Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с паметта LG L fino.
#1

Имам ЛГ Л фино , 4 гб вградена памет има 1 и нещо свободна, пуснах да тегля фифа 15 накрая заби изписа ми недостатъчно памет в телефона и се прекъсна сега се е изтеглила но не напълно и ми пише че имам само 40 мб свободни в целия телефон не мога да намеря данните от играта за да ги изтрия , има ли някакъв начин да ги намеря и изтрия ?

Google Nexus S 2.3.6
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, като търсиш папката на играта в Android/obb Smile
Цитирай
#3

само в obb не проверих :wall: чувствам се тъп Big Grin благодаря за бързия отговор :cheers:

Google Nexus S 2.3.6
Цитирай
#4

А има ли начин да накараме Фино-то да тегли направо на SD картата за да може да инсталираме все пак такива големи игри?
Цитирай
#5

Може и да стане, ако имаш root на телефона си например.

 
Цитирай
#6

Имам роот, намерих прогрма която мести всичко на картата, но тя го прави след като се свали играта на вътрешната памет, а самата игра няма как да се свали там защото е по голяма от нея.
Цитирай
#7

Тъкмо щях да пускам и аз такава тема, но попаднах на тази. По принципна телефона има само вайбър+ две игри,които съм ги прехвърлил на картата памет и въпреки това има само 550мб свободна памет. Излиза че телефон с такава памет става само за ало,ало.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#8

(2015-12-28, 10:03:04)simeonov_74 написа:  Тъкмо щях да пускам и аз такава тема, но попаднах на тази. По принципна телефона има само вайбър+ две игри,които съм ги прехвърлил на картата памет и  въпреки това има само 550мб свободна памет. Излиза че телефон с такава памет става само за ало,ало.

То попринцип има deodex-ната версия на стоковия ROM за D295 (Dual SIM) (не знам дали работи, не мога да потвърдя, тъй като моят е D290n). За D290n още такава версия на стоковия ROM обаче няма.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)