Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече при нас

@niksun и това става Smile в 4.4.4 повече неща можеха да се добавят в този quick settings.Нещо много са ги ограничили Sad

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
Аксесоари

днес и аз получих ъпдейта .28 но през компа,на тела не излизаше нищо.технополски ми е тела

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Някой да е получил официално ъпдейта от Глобул?
Цитирай

Ако ти си с глобулски телефон и не си получил ъпдейта...значи никой не го е получил.
Цитирай

Колеги, виждам, че в темата Официални Български фърмуери {FTF} вече е качен новия ъпдейт (.28) за Мтел, което според мен значи, че би трябвало за всички телефони от Мтел да е пристигнал. Обаче на мен още ми стои стария (.726) като възможност за ъпдейт. Да не би да трябва първо него да инсталирам, за да ми се покаже и новия? 

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

@soki първо трябва да инсталираш .726, а след това ще получиш известие за .28. От една седмица PC Companiona ми показва че има наличен .28 за моя апарат (CE1- Виваком, Технополис, Техномаркет), но от вчера го има и ОТА.

1916 
Цитирай

Ясно, аз мислех, че директно ще мина на най-новата версия. Smile Благодаря, ще го ъпдейтна два пъти!

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

С 28 мога да кажа вече, че тва дето му викат близалка ми харесва :-)  Даже е супер :-D

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

И аз съм вече с 28 Smile Ще видим дали ще съм доволен Wink

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

от Теленор казаха че края на другата седмица ЕВЕНТУАЛНО, щели да пуснат близалката за Z3 и Z3 Compact....
Цитирай

Аз съм с 28, на новия ми Z3, и абсолютно никакви оплаквания нямам. Не съм вярвал, че Сони са способни да свършат такава добра работа Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Май взе да се оказва, че Sony са направили най-добрата близалка от всички играчи на пазара. Става въпрос за по-добра дори и от AOSP, защото всички включително и нексусите се оплакват от проблеми.
Цитирай

Така е, не случайно чакахме толкова много. Аз също съм възхитен от .28, а също и от последните ъпдейти на медийните приложения. От вчера официално Walkman е заменен с Music в маркета и новото приложение има фантастичен саунд, освен, че е наполовина като размер. Dance

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Още свиквам с Лолипопа, но като цяло засега всичко ми се вижда много яко! Tummenupp
Само ми е малко дразнещо, че при заключен екран дръпването на лентата надолу предлага само три опции, които не могат да се редактират, сред които не е мобилния интернет. Следователно трябва да го отключа и тогава да го пусна, но се свиква предполагам.
Освен това отключването на екрана става единствено като се приплъзне нагоре, така ли? Досега бях свикнал надолу да си приплъзвам, но сега не се получава. Blush

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Това че няма бутон за мобилните данни не е никаква изненада, а дори е радващо и логично.


Представи си следната ситуация:

1. Имам си телефонче на Sony с Llp
2. Новичко ми е и искам да си го пазя
3. Активирам си настройката за проследяване при загубен/откраднат телефон
4. Радвам му се и не го мисля, след като знам, че дори да го зулят има голям шанс да си проследя къде се намира устройството и да гепа крадеца за топките
5. Лошото се случва
6. Крадеца не ми знае pin-a или pattern-a, който съм активирал...и това е добре. Не може да ми отключи телефона...
7. Но дърпа щората...и о...има бутон за спиране на нет-а. Я да го цъкне
9. Викам, я чакай да си проследя телефона, да го хвана тоя и да му изкарам бъбреците през носа.
8. Оппааа, защо програмата за следене не ми намира телефона, след като опцията съм я активирал и ми активен GPS-a/позиционирането по клетка?????
9. М@@@@мицата има на тея от Sony %#*%#*#%@(@$. Повече телефон на Sony НЕ, ни-ко-га.

Така как ти се струва Smile
Цитирай

Глупости са това, ако ти откраднат телефона най-лесния начин е да се смени сим картата. Затова има IMEI който се проследява от оператора при кражба. Настройките за проследяване са най-вече ако го изгубиш да го намериш къде е паднал.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Защо пък си мислиш, че всеки ще се сети веднага да махне сим картата?
Все пак допускаме различни варианти.
Цитирай

Всичко е супер с играчките според мен. 

Аз лично не виждам как бих се справял без него с много от нещата, които правя всекидневно. Често се питам и се замислям какво беше преди смартфоните и колко ограничено е било ежедневието ми... 
Само ако бяха измислилини вариант с батерия за поне три дни....тогава нямаше да имат равни. 
Бих се съгласил с повече милиметри и грамаж, но с батерия за поне три дни. 
Може и да не му е тук мястото на този пост, но... Исках да споделя просто.

Пс: Това за батерията и сега мога да го постигна, но трябва да орежа повечето функций на телефона и да се върна там, преди смартфоните...
А си мисля, че е глупаво да имаш нещо, което неможеш да използваш пълноценно. Та заради това понякога и по два пъти на ден се зареждаме :-)  Но пак е в пъти по добре от времето преди смартфоните :-) 

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2015-05-15, 07:55:42)GH0STFACE написа:  Това че няма бутон за мобилните данни не е никаква изненада, а дори е радващо и логично.


Представи си следната ситуация:

1. Имам си телефонче на Sony с Llp
2. Новичко ми е и искам да си го пазя
3. Активирам си настройката за проследяване при загубен/откраднат телефон
4. Радвам му се и не го мисля, след като знам, че дори да го зулят има голям шанс да си проследя къде се намира устройството и да гепа крадеца за топките
5. Лошото се случва
6. Крадеца не ми знае pin-a или pattern-a, който съм активирал...и това е добре. Не може да ми отключи телефона...
7. Но дърпа щората...и о...има бутон за спиране на нет-а. Я да го цъкне
9. Викам, я чакай да си проследя телефона, да го хвана тоя и да му изкарам бъбреците през носа.
8. Оппааа, защо програмата за следене не ми намира телефона, след като опцията съм я активирал и ми активен GPS-a/позиционирането по клетка?????
9. М@@@@мицата има на тея от Sony %#*%#*#%@(@$. Повече телефон на Sony НЕ, ни-ко-га.

Така как ти се струва Smile

Колко найвно и смешно,  единствено само полицията може да намери откраднат телефон. След надлежно разрешение от съдия, мобилните оператори го проследяват, предоставят информацията на органите на реда и същите задържат крадеца!... 

Откраднат ли ви телефона, посещавате най - близкото поделение на МВР и пишете жалба. До три дни ви се обаждат за среща на която да носите документите и кутията на откраднатия телефон. След неопределен период ви се обаждат да си го получите. Откраднати телефони при тежки престъпления са приоритетни. 

П.,с. Цитираното от колегата е в условията на фантастиката. Всякакви програми за локализация са безполезни,  а самоволното намиране на крадеца е трагикомична мечта . 
Цитирай

След като вече няма Walkman в Xperia дали няма да има нова серия Walkman от Сони ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

Те вече представиха ново устройство, но цената му е много висока.
http://www.sony.bg/electronics/walkman/nw-zx2

Целта на ребрандирането е точно такава. Тъй като нито един телефон не може да предостави наистина перфектен звук, това ще е целта на Walkman серията.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

xn3k , нямах това предвид. Аудио плейъри Walkman винаги е имало.

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

Откакто сложих Lollipop открих, че при загасен екран автоматично ми спира и Wi-fi и се пуска отново при отключване. Как да го направя да си стои пуснат нон-стоп? Не съм активирал никакви режими за пестене на батерия.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Wi-Fi -> settings -> advanced settings -> Keep Wi-Fi on during sleep -> always on. :-)

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

(2015-05-13, 22:34:38)rrock написа:  от Теленор казаха че края на другата седмица ЕВЕНТУАЛНО, щели да пуснат близалката за Z3 и Z3 Compact....

При мен с 2-ката е същата работа. Само ме мятат на върбата с празни обещания.



8ми април: Надяваме се скоро актуализацията да бъде налична.





27ми април:  Ще отнеме обаче известно оперативно време, така че другата седмица вече би трябвало да е наличен ъпдейт-а





11 май: Съжаляваме, просто не зависи от нас. Работи се по въпроса, но има забавяне за нашите клиенти. Наистина няма как да Ви кажем точна дата, колкото и да искаме. Надяваме се да го пуснат, имайте още малко търпение




15 май: Здравейте! Както вече сме споменавали, процесът по актуализация е различен за различните операционни системи, производители и модели телефони, като във всеки случай той се извършва поетапно. Поради тази причина няма как да се ангажираме с конкретни срокове за достигане на съответната версия на операционната система до Вас.



?????????  Bu Bu Bu Bu Bu Bu Bu Bu Bu Bu Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)