Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 610 мнения,проблеми,недостатъци и предложения
#1

Тема за HTC Desire 610 да разберем повече за нашето телефонче от потребителите който го използват. Smile

HTC Desire 610
Цитирай
Аксесоари
#2

(2014-12-09, 23:18:23)iron_man555 написа:  Тема за HTC Desire 610 да разберем повече за нашето телефонче от потребителите който го използват. Smile

Имам го от Коледа,и да ви кажа честно съм разочарован. Постоянно забива. И то дори като искаш просто да го събудиш за да набираш. От Англия е апарата тук го отключиха и се замислям че може от това да е. 4.4.2 е андроида. Имам икона SU което ме навежда на мисълта че са го рутнали за да го откл.
Цитирай
#3

Ресета не помогна ли?

 
Цитирай
#4

Аз мога да кажа че съм много доволен и изобщо не ми е забивал.Качил съм му ЕsFileExplorer,HEREBeta,Messenger,Morelocale2,Olx.bg,SDmaid,Sinoptik,Sniper3D,Soundhound,Uefa.com,Vbox7,Whatsapp,Zedge,Софбус и го ползвам и за браузване.Също разцъквам доста Facebook и Blinkfeed.С изброените приложения + стоковите никога не съм срещал проблем.

Nexus 7-Cyanogenmod 12.1 / Samsung s8 / S20Fe Snapdragon 
Цитирай
#5

(2015-01-15, 23:07:47)Georgi2 написа:  Аз мога да кажа че съм много доволен и изобщо не ми е забивал.Качил съм му ЕsFileExplorer,HEREBeta,Messenger,Morelocale2,Olx.bg,SDmaid,Sinoptik,Sniper3D,Soundhound,Uefa.com,Vbox7,Whatsapp,Zedge,Софбус и го ползвам и за браузване.Също разцъквам доста Facebook и Blinkfeed.С изброените приложения + стоковите никога не съм срещал проблем.

Има десетина приложения на амазон и на оператора ЕЕ . Може да е от тях. Ако някой се наема да помогне пътувам редовно до София.
 
Цитирай
#6

и аз го имам от скоро, не ми е правил проблеми със забиване.Искам да попитам мога ли да изтрия някоя от оригиналните му програми, примерно има някаква Zoe,Kid mode които неизползвам и затова искам да ги махна да не ми заемат място. Нещо което не ми харесва е че когато е светло и пече слънце почти не се вижда когато правя нещо по него, трябва да дам яркостта да е на макс за да може да се вижда нормално.
Цитирай
#7

(2015-01-19, 17:51:06)wasntmeer написа:  и аз го имам от скоро, не ми е правил проблеми със забиване.Искам да попитам мога ли да изтрия някоя от оригиналните му програми, примерно има някаква Zoe,Kid mode които неизползвам и затова искам да ги махна да не ми заемат място. Нещо което не ми харесва е че когато е светло и пече слънце почти не се вижда когато правя нещо по него, трябва да дам яркостта да е на макс за да може да се вижда нормално.
Да, можеш, като си роотнеш телефона. Другия вариант е просто да ги изключиш от Настройки-Приложения.

 
Цитирай
#8

Здравейте,един приятел си взе 610, обаче се оказа, че е кодиран към Мтел...Undecided
Та въпроса ми е ... дали, ако му отключа буутлоудера и го руутна, и съответно му кача някой оригинален или къстъм ром, ще избегна кодировката.

Или по друг начин трябва да го мъча  Bu

Благодаря Storstark

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#9

Не му държи много батерията, също забелязах, че когато дам на режим икономия няма промяна...
Цитирай
#10

(2015-01-22, 14:27:02)wasntmeer написа:  Не му държи много батерията, също забелязах, че когато дам на режим икономия няма промяна...
Пусни един скриншот на батерията, да видим за какво става дума и откъде идва този дрейн. Cool

 
Цитирай
#11

HTC BlinkFeed 12 %
Wi-Fi 12%
Другите са с по ниски проценти
Цитирай
#12

Виж как ще е с изключен BlinkFeed.
Цитирай
#13

(2015-01-22, 18:28:18)pavlinstoyanov написа:  Виж как ще е с изключен BlinkFeed.

лошото е че автоматично се обновява а немога да го направя ръчно
Цитирай
#14

(2015-01-22, 18:40:30)wasntmeer написа:  лошото е че автоматично се обновява а немога да го направя ръчно

1.Щипни екрана с Блинка с двата пръста до смаляване и го изключи, би трябвало опцията да е в горния ляв ъгъл. За начален екран задай друг.
2. При включено постоянно wi-fi приложението постоянно ще рефрешва за нови събития, като не ти трябва просто го деактивирай. Smile

 
Цитирай
#15

ами аз там съм си сложил 2-3 сайта които ми изкарват новини. 12% много ли е ?
Цитирай
#16

(2015-01-22, 21:17:45)wasntmeer написа:  ами аз там съм си сложил 2-3 сайта които ми изкарват новини. 12% много ли е ?
Не мога да ти отговоря, Блинка не го ползвам въобще и ми е изключен, но щом го ползваш, няма начин да не се отразява на консумацията и на батерията.

 
Цитирай
#17

имам и друг въпрос Tongue
когато свържа телефона с компютъра и влезна в
Computer\HTC Desire 610\Вътрешно хранилище\DCIM\.thumbnails
това е папката където се записват снимките, но аз съм го направил да се записват на SD картата, и в тази папка има един файл THUMBDATA който е 215 МБ, та мога ли да го изтрия
Цитирай
#18

В папката има ли нещо?

 
Цитирай
#19

само този файл THUMBDATA
Цитирай
#20

Винаги можеш да запазиш едно копие на картата при евентуален проблем, иначе при бъдещ ресет, ако трябва, системата ще си я възстанови.

 
Цитирай
#21

когато искам да си запиша някое приложение свалено от компютъра къде трябва да го копирам в телефона ?
Цитирай
#22

(2015-01-25, 22:27:13)wasntmeer написа:  когато искам да си запиша някое приложение свалено от компютъра къде трябва да го копирам в телефона ?

Няма значение къде го слагаш. Трябва да активираш опцията за инсталиране от неизвестни източници и да влезес после в папката, където си сложил .apk файла и да го инсталираш.
Цитирай
#23

(2015-01-25, 22:27:13)wasntmeer написа:  когато искам да си запиша някое приложение свалено от компютъра къде трябва да го копирам в телефона ?
Най-добре на карта памет, с цел запазване и употреба за вбъдеще.

 
Цитирай
#24

(2015-01-25, 22:32:44)pavlinstoyanov написа:  
(2015-01-25, 22:27:13)wasntmeer написа:  когато искам да си запиша някое приложение свалено от компютъра къде трябва да го копирам в телефона ?

Няма значение къде го слагаш. Трябва да активираш опцията за инсталиране от неизвестни източници и да влезес после в папката, където си сложил .apk файла и да го инсталираш.

как да активирам опцията за инсталиране от неизвестни източници
Цитирай
#25

Влизаш в Настройки>Защита>Неизвестни източници слагаш отметка.

При HTC май менюто не беше Защитa, а беше Сигурност, но е едно от двете Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)