Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте.
Интересувам се да ми препоръчате програми за следене на друг телефон без другия телефон да прави каквото и да е.
Писна ми да обикалям половин час докато булката ми обясни къде се намира.
Това посоките за нищо ги нямат.
Инсталирах няколко програми ама даваха няколко преки разлика.
Glympse- не успях да следя без да прави нещо на телефона. (скарана с техниката и едва ли ще може сама да прати рекуест за позиция)
Gps tracker и още няколко подобни пробвах,но са много далеч от точни координати.

Мерси предварително и се извинявам ако има подобна тема.Аз търсих ,но явно (ако) отварям нова тема заради това че не съм я открил.
Поздрави.

Nokia n95 ---Galaxy S2 --- Galaxy s3 ---- Note 4 --- Huawei P9 Titanium Grey----Galaxy note 10 Lite Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

По принцип , ако и знаеш акаунта и паролата можеш с Google да я локализираш,стига да има интернет на телефона >> https://play.google.com/store/apps/detai...onetracker

Също и с viber става много лесно >> https://play.google.com/store/apps/detai...viber.voip

Също с Air Droid , като се логнеш и направиш като администратор заедно с Google >> https://play.google.com/store/apps/detai...d.airdroid

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Това от телефона мога да го направя , ако съм те разбрал правилно?Особено Viber.
Там по какъв начин разбирам къде е?
Трябва ли да пише нещо или да върши тя някакви дейности?

Nokia n95 ---Galaxy S2 --- Galaxy s3 ---- Note 4 --- Huawei P9 Titanium Grey----Galaxy note 10 Lite Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#4

Android device manager. Директно от твоя телефон. Само трябва да знаеш паролата на нейния гмейлски акаунт

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
#5

Ето с viber как се прави от нейния телефон >>



Също ,ако е включена лилавата стрелкичка при всяко нейно изпратено съобщение виждаш къде е >>


Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

М да ясно.
С device manager-а ще се получи.
Мерси. Lock

Nokia n95 ---Galaxy S2 --- Galaxy s3 ---- Note 4 --- Huawei P9 Titanium Grey----Galaxy note 10 Lite Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#7

(2014-12-03, 22:45:01)DEVGRU написа:  Android device manager. Директно от твоя телефон. Само трябва да знаеш паролата на нейния гмейлски акаунт

Това как става. Аз го инсталирах, на бг е администратор на устройството,  но виждам двата апарата регистрирани там. Телефона, който искам да знам къде е айфон,  ако има значение.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#8

Аз използвам Share location....вградена опция на гугъл мапс и G+ мисля. Отварям приложението и на хората, които са ти дали достъп ги виждаш всеки кой къде е. Не са ви необходими никакви други допълнителни програми.
Цитирай
#9

(2017-02-05, 14:02:20)Nikito82 написа:  Това как става. Аз го инсталирах, на бг е администратор на устройството,  но виждам двата апарата регистрирани там. Телефона, който искам да знам къде е айфон,  ако има значение.
Ако е iPhone то тогава трябва да се логнеш през тяхната страница, аналогична на google акаунтите. Ако не се лъжа беше iCloud.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)