Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече при нас
#51

Сони се бавят малко с ъпдейтите, но като го пуснат няма толкова бъгове, колкото ранните версии на другите производители.
Цитирай
Аксесоари
#52

Ето как ще изглеждат и иконките на останалите апове на Sony.

[Изображение: LOGOS.jpg]

[Изображение: scrnshots.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#53

Не е голяма разликата, но определено повече ми допадат настоящите икони, като имам в предвид блясъка, отражението, металния ефект върху тях.
Свързвам Сони, като марка, която изпипва всяка подробност.
Имат един специфичен интерфейс, дано да си го запазят. Харесват ми прозрачните елементи в част от интерфейса, наподобяващи стъклото например.
Вярно е, че вече всички се стремят към този Материал дизайн, но се надявам да има възможност за ниша на индивидуалност от създаделите на софтуера. Важно е да си разпознаваем, а те до момента във визията на софтуера си са такива, дано съумеят да го задържат и за на пред. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#54

Точно прозрачните елементи са премахнати в новия Walkman и май ми липсват, особено на слайд менюто.  Bu

[Изображение: Sony%2BWalkman%2B-%2B3]

И в разделите ми е малко постно. Изглежда ретро, като на телефон отпреди 5-6 години. Huh

[Изображение: Sony%2BWalkman%2B-%2B2]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#55

Да, и на мен стария изглед по ми харесваше. :\
Цитирай
#56

Свиквайте ....нещата стават плоски и грозни. Понеже Епъл решиха да си направят иконите с този дизайн, Гугъл решиха, че не може да са по-назад и ...резултата скоро ще го видим ...лично аз предсказвам голяма тема "Как да си върна иконите" Smile
Цитирай
#57

(2015-02-01, 10:27:41)stangen написа:  Свиквайте ....нещата стават плоски и грозни. Понеже Епъл решиха да си направят иконите с този дизайн, Гугъл решиха, че не може да са по-назад и ...резултата скоро ще го видим ...лично аз предсказвам голяма тема "Как да си върна иконите" Smile

Нещата не опират само до иконите (тях може да си ги смениш), когато преминеш на Lollipop друго ще приказваш. Ето ти четиво за да разбереш защо Цък

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#58

В момента ми се ъпдейтва лолипопа на самсунг s5 а на сонито още го няма
Цитирай
#59

Според мен е по-важно колко големи ъпдейта ще получи един телефон, а не колко бързо ще ги получи. XPERIA Z мина през 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, а сега ще получи и 5.0. Колко телефона могат да се похвалят с 5 големи издания на платформата? Wink
Мога да чакам и още 5 месеца за Lollipop, но знам, че телефона ми най-вероятно ще получи и Андро 6. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#60

Реално първите три ги брой за един - JB. Истински големите ъпдейти са с различни имена все пак.
Цитирай
#61

Въпреки, че са с едно име все пак са основни издания, а не са бъг фиксове, каквито са сегашните 5.0.1 и 5.0.2 Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#62

Идеята ми беше ще четох че Сони ще изкарат първи близалката за своите флагмани.
Цитирай
#63

Къде си го чел? Аз си спомням, че Sony бяха едни от първите, които обявиха, че цялата Z серия ще получи 5-цата, но още в самото начало казаха, че това ще стане през 2015-та. Доколкото си спомням LG обещаха да са първи и срока беше декември 2014. Дали обаче се е случило не знам, защото не следя развитието на телефоните им.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#64

По-добре да се изчака малко повече време, но пък да е максимално изчистен от бъгове, мисля аз. Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#65

(2015-02-02, 20:50:03)xn3k написа:  Къде си го чел? Аз си спомням, че Sony бяха едни от първите, които обявиха, че цялата Z серия ще получи 5-цата, но още в самото начало казаха, че това ще стане през 2015-та. Доколкото си спомням LG обещаха да са първи и срока беше декември 2014. Дали обаче се е случило не знам, защото не следя развитието на телефоните им.

G3 има лолипоп от началото на декември. Само Сони се излагат, уж щеше да е от Януари, после щеше да е от Февруари...
Цитирай
#66

(2015-02-04, 23:35:11)Lewskarche написа:  
(2015-02-02, 20:50:03)xn3k написа:  Къде си го чел? Аз си спомням, че Sony бяха едни от първите, които обявиха, че цялата Z серия ще получи 5-цата, но още в самото начало казаха, че това ще стане през 2015-та. Доколкото си спомням LG обещаха да са първи и срока беше декември 2014. Дали обаче се е случило не знам, защото не следя развитието на телефоните им.

G3 има лолипоп от началото на декември. Само Сони се излагат, уж щеше да е от Януари, после щеше да е от Февруари...

Г3 като го има та цъфна и върза.Ще видим сони като го пуснат дали ще има бъговете като при Г3(много ме съмнява).
Да,закъсняват,но ще изпипат нещата както си трябва.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#67

Точно така, Sony винаги са се стремяли да изпипат всичко до последния детайл, а това винаги си има цена. А в случая, това е забавянето на актуализация, но имайте търпение не остана много. Smile
Цитирай
#68

Sony Xperia Z Ultra има Stock Android 5.0 Google Play Edition има няма от.... 3 декември 2014г така че ние отдавна му се радваме :-).
Повярвай ми няма нужда да бързаш -има още много неща да изчистят и има защо още да се чака. Надявам се официалния вариант от сони да е базиран на 5.0.2 или направо на 5.1 за да може да са фикснати повечето неща.
Цитирай
#69

Ако картинките по-нагоре са верни, 5.0.2 ще е.

Едит. Зад ъгъла е ъпдейтът http://community.vodafone.com.au/t5/Soft...d-p/380817
Цитирай
#70

И аз мисля че точно заради това отложиха ъпдейта с 1 месец,за да пуснат 5.0.2.За какво им е на Сони да пускат 5.0 и след тва пак да се занимават с 5.0.2? Аз поне не виждам логика. :-)

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#71

Аз също така мисля. И като пуснат 5.0.2 ще почват направо по 5.1 за който вече се говори.
Цитирай
#72

Няма как! Google също не успяват да пуснат нова версия без бъгове.Всички бързат да пуснат нова версия(колкото да кажат,че има такава) и после започва едно доизкусуряване ,но така е за съжаление.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#73

Така е когато никой не му дреме за качеството а гледат само да изпълнят "проектите" в срок. Всички са еднакви.
Цитирай
#74

Spellbound91 за съжаление е така, но по мои наблюдения Сони гледат да изпипат всичко възможно за да няма бъгове накрая, което очевидно е така, съдейки по забавяното на ъпдейта им. И по този начин като пуснат 5.0.2 единствените бъгове ще са тези, които си ги има и при пускането от гугъл в AOSP версиите.
Цитирай
#75

(2015-02-05, 17:04:34)pavlinstoyanov написа:  Spellbound91 за съжаление е така, но по мои наблюдения Сони гледат да изпипат всичко възможно за да няма бъгове накрая, което очевидно е така, съдейки по забавяното на ъпдейта им. И по този начин като пуснат 5.0.2 единствените бъгове ще са тези, които си ги има и при пускането от гугъл в AOSP версиите.

Именно за това може би ще пропуснат 5.0(така мисля аз),което от своя страна кара някои потребители да мрънкат ,че виждаш ли,все още нямали LP,а LG Имали от не знам си кога Big Grin

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)