Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече при нас

Причини винаги ще се намерят за оправдание :
http://www.xperiablog.net/2015/03/02/son...ith-music/

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

ОФФ, аз съм потресен, колко ни бавят с този ъпдейт. То не беше януари, февруари...март, направо ужас!
Цитирай

Надяваме се да е за добро.
В превюта на Лолипоп, продължава да се вижда информация за кернел версия 3.4
Много ми се иска, дори и да има забавяне, то да е свързано и с последваща промяна / ъпдейт към по-висока версия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-03-02, 21:36:06)Monipeev написа:  продължава да се вижда информация за кернел версия 3.4
Много ми се иска, дори и да има забавяне,  то да е свързано и с последваща промяна / ъпдейт към по-висока версия.

Че какво му е на 3.4?

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай

(2015-03-02, 21:23:47)Monipeev написа:  Причини винаги ще се намерят за оправдание :
http://www.xperiablog.net/2015/03/02/son...ith-music/

В коментарите намерих много смислена причина, за която не се бях сетил. Мерси за линка!  Big Grin

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Уокмен или не така или иначе аз лично си ползвам Play Music. Обаче от клипчето горе останах възхитен от работата на телефона. Хвърчи където го бутне. Едно голямо браво.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Sony вече разпространява новата версия (7.0.A.0.24) на картинната галерия, с което приключва обновяването на медийните приложения към Material Design-а. Smile

[Изображение: Album-7.0.A.0.24_1-315x560.png]

Началния екран изглежда жестоко с новите икони!  Lol

[Изображение: 722eccd4d47706d1.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

На мен днес ми се ъпдейтна Movie Creator с нова икона е.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Рано е, Лолипоп все още не е излязал.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

вижте това:
https://www.youtube.com/watch?v=V21H5TZGLwU
Цитирай

Плавен на където и да го бутнеш Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

При мен дойде нов Album, въпреки че още не съм получил най-новия възможен KitKat Big Grin
Цитирай

Докато чакаме, ето някои сравнения между стария и новия интерфейс на Sony, за да изплакнем очите.  Lol

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_2-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_3-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_4-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_5-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_6-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_7-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_8-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_9-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_10-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_11-640x602.jpg]

[Изображение: Xperia-Lollipop-vs-KitKat_13-640x602.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Така като гледам е отпаднало двойното меню при издърпване - Известия/Бързи настройки, което е супер Smile Иначе в Settings като че ли сега е по-подредено и се събират повече настройки на екрана, отколкото в Lollipop.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Не мога да кажа, че е по - подредено, но определено сега се събират пповече настройки на екрана. Иначе тези сравнения ги гледах в xperia blog, но щеше да е по - добре да бяха сложили стандартната картинка на началния екран и на телефона с kitkat.
Цитирай

Това синьо ми изважда очите,по грозно явно не може да бъде

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2015-03-06, 09:45:39)Sokolchev написа:  Това синьо ми изважда очите,по грозно явно не може да бъде

Най-вероятно,при смяна на темата,ще се променя и цвета(синьо,зелено,оранжево и т.н.).Най-вероятно след излизането на LP Free Xperia ще доизкусурят CM12  Big Grin .Има варианти Big Grin

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Прави впечатление че е много близък до чистия андрю, сони не са го променяли до неузнаваемост както обичат да правят марките които са си обявили война във форума и не желая да ги назовавам Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2015-03-06, 09:52:01)CuBG написа:  Прави впечатление че е много близък до чистия андрю, сони не са го променяли до неузнаваемост както обичат да правят марките които са си обявили война във форума и не желая да ги назовавам Big Grin

Дааам, Sony никога не са прекалявали с модификациите, а там, където са пипали обикновено е станало по-красиво от чистия Андро. Smile Иначе другите нека си воюват - трябва да си избият комплексите, че притежават най-добрия телефон. Аз се радвам на моето телефонче и за мен истината е само една. Wink
Що се отнася до новия интерфейс, май започвам да свиквам с големия контраст между синьото и бялото. Има обаче други неща, които не ми харесват. Доколкото виждам от шотовете, няма да има преход между контактния лист и дайлъра. Намирам това за супер неудобно.  Sad  Също така не виждам бутон "Close all" в таск мениджъра.  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

В попалоли с преплъзване ставаше прехода от контактите към дайлъра. Неможе да няма Smile А сега като каза видях че е имало бутон Close All Smile Аз обичам сам едно по едно да си ги затварям Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

На мен не ми харесват иконите на обхвата и wi-fi, че са ги направили като в чистия Андроид, старите повече ми харесват.
Цитирай

Няма преход. Виж в шотовете. Има такъв само между контакти, групи и фаворити. На дайлъда няма други табове, а само стрелка назад.  Grater

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

(2015-03-06, 10:50:04)xn3k написа:  Също така не виждам бутон "Close all" в таск мениджъра.  Bu

Има си бутон.Ама то с постване на шотове от xperiablog.net не става.

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай

(2015-03-06, 11:01:09)pavlinstoyanov написа:  На мен не ми харесват иконите на обхвата и wi-fi, че са ги направили като в чистия Андроид, старите повече ми харесват.

На мен старите вече са ми омръзнали и тези ги намирам за свежи, защото никога не съм си купувал Нексъс. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

И аз не съм, но все пак не ми допадат много Big Grin

Както и да е, айде да пускат по -скоро тоя ъпдейт, че...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)