Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата при инсталирани skype или viber
#1

Здравейте,

Колебая се при избора между S4 мини и S3 Нео. Попаднах на коментари за проблеми с камерата на неото при инсталирани skype или viber. Също така и че неото много загрява дори и при неголеми натоварвания. Моля ползващите телефона да споделят имат ли проблеми със споменатите приложения. Кой от двата бихте препоръчали?

Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично нямам проблем с камерата в скайп и вайбър. За загряване - загрява, но не е фрапиращо.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#3

Здравейте и от мен ! Преди 4 месеца си купих самсунг галакси С3 нео работи си перфектно но от 2-3 седмици ми показва и на мен Failed to initialize camera и изобщо не я отваря след като рестартирам се оправя но за кратко Cry . Четох по форуми и изчистих кеша направих дори фактори рисет. Посъветвайте ме какво да правя: той е в гаранция да го отнеса ли направо във виваком (от там си закупих само устройството но иначе ползвам глобулска карта..) или ? Отчаяна съм..
Цитирай
#4

Задравей @cvetti123,
Не можеш да пишеш в различни раздели... разделите са за всяко устройство, за това са раздели. Също така не се задава един и същ въпрос на няколко места.Ще ти преместя поста , а другите ще се изтрият.

А сега на въпроса. Опита ли да си го преинсталираш с друг софтуер ?
Ползваш ли Clean Master или подобни таск килъри, ако Да веднага ги деинсталираш?

Опитваш ли да стартираш камерата без външната карта?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Проблема ти е във Viber, изтрий го и всичко ще ти е ок. Аз поне така направих и вече нямам такъв проблем.
Цитирай
#6

Здравейте,може и да не е тук мястото,но ще питам- от къде се изключва звука на камерата когато сд снима,звука е повече от отвратителен и стряскащ...търсих опция и не успях да намеря.Моля за помощ..

З.Стефанова
Цитирай
#7

От падащото меню или от Power си изключи звука и пробвай...

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Не става,просто никъде няма опция за изключване на звука.Само когато тела е в режим без звук,само тогава става...гадна работа.А някой да знае програма за снимки с опция за изключване на звук?А звука е ужасно силен и дразнещ,опитах се да снима един спящ бебок и после доста време трябваше да го успокоявам,ужасна работа.Моля ви за съвет...

З.Стефанова
Цитирай
#9

Радо,това имаше предвид,да снимаш докато телефона ти е на без звук.Има начин да се спре звука на камерата,но изисква руут.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#10

Три възможности :
Рутваш и изтриваш звука за камерата или го подменяш с друг.
Спираш звука на целия телефон докато снимаш и после си го пускаш.
Инсталираш си друга камера с опция за спиране на звука , ето една от всички >> https://play.google.com/store/apps/detai...MuteCamera

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Здравейте, и аз съм от три дни със въпросния телефон и днес отказа да ми отвори камерата.След 5 безуспешни опита рестартирам и с оправи за сега, но си мисля че сякаш е рано да придава мурфети или греша.При вас прави ли ви проблем камерата? Мислех да не съм го претоварил с приложенията който му качих, но има над 600 рамките свободно място. Леко се притесни днес де.Да не е пък от някое приложение проблема?

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#12

Имат го С3 Нео този проблем със забиване на камерата(черен екран),дано се оправи с новия андроид и дано не се окаже, че е хардуерен проблем.
Цитирай
#13

Днес за първи път се опитах да слушам музика със слушалките.Още при включването във буксата обаче лелефона се рестартира сам.Махнах слушалките и го оставих да се стартира нормално.След като започна да работи ннормално пак реших да включа слушалките и телефона пак се рестартира.Няма и една седмица от както съм го купил и съм изумен от дефектите които дава.При вас има ли го този проблем със слушалките или е само при мен Sad
проблем 1 -на третия ден не искаше да включи камерата
проблем 2-на петия ден сам се рестартира след като се включат слушалките

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#14

Абсолютно същия проблем имам и аз с камерата! Предполагам, че може би е заради някое приложени, което използва камера. Лошото е, че ползвам Viber и не бих искал да махам.
С изтриване на кеша на камерата не се оправя.
Само рестарт и си работи пак нормално....за известно време. :/ Huh

Samsung Galaxy S3 Neo - 4.4.2
Asus NEXUS 7 2012 WiFi - 5.1.1  
Цитирай
#15

milfox написа:Днес за първи път се опитах да слушам музика със слушалките.Още при включването във буксата обаче лелефона се рестартира сам.Махнах слушалките и го оставих да се стартира нормално.След като започна да работи ннормално пак реших да включа слушалките и телефона пак се рестартира.Няма и една седмица от както съм го купил и съм изумен от дефектите които дава.При вас има ли го този проблем със слушалките или е само при мен Sad
проблем 1 -на третия ден не искаше да включи камерата
проблем 2-на петия ден сам се рестартира след като се включат слушалките

За рестартирането при включване на слушалките:включвай буксата на слушалките до край.Когато жака не е вкаран на 100% ги прави тези рестарти.
Цитирай
#16

Vanko22 написа:
milfox написа:Днес за първи път се опитах да слушам музика със слушалките.Още при включването във буксата обаче лелефона се рестартира сам.Махнах слушалките и го оставих да се стартира нормално.След като започна да работи ннормално пак реших да включа слушалките и телефона пак се рестартира.Няма и една седмица от както съм го купил и съм изумен от дефектите които дава.При вас има ли го този проблем със слушалките или е само при мен Sad
проблем 1 -на третия ден не искаше да включи камерата
проблем 2-на петия ден сам се рестартира след като се включат слушалките

За рестартирането при включване на слушалките:включвай буксата на слушалките до край.Когато жака не е вкаран на 100% ги прави тези рестарти.


Ще пробвам пак ,но малко ме е страх да не го прецакам нещо че ще мине 1 месец докато ми го върнат после от сервиза.Аз мисля че до край бях включил буксата защото два пъти пробвах, ама щом казваш ще пробвам пак да видим какво ще стане.

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#17

предварително се извинявам за използването на 4, но не ми работи коп4ето с буквата 4 на клавиатурата Tooth :wall:

Здравейте на вси4ки с проблемна камера на С3 НЕО. И аз съм от прецакалите се. Тук съм описала историята ми https://www.androidbg.com/forum/topic903...erata.html След като из4етох коментарите тук ОТНОВО се убеждавам 4е явно си имат такъв не знам ве4е хардуерен ли е, софтуерен ли е проблем. Дано се поправят след вси4ки негативни отзиви, защото като изклю4им този проблем, телефон4ето е перфектно!
Цитирай
#18

Имат ли още такъв проблем с камерата, защото съм на път да се сдобия с NEO
Цитирай
#19

(2015-01-17, 09:53:47)varnahack написа:  Имат ли още такъв проблем с камерата, защото съм на път да се сдобия с NEO

Да, все още го има.

Samsung Galaxy S3 Neo - 4.4.2
Asus NEXUS 7 2012 WiFi - 5.1.1  
Цитирай
#20

Аз никакви проблеми не съм имал нито със камерата нито със нещо друго повечето бъгове като тези могат да се появят от приложения.
Имам инсталиран Skype и Viber работят си перфектно.

Alcatel OneTouch Idol 2 Mini (6016X) -> Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#21

Вече имам NEO.
Ще имам резултати от тестове до няколко дни.
Цитирай
#22

При мен също няма такъв проблем при инсталиран Viber.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#23

KM player и MX player опитах и в двата случая не успях да подкарам със звук.
Всичко ми е на макс увеличено и грам звък не се чува.
Давайте идеи как да го оправя.
Цитирай
#24

(2015-01-17, 22:43:24)varnahack написа:  KM player и MX player опитах и в двата случая не успях да подкарам със звук.
Всичко ми е на макс увеличено и грам звък не се чува.
Давайте идеи как да го оправя.

Разкарай KM и ползвай само MX Player и BSPlayer -  това са най-добрите видео плейъри. За песни ти препоръчвам PowerAMP. 
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1067621

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#25

С коя версия си на плеърите,имаш ли им инсталираните кодеци,какво си пробвал?Ако пуснеш клип със стоковия плеър или BS Player има ли звук?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)