Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно покyпка на LG G2 mini
#1

Въпросът ми е към собствиниците на телефона. Могат ли да се записват приложения на sd картата ,зощото на моя s3 mini не може а едно приятелче има xperia m2 и той си инсталира приложения във картата без проблем, та аз имам 32gb карта и това е нещо важно за мен. Другия ми въпрос е има ли услугата screen miroring да мога да предам картината от телефона на smart телевизор.

Sony Xperia J With Stok 4.04 and Now 4.1.2 ..........
Цитирай
Аксесоари
#2

Могат да се преместват приложения в картата памет.
Цитирай
#3

Имам телефона от около седмица и съм много доволен, но като инсталирам приложение и като го преместя в картата памет нищо не става, тоест изписва ми че приложението е преместено, но вътрешната памет, както и на картата не се променя?! :confused: Може би не правя нещо както трябва, тъй като това ми е първият андроид :wall:
Цитирай
#4

Част от приложениети си остава на вътрешната памет, например инсталационния файл. Премести наведнъж повечко приложения, ресрартирай телефона и виж дали не се е променило.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

здр те нов сам във форума и искам да си купя lg g2 mini но искам да знам точно какво купувам и който си сдобил със лг тоо да ми пише искам да как се държи телефона и как е батерията държили общо всичко как е телефона.помощ
Цитирай
#6

(2015-03-28, 19:06:52)extreme7 написа:  здр те нов сам във форума и искам да си купя lg g2 mini но искам да знам точно какво купувам и който си сдобил със лг тоо да ми пише искам да как се държи телефона и как е батерията държили общо всичко как е телефона.помощ

Батерията е слаба ракия. Не издържа повече от 5-6 дни с умерено ползване (по някоя игра, интернет, разговори и музика). Очаквах поне по 10 дни да кара... Smile
Цитирай
#7

(2015-03-29, 10:36:56)imthedevil написа:  Батерията е слаба ракия. Не издържа повече от 5-6 дни с умерено ползване (по някоя игра, интернет, разговори и музика). Очаквах поне по 10 дни да кара... Smile

Не разбирам на кого ще е в помощ поста ти. Колегата задава нормален въпрос, а вместо това получава ироничен отговор.

 
Цитирай
#8

(2015-03-29, 11:08:20)NoMaD написа:  
(2015-03-29, 10:36:56)imthedevil написа:  Батерията е слаба ракия. Не издържа повече от 5-6 дни с умерено ползване (по някоя игра, интернет, разговори и музика). Очаквах поне по 10 дни да кара... Smile

Не разбирам на кого ще е в помощ поста ти. Колегата задава нормален въпрос, а вместо това получава ироничен отговор.

Отговора може да е ироничен, но е напълно верен като съдържание. Толкова издържа телефона, толкова пиша. Няма подлъгваща информация в моя пост.
Цитирай
#9

(2015-03-29, 13:17:32)imthedevil написа:  
(2015-03-29, 11:08:20)NoMaD написа:  
(2015-03-29, 10:36:56)imthedevil написа:  Батерията е слаба ракия. Не издържа повече от 5-6 дни с умерено ползване (по някоя игра, интернет, разговори и музика). Очаквах поне по 10 дни да кара... Smile

Не разбирам на кого ще е в помощ поста ти. Колегата задава нормален въпрос, а вместо това получава ироничен отговор.

Отговора може да е ироничен, но е напълно верен като съдържание. Толкова издържа телефона, толкова пиша. Няма подлъгваща информация в моя пост.

Празни приказки... Докато не видя скрийншот, няма да повярвам, че ти държи 5 дена батерията при положение, че браузваш, играеш игри и слушаш музика.
Цитирай
#10

Нямаш грижи. Като станат 5 дни (което по мои сметки ще е някъде към сряда), ще пусна скрийншот. И като казах, че играя игри, да не се разбира, че става въпрос за такива от типа на Асфалт (и разните екшън игри, за каквито заглавия не се сещам) и подобни. Играя логически игри (Lumosity, Chip Chain, Duet и др.). Интернет ползвам на ден по около час и половина (браузване, фейсбук). Музика - 15 мин макс. Разговори - не повече от половин час на ден.
Цитирай
#11

мерси за отговорите ви но 1 во аз толкоз не ползвам интернет разговори нормално и игри свободно време повечето слушам музика еми като цяло е тва което използвам най често. Интересувах се от телефона и исках да знам как е телефона имам нокиа лумиа 520 искам да го сменя снещо адроид и да знам кво къпувам и нещо което да ме задоволи.
Цитирай
#12

(2015-03-29, 14:00:41)imthedevil написа:  Нямаш грижи. Като станат 5 дни (което по мои сметки ще е някъде към сряда), ще пусна скрийншот....
Сряда е. 5 дни минаха, ...нямаме грижи, както и обещания скрийншот - също.

 
Цитирай
#13

(2015-04-01, 19:44:32)NoMaD написа:  
(2015-03-29, 14:00:41)imthedevil написа:  Нямаш грижи. Като станат 5 дни (което по мои сметки ще е някъде към сряда), ще пусна скрийншот....
Сряда е. 5 дни минаха, ...нямаме грижи, както и обещания скрийншот - също.

В момента е на 119 ч и 14%. Може и така да ти постна скрийншот. А може и да го постна утре, дека ще са станали към 128 ч и сигурно ще е паднал още и някой друг процент. Както решиш.
Цитирай
#14

Ти решаваш - ние си чакаме.

 
Цитирай
#15

Чакайте си... На мен ми писна да изчаквам, че ми трябва зареден.

[Изображение: battery.png]

А па мрънкях за издържливостта, понеже преди 2 години ползвах Galaxy Ace 2, на който бях боднал от тия батериите с разширен капацитет (3500 mAh), та имаше няколко пъти дека беше изкарал по 10 дни (ама как точно съм го ползвал, не помня). Е ся, вярно че разликите в размера на дисплеите им е бъш 1 инч, ама...аз да си мрънкам.
Цитирай
#16

Ако е само този скриншот, въобще не ме убеди. А другите къде са?

 
Цитирай
#17

Други? Какви други? Какво друго да скииииншотирам?
Цитирай
#18

Да разбирам, че не си ползвал никакви приложения през това време ли?

 
Цитирай
#19

Аааа, разбрах те, сорри. Те ти и скрийншот на приложенията (по непонятни за мен причини, браузърите по дефолт (поне от как го имам телефона) не се изписват в battery stats-а, няма идея защо.

[Изображение: battery2.jpg]
Цитирай
#20

Щях да взимам евтин телефон, но в последствие се насоих към този. При условие, че има такава корава батерия остава проблем само с клиповете. Гледам разни ревюта, че правили слаби клипове. Някой може ли да пусне линк към свои клип правен с този телефон или да го качи тук?

И да се надяваме до края на работната седмица да стана и аз собственик на такава машина.
Цитирай
#21

Колега, нали не смяташ, че има такива батерии, с които устройството ти да изкара 3-4 дена при пълно натоварване?

 
Цитирай
#22

(2015-04-13, 19:44:23)NoMaD написа:  Колега, нали не смяташ, че има такива батерии, с които устройството ти да изкара 3-4 дена при пълно натоварване?

Писано честно - НАДЯВАМ СЕ!

Моят стил на използване е следният:
Wi-fi не съм ползвал до сега много често. На месец ми се пада под 1 път. Може би до 3 пъти за годишно(няма грешка) и това до сега ми е абсолютният максимум.
Музика - още по-рядко.
Разговори - понеже ми ще ми е втори телефон(ще замести сегашният ми ХТС експлорер... пък и предишният ми беше същият модел) тоя месец имам повечко разговори - 200 минути (грубо час на седмица, 10 минути дневно... съвсем груби изчисления).
Интернет - 50mb от в.в.ком месечно ми стигат. За 3 или 4 години(от както имам смартфон) само този март съм ги превишил с опера мини съм. Рядко ползвам и вибер, скайп. За фейса от тела да не пиша - случва ми се да го отворя 2 пъти в месеца в работно време(там нет няма).
Снимки и клипове - също много рядко. Сега гледам експлорера 155 снимки и 37 клипа за година и половина и то основно защото имах пътуване в чужбина от където са може би половината клипове и 1/3 от снимките.
Радио - изключено пък е това.

Използвам телефона най-вече като белележки за задачите, календара и всяка сутрин будилник и като телефон естествено. Разните Асфалт 7,8 и кънтърстрайк са ми научна фантастика за телефона. Рядко играя на игри и те са една логическа(не много динамична) и билярд, много е вероятно обаче като си взема един такъв да му кача някое рали(такива игри са ми слабост, но знам ли. това е телефон все пак, а не компютър).
Все пак се надявам като изключим ралито поне 3-4 дни да ми държи батерията. Гледам пишете, че са корави батериите, телефоните са  здрави, но и Бай Гано трудно би си признал, че се е минал(надявам се да не се обидите, просто вникнете в смисъла).

Искрено се надявам да сте обективни в мненията си тук, тъй като те наклониха доста везните към този модел.

И да ви питам последно за днес и много важно за мен, колкото и да изглежда тъпо за вас
Събира ли се в горен джоб на официална риза?
Цитирай
#23

При такъв режим на работа няма да се изненадам ако изкара и доста повече от 4-5 дни.
Цитирай
#24

Последно искама да питам този телефон предлага ли ЛТЕ функция?
Точно заради тази функция днес щях да го купувам и последен поглед в "гсмарена" и шок! Не предлага такава функция, а до скоро имаше. В крайна сметка има ли? Няма ли? Ако някои апарати имат, други не - как да разбера кой има и кой не?
Цитирай
#25

За сега в БГ има само тестово ЛТЕ. Никой от големите оператори не предлага тази услуга. Може би услугата ще е налична чак 2016 год. и едва ли на по ранен етап.
Все пак според този сайт поддържа 4G >> http://www.techradar.com/reviews/phones/...995/review


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)