Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече при нас

Междо другото, мисля че оправих проблема с батерията като върнах фабрични настройки. Преди това, като заредих телефона ми показваше че остава 1 ден нещо, а сега 2+. Които има подобни проблеми му препоръчвам да пробва.
Цитирай
Аксесоари

Това, колко ти остава е много относително в зависимост от моментното използване на телефона.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Знам само че телефона с 4.4.4 се държеше мн по-добре отколкото с 5.0. Автоматичното завъртане в някои програми зацикля. Има лаг при скролването. Бавно отваря галерията. Чакам ъпдейти.....
Защо промениха толкова конфигурацията на падащото меню. Къде изчезна изобилието от бързи бутони?

Sony Xperia Z3 dual Black Edition
Цитирай

аз такива наблюдения нямам. винаги можеш да си върнеш киткат ест.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Здравейте,

след ъпдейта и ресет на телефона, снимките на контактите ми не се синхронизират с фейсбук. Всъщност изобщо никакви снимки на контакти не ми се показват. Някакви идеи защо и как да го оправя?

Sony Z3 | Sony Z3 Tablet Compact | Android Addicted
Цитирай

(2015-06-05, 09:55:37)ge6on написа:  аз такива наблюдения нямам. винаги можеш да си върнеш киткат ест.

И как ще си го върнеш?... 
Цитирай

флашваш киткат сам. има на много места обяснено как се флашва ром.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Здравейте, с кит кат 4.4.4 съм и от това което прочетох до тук не ми се минава нагоре. Smile
Проблемът е че исках да кача Навител, но се оказа че папката трябва да е на вътрешната памет.
Въпросът ми е, ако мина на лолипоп  ще може ли да е на сд картата?
Цитирай

Здравейте,

Мисля, че да се качат картите на СД картата е опция, не е задължително. Даже работи по-добре като всичко е на вътрешната памет. Ползвам Sygic. Прочетете внимателно описанието за инсталация във форума.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=56562
Цитирай

Прочел съм внимателно описанието за инсталация, инсталирал съм, всичко работи докато е на вътрешната памет!
Въпросът ми е има ли начин да е на външната?
Цитирай

Ако нямаш руут, няма как да стане заради самия КитКат..
Цитирай

Някой има ли някаква информация дали xperiaZ3 ще получи някога ъпдейта lollipop5.1.1 и дали бъга с отчитане на неприетите повиквания като приети е премахнат?
Цитирай

Sony Xperia Z3 ще получи актуализация до 5.1.1, но още преди да е излязла като актуализация тази версия за този модел, не е възможно да се потвърди, кои са промените, както и плюсове, минуси, също и дали ЩЕ са отстранени проблемите от текущата 5.0.2.
Още малко търпение и следва да се разбере.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-06-15, 16:39:24)Bro0z3r написа:  Ако нямаш руут, няма как да стане заради самия КитКат...
Това е ясно, въпроса е на лолипоп става ли?
Цитирай

Моя Garmin го паркирах на картата и тръгна.. Значи не би трябвало да има проблем... На теория поне
Цитирай

Днес ми изпищя телефона за някаква OTA Xperia Software Update. Не пишеше колко МБ е, само че ще се инсталира за 6 минути. Рестартира се телефона без нищо да се случи, влязох в настройките, About Phone/Software Update и го видях че пишеше Installing на ъпдейта. След 2 минути изписа че се е инсталирал успешно. Попринцип нетрябваше ли да рестартира, да си го инсталира и чак тогава да зареди телефона. За сефте виждам докати работи телефона да се инсталира. Няма абсолютно никакви промени, нито в номера на build-да, нито никъде. Само пишеше Bugs fixing and software enhancements и толкова.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

@CuBG Мисля, че и аз съм преминавал през това, даже май 2 пъти до сега. Моето обяснение (за мене си) е, че това са ъп-дейти на приложенията на японците ("Xperia Update") а не на Андроида и за това телефона не се рестартира.....

SGS I -> Sony Z3
Цитирай

Колеги, програмка за проверка на ъпдейтите, че не намирам функционираща такава. Благодаря.
Цитирай

http://forum.xda-developers.com/crossdev...r-t2834142

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Благодаря колегаSmile
Цитирай

Не можах да намеря такава тема, а и ми се видя нелогично да пускам нова. Ползвам този андроид в момента. Знаете за метеорологичното време на заключен екран при стилният калъф. Мога ли по някакъв начин да си сложа време, когато го махна калъфа, понеже не го ползвам постоянно? Времето като опция много ми допадна..
Цитирай

Не и със стоковия заключващ екран.
Цитирай

Ясно. Малко тъпо, старото ми галакси има същата функция (заключен екран с време..)
Някой по-опитен с фейсбук може ли да ми каже как да синхронизирам фейсбук с календар? Пробвам с Xperia с Facebook, което е системно, но не се получава. Добавя се акаунт (в настройки -> профил), но нямам никакви възможности.
В календара не се появява акаунта от фейсбук..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)