Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPTV за Булсатком, бета версия

Ами явно - не. Нито стар, нито млад.

 
Цитирай
Аксесоари

Ако имаше нямаше да пишем тук... А ако някой така добър като тебе сподели и на нас ще е добре.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

Имам един, но пусто как да го дам на един като искам да го дам на всички. Някой да няма акаунт за voyo или за hbo Go?
Цитирай

Ми сподели го с тези които им трябва. Например на мен.. на Номад.. аз съм студент и нямам тв а това приложение беше добро решение Sad

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

Каналите наистина са с много добро качество.Ползвам апликацията на няколко телефона дори със слаб интернет нямам проблеми.Дори в приложението има повече канали от стандартния пакет. А колкото до юзър и парола с удоволствие бих на 1-2,но вече дадох друг човек.
Цитирай

Е то там мисля,чее нямаше ограничения колко хора са влезли и гледат....

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

В сайта на булсат точка FAQ пише до 5 устройства
Цитирай

Lycia TV  има доста БГ канали. Вярно, че повечето искат да се инсталира някакъв XMTV плейър, но пак става.
Цитирай

Lycia tv не работи.
Цитирай

Не бях я пускал от много време, но онзи ден я пуснах и работеше. Сега пробвах пак и не работи.
Цитирай

И при мен вчера работеше,а днес вече не работи.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай

Работи Smile
Цитирай

Не работи.
Цитирай

Здравейте колеги,имам следния проблем с Булсатком!
Един приятел ми даде номера на картата(приемника)за да си направя рег.и да си гледам на телефона,но така и не мога да се регистрирам.Постоянно ми дава грешен имейл или парола.Изпратих имейл на Булсат,те поискаха номера на приемника и името на титуляра и ми върнаха някакъв имейл с който е бил регистриран титуляра и линк на който ако съм забравил паролата да я променя. Така ама така наречения Титуляр (приятеля ми) не си е правил никакви регистраций,защото не ползва такива неща и си гледа само във къщи на телевизора. Някой ако има идея какво се случва да сподели или някакви насоки?? Благодаря.

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

А този email, който ти изпратиха познат ли е на другаря ти?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Не,не се е регвал никога.

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Кажете им тогава, че този email не е ваш и искате да го премахнат, за да може да си направите регистрацията наново.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Да и аз това си мислех,благодаря за съдействието.

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Здравейте колеги,
Случайно някой да е опитвал да стартира приложението на булсата на компютър? Бихте ли споделили как?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

Пишеш в гугъла булсатком iptv и то излиза още в началото, отваряш страницата и излизат полетата за въвеждане на имейл адрес и парола
Цитирай

Мерси Smile

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

Някой да сподели регистрация за bulsata?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

Някой знае ли защо не ми тръгва на Cyanogen 12?
Цитирай

някой да сподели какво става.... доколкото разбирам са го направили вече платено, тъй като половината програми изчезнаха... и май са го ограничили до 5 устройства
Цитирай

Гледаш това за което си платил. Бонуси няма.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)