Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече при нас

Най-важното е да работи както трябва,другото може да се нагласи по вкус Smile

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари

(2015-03-06, 09:38:34)soki написа:  Така като гледам е отпаднало двойното меню при издърпване - Известия/Бързи настройки, което е супер Smile Иначе в Settings като че ли сега е по-подредено и се събират повече настройки на екрана, отколкото в Lollipop.
Не е отпаднало. Едно плъзгане - нотификации, второ плъзгане - бързи бутони.
Един път плъзгане с два пръста - бързи бутони.
Цитирай

Аз искам още малко да се помотат от Сони и да са първите пуснали направо 5.1 на техните устройства почти веднага след като Нексусите го получат Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Има бутон "Close All", не се вижда на шотовете, а новата иконка на Wi-Fi-то е много интелигентна.

Имам Нексус и като цъкнеш иконката ти пуска/спира Wi-Fi, а като цъкнеш текста под иконката ти отваря настройките за Wi-Fi-то. Второто приплъзване също го има, при първото ти показва само известията, при второто ти показва бързите настройки плюс известията (както е на шота, но там е приплъзнато втори път).

Дано съм бил полезен. Иначе ъпдейта на Албума е много добър, движи много плавно и снимките минават върху бутоните когато гледаш целия албум, няма ги черните ленти.
Цитирай

Добре де, къде е този бутон "Close All"? Аз ли нещо не го виждам?! Unknw_mini
Таск мениджъра е показан на 4:02 мин.


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Извинявам се, сега като си гледам таблета наистина няма такава опция за затваряне на всичко. Явно съм развил много бързо плъзгане на приложенията и не ми е правило впечатление, че са много. Smile
Цитирай

Скоро ще е. T-Mobile Lists Sony Xperia Z1S And Sony Xperia Z3 On Software Update Support Page http://drippler.com/drip/t-mobile-lists-...pport-page Via j.mp/drippler_app
Цитирай

Стари новини...
А и това, че някой си американски оператор е казал, че ще си ъпдейтне телефоните.... Някога! Няма абсолютно никаква стойност тук (в Европа)
Цитирай

Идвааа Big Grin http://www.justaboutphones.com/sony-xper...op-update/

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Дааам, и аз преди няколко минути я видях новината, но ме изпревари.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

That's more like it..
Значи чакаме отнякъде да изскочи някой FTF...
Цитирай

Само да пуснат ъпдейта и ще ви предоставя ftf файлове Big Grin . На ден по 30 пъти преглеждам XDA

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Не знам дали има друг раздел за телефони в този форум който да е по развалнуван от идването на близалката от нас Smile Само да не изядем една голяма брадва че толкова чакане беше Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Аз така и не разбрах защо вие и всички други марки и модели толкова много се прехласвате и чакате великата близалка? Честно казано докато не оправят експозед, близалката е едно нищо. А и само проблеми - при някои са премахнати функции, при други проблеми с батерията, трудности с руут, липса на експозед..... Това са ми наблюденията и не съм очарован.
Цитирай

Идеята е че сони не се втурнаха в надпревара кой ще е първи и всички се насякоха с бъгави версии докато Сони отделиха доста време в разработването и би трябвало да е стабилен Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Е дано да оправдае очакванията ви Smile И аз се надявам така за моя модел. Ама вече излиза 5.1, какво се мотаят не е ясно. И ние с други модели и марки не сме получили все още.
Цитирай

(2015-03-10, 00:35:51)CuBG написа:  Не знам дали има друг раздел за телефони в този форум който да е по развалнуван от идването на близалката от нас Smile Само да не изядем една голяма брадва че толкова чакане беше Smile

Оооо има,има,влез на самсунг галакси нот 4.там са болни вече,и двата флагмана имам и ми е все двеста кога щял да дойде

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

http://www.xperiablog.net/2015/03/10/and...-detailed/

На това съм по-склонен да му вярвам.. Оказва се, че сайта justaboutphones.com не се ползва с много добра репутация в xda.
Цитирай

Има един малък проблем!Някой от вас да е видял да има сертифициран firmware в ptcrb ,аз не съм.
Докато не го сертифицират там едва ли ще го получим Big Grin ,но може и да греша!!!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Не винаги е така!
Понякога идва ъпдейта без да е минал през ptcrb и впоследствие по някое време се сещат да го прекарат и оттам..
Цитирай

Да, не е задължително да го публикуват там.
Цитирай

http://m.gsmarena.com/xperia_z2_z3_and_z...-11483.php
И GSM Arena също пишат за ъпдейта.Значи наистина можем да очакваме близалката в края на тази и началото на другата седмица Smile

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Дам, този месец ще е някъде Big Grin

Както често взе да се казва в една позната ни тема в xda, ъпдейта ще дойте very soooony Smile
Цитирай

Почвам да се замислям дали изобщо го искам четейки тази тема:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=71639
Черни екрани на Wi-Fi, проблеми с РАМ и СИМ, спиране на нета, Нексуса с 5.0.2 е 95% неизползваем ... Bu Visslar

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Загледай се в думата Нексус... Сони нали уж бавят ъпдейта за да го оптимизират колкото се може повече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)