Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече при нас

Това си е чисто празнодумство! Facepalm1 Почти съм убеден, че това са готови темплейти, които просто разпращат на всички питащи. Facepalm1

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
Аксесоари

Добра вечер на всички...
Днес получих нещо ново (v.23.1.A.1.28), което се исталира
За няколко минути...
Дано да се е оправил живота на батерията :-)

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

След ъпдейта, тела ми изкара три! дни без зареждане. Днес сутринта към 7:30 съм го изкарал от зарядното, в момента е на 72%, при това е понеделник! Нямам думи просто, страхотна работа от Сони!!!

Sony Z3 | Sony Z3 Tablet Compact | Android Addicted
Цитирай

При моето използване на телефончето три дни е фантастика. Но и ден и половина да изкарва ще съм на седмото небе :-) 

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

А в новата версия няма ли възможност да се види колко дни, часа и т.н. е издържала батерията до момента? Пише ми само колко % приблизително остават, което за мен не носи никакъв смисъл.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Какви 3 дена , как ги ползвате тези телефони   .   Явно не говорим за  Z3 
Цитирай

Може да изкара 3 дена, зависи как го ползваш. При мен кара средно по около ден и половина - два. Но с 6-7ч. екран. Което си е доста ръчкане.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Добра вечер,
Имам едно питане.
Не съм убеден, че му е тук мястото. Ако не е, се извинявам на модетаторите предварително :-)
При набиране на телефонен номер снимката на контакта ми излиза в малко кръгче, преди беше голяма на цял екран...
Това е откакто съм на близалката..  Забелязах, че при Z1-та не е така....
Та въпросът ми е следният - това някаква настройка ли е или вече ще сме така?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Не е до настройка, просто е необходимо да се въведат снимките на контактите отново и ще ги показва с нормалната големина.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

До 3 дена може да изкара батерията, но трябва да му орежеш много от екстрите... Уи-Фи и мобилни данни да ги пускаш само когато ти трябват, като си свършиш работата в нета да ги изключваш, да не си си сложил динамичен фон, да не си си включил супер ярки изображения и т.н...

Аз както си ползвам телефон, уи-фи и моб. данни постоянно пуснати не ги спирам, фона на дисплея ми е динамичен - жив тапет, отделно като го заключа ми се появява друг динамичен фон, пуснал съм си супер ярките изображения /вайбър, фейсбук, месинджър са ми постоянно включени/, и в най добрия случай ми държи 1 ден батерията, даже е имало случаи, когато се рова много в интернет - с часове, отделно разговорите които провеждам, съм го зареждал по 2 пъти на ден.... Wink
Цитирай

И Глобул са вече тук.     Има го и като OTA ъпдейт ето снимка     
Цитирай

Приятна изненада... Явно сменяйки името, са сменили и подхода си към ъпдейтите..
Цитирай

Преди малко дойде и при мен най-новия ъпдейт който чаках толкова време.
Телефончето се актуализира всичко ок,но нещо имаше проблем с гугъл плей,но се пооправи.Сега телефона е как да го кажа леко позамислен.Преди ъпдейта си вървеше добре без замисляния и цъкления,докато сега започна да го има.Май май,ще съм разочарован от новия софтуер.
Някакви идеи.
Цитирай

Ще се оправи. Най-добре направи repair чрез PC Compilation.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Това няма ли да занули някои неща и какво точно ще се случи след repair.
Благодаря.
Цитирай

Всички неща ще занули. А какво ще се случи...ами, ще преинсталира телефона на чисто.
Цитирай

Да но не ми дава пише да опитам по-късно и нещо за софтуера,но нямах време,че трябваше да тръгвам.
Цитирай

И при мен стана така на таблета. Това се случва, защото на сървъра е качен само ОТА ъпдейта, а не целия РОМ. След ден-два ще го има.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

А така ми се струва, или с новият софтуер, камерата прави по хубави снимки от преди....
Цитирай

Не ти се струва - така е! Lol И аз го забелязах, а вероятността двама човека да си въобразяват едно и също нещо не е голяма.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

И при мен беше така след първият ъпдейт на близалката... Ужас...
Но сле последвалото настройване след ремонта :-) стана чудо... Сега телефона лети. Всичко е меко, гладко, мазно, сочно и тн.... :-D
Даже Z1-та след последната доработка лети и е неузнаваема...
Евла им на SONY....
Имаше защо да чакаме, отлично се.справиха... :-D

Пс: Е, ако можеше и батерията да държи три дена при всичко включено.......  :-) 

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

И аз потвърждавам за Теленор, преди малко ми дойде, сега се сваля, ще го видим как е Smile

Sony Ericsson p900->HTC HD2->HTC One S-> Sony Z3->Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Вчера долетя и при мен! 
Нпр. неможах да повярвам, че Теленор са се сабудили, но днес забелязах, че Антивирусната ми - тоест CM security... вече дори и да я задам/маркирам, като Администратор на устройството... отново може да се деинсталира, а при Kit Kat вс. си беше OK - тоест по старому, като е зададено като Администратор и забранява деинсталирането!
Някой може ли да ми каже, защо така се получава... Благодаря предварително.
Цитирай

Моят телефон също издържа 3 дни без да му режа никакви функции. Просто на 3-тия ден за да го изкарам целия, по обяд-следобяд ми е на около 20% и се налага да включа режим стамина за да издържи до вечерта. Говоря малко, ползвам много Whatsapp, Massenger, FB(по-рядко). Ако започна да си цъкам игричките няма да издържи 3 дни, но 1/2 - 2 са му сигурни Smile
Цитирай

След този ъпдейт батерията е шит при мен поне.1 ден и половина.Преди това,редовно 2+ дена.Явно ще трябва намеса с PC Compilation
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)