Оценете темата:
  • 20 гласа - средно 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S5 (SM-G900F) Android 5.0 Lollipop

С стоков германски ром съм,рутнат и с това приложение и повишаващия тон е мираж,не пише ,че иска рут така че .. пробвайте.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
Аксесоари

a4koy написа:С стоков германски ром съм,рутнат и с това приложение и повишаващия тон е мираж,не пише ,че иска рут така че .. пробвайте.
След като е пуснато приложението, постоянно ли се вижда в нотификейшъна?!?







Цитирай

Здравейте колеги, до споделя и аз впечатления от полския Лолипоп от няколко дена съм с него:
предимства:
НЕВЕРОЯТНА БАТЕРИЯ (между 30-40% подобрение в издръжливостта спрямо кит кат)
НИКАКЪВ ЛАГ (транзишън ефектите са много добри - личи си че е мислено)
недостатъци:
липсата на sillent mode
Spotify крашва по някой път, S health крачкомера не отчита вярно и се дъни, s TuneIn радиото се бъгва началния и заключен екран.
Има и други дребни проблеми, но като цяло мисля да остана с него и да не се връщам назад повече. За които не му се чака си заслужава да се сложи и пробва.

Samsung Galaxy Edge G935F; Samsung Galaxy S9 G960F

Цитирай

Аз също ще го пробвам , тъкмо се свали .. ще кажа мнение след 2-3 дни Tooth :coffee:

инсталирах го всичко точно , но ми дава грешка в услугите на google play ?
Цитирай

aleexx332 написа:Аз също ще го пробвам , тъкмо се свали .. ще кажа мнение след 2-3 дни Tooth :coffee:

инсталирах го всичко точно , но ми дава грешка в услугите на google play ?
Прави винаги пълен уайп дата и кеш, преди и след инсталация на РОМ...







Цитирай

CStoikov написа:
aleexx332 написа:Аз също ще го пробвам , тъкмо се свали .. ще кажа мнение след 2-3 дни Tooth :coffee:

инсталирах го всичко точно , но ми дава грешка в услугите на google play ?
Прави винаги пълен уайп дата и кеш, преди и след инсталация на РОМ...


Аааааа,аз след не съм правил.. утре ще я направя ,че ми се налага да пътувами днес .. Мерси
Цитирай

Някои може ли да ми каже защо на мен не ми излиза ъпдейт от няколко дни го пускам принудително да търси и нищо

Samsung Galaxy S10
Цитирай

zaekadj написа:Някои може ли да ми каже защо на мен не ми излиза ъпдейт от няколко дни го пускам принудително да търси и нищо

Още не е дошъл за нас. Имай търпение (Януари-Февруари)

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

Аха мерси помислих че е нещо от телефона за това.

Samsung Galaxy S10
Цитирай

При мен всичко се оправи нямам проблеми за сега .. единствено още не ме излезна въпросния update 370 Mb който каза колегата по-горе Smile) Dance
Цитирай

Неискам да разпалвам огъня ама с тези телефони и тази операционна система си е кофти ако искаш нещо хубаво роот и къстъм ром иначе чакаш една година за един ъпдейт и той с проблеми за жалост най често получаваха до скоро нексусите ,но и те вече са спорни след промяна на политиката на гугъл затова радвайте се на телфона и весели праници

nonebasi@gmail.com
Цитирай

CStoikov написа:
a4koy написа:С стоков германски ром съм,рутнат и с това приложение и повишаващия тон е мираж,не пише ,че иска рут така че .. пробвайте.
След като е пуснато приложението, постоянно ли се вижда в нотификейшъна?!?
Имаше,но след като влезнах в application manager > програмата и show notification вече няма Smile

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай

Излезе втори ъпдейт на полския ром от 308мб.

iPhone 6  // Galaxy tab s 10.5
Цитирай

Nilkaj написа:Излезе втори ъпдейт на полския ром от 308мб.
Демек това е трети ъпдейт колега на полския ром след официалният. Тегля го в момента да го видим каква хава е!

Samsung Galaxy Edge G935F; Samsung Galaxy S9 G960F

Цитирай

Добре, че има рибки като Вас да тестват бъгавия полски ром, че после на нас да ни е по 'арно' с фиксовете Big Grin :thumbup: :bow:


[note=Модератор(Устна забележка)]Колега не разваляй добрия тон на Форума, за да не го развали и той спрямо теб!
Весели Празници ![/note]

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

Offtopic Добре, че има смели момчета следващи и изживяващи мечтите си спрямо останалите в сянка :cheers:

Всички смелчаци имат 1+ :thumbup: от мен Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Защо на мене не ми дава update през OTA,с полския Lollipop съм.Може ли да го изтегля по друг начин?ПОМОЩ!
Цитирай

shenii1 написа:Защо на мене не ми дава update през OTA,с полския Lollipop съм.Може ли да го изтегля по друг начин?ПОМОЩ!
И на мен не ми го показва през ОТА. Дръпни си цялата компилация ог 1.4 GB пак от Sammobile - тази, на която номера завършва на 9, и си я флашни с Odin.

Siemens C45 -> Nokia 6233 -> HTC HD2 -> iPhone 4 / 4s -> HTC One X -> Samsung Galaxy S5 / S7 edge / S8+
Цитирай

Така колеги, вече 24 часа съм с третия релийз/вторият ОТА ъпдейт на Лолипоп за нашите телефони.
Според мен края е БЛИЗО! Всичко баца на 99% без проблем. Още подобрена работа на батерията забелязвам, проблемите със Sporify и Tunein radio са оправени, никакъв лаг никъде не забвлязвам, всичко се отваря мигновено.
ТЕГЛЕТЕ И СЛАГАЙТЕ СМЕЛО.

Samsung Galaxy Edge G935F; Samsung Galaxy S9 G960F

Цитирай

Как се флашваше с один на AP слагаш рома и нищо друго не пипаш нали

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай

Да

Samsung Galaxy Edge G935F; Samsung Galaxy S9 G960F

Цитирай

Като поредната рибка нека споделя и аз моите впечатления - за сега не съм забелязал някакви бъгове - и което ме учудва е, че наистина батерията като живот е с 40-45% повече при същото натоварване.... използвам полският 5 + третият ъпдейт...
Цитирай

Root има ли за тоя ром ако има споделете

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай

Понеже съм с полската 5.0 ама нямам ъпдейти може ли някой да разясни или ми даде линк за третия ъпдейт,че при мене работата с батерията е още зле Big Grin


Благодаря много. :pair:
Цитирай

Някой може ли да ми каже защо ми показва по малко от 2 гигабайта рам а в характеристиките на телефона пише че е с 2 гигабайта дали е от андроида или не.

Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)