Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PMP3870C_DUO забива на началния екран
#1

Таблетът е Prestigio Multipad 7.0 HD+, който след като са му инсталирали някаква игричка и забил. Изключвам го, след като го включа забива на The Art Hi-Tech. Какво съм направил до сега:

1. Опити за влизане в recovery менюто чрез клавишни комбинации едновременно задържане на vol+ и power, vol- и power, vol-
+ vol+ и power. Резултатът е същият - забива на началната страница.

2. Реших да го флашна с карта памет:
Изтеглих firmware от руски сайт PMP3870C_20130801_v1.0.14.zip, разархивирах го, форматирах картата на fat32 файлова
система, копирах файловете, Update.zip, factory_update_param.aml, recovery.img, u-but.bin на картата, пак пробвам с всички
клавишни комбинации, но резултатът е същият.

3. Изтеглих си най-новата версия на AML Flash Utility - USB Burning Tool 1.6.2.2, разархивирах го в C:\, свързах таблета към
към лаптопа, натиснах Vol- и Power бутоните, в Device Manager-а ми го изкара като неразпознато устройства след което
му инсталирах драйверите, както пише в наръчника, махнах отметката от Allow the computer to turn off this device to save
power от всички USB Hub-ове, копирах update.zip файла в resources папката, стартирах програмата като администратор, показа ми че има връзка с таблета, заредих firmware-а от File->Import Upgrade File, след което ми изписа find no upgrade config, please load it manually! И до тук...
Пробвах на Windows XP, Windows 7 x86, Windows 7 x64, с по-стари 2 версии на програмата и всеки път ми изкарва това съобщение. Някъде из английските или руските форуми бях чел, че може да липсва файлът config_progress.xml, но никъде не можах да го намеря? Ако някой го има или ми каже как да реша проблема ще съм му благодарен Christmas
Цитирай
Аксесоари
#2

Намери ли решение на проблема ?
Цитирай
#3

(2016-05-17, 15:14:25)kre10 написа:  Намери ли решение на проблема ?

Да! Ето тук: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2528354&page=2 Има описание на руски и на английски, но препоръчвам руската версия (оригинала) защото е английската версия е направена с Гугъл преводач и на места е безумна (Thunder button означава бутона за звук)
Може да се изпуснат първите стъпки, просто се форматира картата във FAT32
Цитирай
#4

имам същия случай само че весичко кеото направих и стигам до леко светване на екрана и дотам
тук http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...p=37714431
някой е намерил решение но нямам доступ дотам..ако някой има достъп и свали файловете и ги шарне тук ще съм мнопго благодарен.
благодаря предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)