената слушалка) там цъкаш и плъзваш надолу и ще видиш Smile Smile

Nokia e71---->>> Huawei Ascend G7
Цитирай
#19

Нямаше да се сетя за плъзгането.
Цитирай
#20

Имам телефона от 2 дена. За сега впечатленията ми са само положителни... Добра сглобка, качествени материали, никакви проблеми и бъгове за сега... А батерията... ах Big Grin  Като гледам след толкова ръчкане до къде е, мисля че ще се преродя направо, за разлика от предишния ми Galaxy S3, Където зареждах почти всеки ден.
Цитирай
#21

...от четири дни го човъркам , ъпдейтнах го до B248 ,батерията е много добра, EMUI-то изглежда и се държи добре, като ....начално мнение ........много добро съотношение - цена ,качество,параметри.........доволен съм...!!!!
Цитирай
#22

странно защо не тръгва dead trigger 2 а gta sa например лагва доста, а на телефони с доста по слаб процесор вървят добре и двете игри
Цитирай
#23

(2015-03-30, 12:20:10)androboy написа:  странно защо не тръгва dead trigger 2 а gta sa например лагва доста, а на телефони с доста по слаб процесор вървят добре и двете игри

Заради ъпдейта най вероятно!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#24

(2015-03-30, 13:14:15)mrasnikavip написа:  
(2015-03-30, 12:20:10)androboy написа:  странно защо не тръгва dead trigger 2 а gta sa например лагва доста, а на телефони с доста по слаб процесор вървят добре и двете игри

Заради ъпдейта най вероятно!
Със старата версия съм Kapitulation
Цитирай
#25

(2015-03-30, 13:47:34)androboy написа:  
(2015-03-30, 13:14:15)mrasnikavip написа:  
(2015-03-30, 12:20:10)androboy написа:  странно защо не тръгва dead trigger 2 а gta sa например лагва доста, а на телефони с доста по слаб процесор вървят добре и двете игри

Заради ъпдейта най вероятно!
Със старата версия съм Kapitulation

B239?

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)