Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече при нас

Не го ползвам, но как мога да го изключа?
Цитирай
Аксесоари

Нещо държи телефона ти постоянно буден. Някое приложение.
Цитирай

Като смъкнеш статус лентата (оная с иконите за бърз достъп) горе вдясно имаш едно човече на син фон. Цъкваш на него и ти "обръща страницата". Тогава ти излизат профилите. Просто натискаш на "Премахване на госта" и трябва да се получи..

Махаш го, защото ако забелязваш, телефона е постоянно активен. Плюс това в списъка с приложения нямаш "Режим на готовност", което отново показва, ме телефона не спи..
Постоянно р леко топъл, нали?
Цитирай

Отидох при посоченото място, но има няма нищо за премахване. На първото човече съм си написал името (owner) на второ има добавяне на гост и добавяне на потребител... Не съм забелязал много, но наистина седи леко топъл. Явно наистина идва от някъде проблема да държи телефона буден.
Цитирай

Добре..
Тогава пробвай да добавиш гост, поиграй 2-3 минути с него, и после го махни!
Цитирай

Направих, махнах го и ме върна пак както преди (owner). А до батерията все още на първо място е екран, а на второ Потребител : нов потребител. Освен да го заредя пак и ще видим какво ще стане.
Цитирай

Пробвa ли дa рестaртирaш телефонa?

#TeamPixel
Цитирай

Докато правих по горните стъпки го рестартирах.
Цитирай

Сега го зареди и виж какво ще стане...
Цитирай

Ще го заредя и после пак ще пробвам. Дано да се оправи.

И само да кажа, вчера като го зареждаш до пълен заряд пишеше 2 часа и нагоре, а сега час и нещо.
Цитирай

Значи най-вероятно се е оправила данданията.
Цитирай

За мен 8 часа е научна фантастика. При тежко ползване 4/5 макс 6 часа за мен е нормално.

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

@Pharaone в раздела на z3c съм поствала достатъчно screenshots. Аз съм hard user на телефона. :-D
Цитирай

Ами може, колега за мен с моя начин на работа не мога да докарам толкова дисплей

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Да попитам, при вас колко време се зарежда? Мислех че вече ще е по-бързо, но отново се зарежда повече от 2 часа и половина...
Цитирай

Въпроса е какво ще стане след като се зареди.
Ако продължава, вече ще се наложи да връщаш заводски настройки...
Цитирай

Зареждането, не е толкова проблем, въпреки че наистина много време иска. По важното както казваш е да не прави същия проблем. След малко ще го видя.
Цитирай

Колкото по-бавно, толкова по-добре за батерията. Ако искаш бърз заряд си купи бързо зарядно,ще става за 40/50 мин.

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Мисля, че ще трябва да се връщат заводски настройки.... Сутрин ставам, влизам в използване на батерия и пак виждам сущия проблем. Само, че сега,, потребител:нов потребител" ми е на 40% използване от батерията и ми е държал телефона активен 8 часа... Някакви идеи?
Цитирай

Отиди пак на потребителите и срещу Guest има бутонче "настройки" натисни го и виж какво му е позволено. Даже най-добре забрани всичко.
Цитирай

Ама на,, guest" ли трябва да съм попринцип, защото аз съм на главен профил. Ще пробвам да сменя на guest и да забраня тия неща.

Освен да пробвам възст. на фабрични данни.
Цитирай

Не,трябва да си на твоя си профил,даже ако си го настроил и активирал,трябва и снимката дати излиза,този за гост е ако има втори който да го ползва,да му настроиш какво му е разрешено да пипа,ако цъкнеш сега на него преминава в начални настройки на тела,по добре го забрани,активен твоя да си остане

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Сваляш падащото меню и цъкаш горе в дясно на синята иконка за профила ще се появи "more settings" долу в ляво, натискаш на него и там срещи guest имаш бутон за настройки. От там ако има нещо позволено го забрани. Това докато си на главен профил.
Цитирай

Ъпдейт до 5.1 през Юли, 2015 за всички устройства от Z серията.

http://blogs.sonymobile.com/2015/06/04/a...a-m2-aqua/
Цитирай

Чудесно!!! Направо не е за вярване, че Sony са си прочели фийдбека, че и ще го изпълнят! Приятно ме изненадаха!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)