Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за контакти
#1

Спешно ми трябва програма за контакти, да ме търсят по телефона само от тел. указател! Някакъв ми е набарал номера и само ми звъни и то в 2 часа :mad: (samsung s3 root)
Цитирай
Аксесоари
#2

Вкарай го в черната листа Christmas
Цитирай
#3

Не става тоя начин, ползва някаква услуга за промяна на номера през нета! Например оня ден ми изписва за номер - *00+0000.
Цитирай
#4

Call Filter, Mr. Number, aFirewall

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай
#5

Няколко тествания на различни програми намерих една добра която изисква руут достъп, някой ако има интерес, ето я:
Root Call Blocker
С Лъки Патчер се купува пълната версия!
Другите който пробвах има забавяне докато сработи.
Цитирай
#6

Аз доста търсих такава програма за kitkat но все имат недостатък уж блокират номера пък се показва на екрана кой те е търсил а пък sms изобщо не могат да блокират. Преди на симбиана имах една казва се call sms filter която е на български и работеше доста добре но сега тук за андроид киткат просто такава не намерих ако някой знае и е пробвал нека сподели.
Цитирай
#7

Пробвай тази, при мен работи идеално, никаква реакция не показва телефона (вибрация, звук, екран) ако те търси номер от черния списък.
Цитирай
#8

Call Blocker
https://play.google.com/store/apps/detai...oneblocker
За нерутнати у-ва е идеална, след като в ядрото на рома не е заложено да блокира от 1вия път. Гъвкави настройки според потребностите. Аз съм активирал само скритите номера да ги клъцка.

Описание на програмата:

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

Само повикване ли блокира или и смс
Цитирай
#10

esil2 написа:Само повикване ли блокира или и смс

Offtopic
Ако си беше направил труда за 5 секунди да прочетеш описанието, дали нямаше да ти е по-лесно?

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#11

morsa написа:
esil2 написа:Само повикване ли блокира или и смс

Offtopic
Ако си беше направил труда за 5 секунди да прочетеш описанието, дали нямаше да ти е по-лесно?
Името на програмата подсказва че е за раэговори а като чета описанието пише смс и ммс
Цитирай
#12

Освен чрез синхронизиране на телефонните номера в gmail има ли друг начин или програма където да запазим номерата.
Цитирай
#13

Export to sd card от менюто на андроидския дайалър.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#14

Благодаря колега alexbg67.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)