Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPTV за Булсатком, бета версия

(2016-02-27, 15:02:12)vessso написа:  Инсталираш си VPN клиент(например cyberghost) и задаваш IP от чужбина.
ОК!
Благодаря ти!
Ама може ли малко по-подробно обяснение при инсталацията и настройките на VPN клиент?
Цитирай
Аксесоари

Сваляш cyber ghost, настройваш че си в Германия, когато се върже пускаш приложението на bulsat и си ти
Цитирай

Някой има ли идея, защо на мобилен интернет няма Нова ТВ, а на WiFi я има???
Цитирай

Да беше прочел само два три коментара по-назад!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Хи хи хи, последното което се пишеше беше точно за това. Е то пък да влезеш и да не четеш грам пък...
Цитирай

Пропуснал съм 4 мнения от 17 страници, след поредица мнения от сорта "Моето работи", "Моето не работи" и вие налетехте като мухи на лайно.
Цитирай

Tи пък много лично го приемаш, много сте се "изнежили" - малко по-мъжката го карайте!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Само на мен ли всички канали, дори HD ми излизат със супер грозна картина, качеството е максимум 480p и е страшно пикселизирано?Пробвал съм на Moto G и LG G3 - разлика няма.
Цитирай

Все пак е мобилно приложение,ако искаш качество си слагаш kodi.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай

И как точно, да гледаме ТВ през "Kodi"?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

(2016-03-05, 13:22:08)bgbore_96 написа:  https://stormrage.wordpress.com/2015/10/...ptv-за-pc/

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Направо не мога да повярвам!
Благодаря много, веднага ще го пробвам!

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Линк за m3u файла при който не го генерира https://cloud.mail.ru/public/6sWW/hdEQAjvKB
Цитирай

Някой може ли да сподели юзър и парола за булсата на лични,понеже нямам а ми трябва от време на време да го ползвам на работа.
Цитирай

Аз съм с много стара версия на приложението и не мисля и да го актуализирам след като чета мненията в GooglePlay как всеки се оплаква от всяка нова актуализация.

Само проблема е, че в последно време развалиха качеството на програмите.

Интерсува ме и едно нещо което досега не съм пипал "Видео декодер" при мен седи на "Декодер 2" ако се смени какво се случва ?   Visslar

SONY Xperia M2 AQUA | 5.1.1 Lolipop
Цитирай

На декодер 2 е лошото качество на картина и звук а на 1 е с добра картина и звук.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай

(2016-09-09, 17:55:08)krasicvetkov написа:  На декодер 2 е лошото качество на картина и звук а на 1 е с добра картина и звук.

Веднага се промени качеството на картината. Big Grin  Аз си мислех, че от Булсатком са прецакали качеството, а то било от декодера. Сигурно декодер 2 е за по-слаби телефони и по-слаб интернет.

Storstark Благодаря

SONY Xperia M2 AQUA | 5.1.1 Lolipop
Цитирай

За слаб интернет е.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай

Някой може ли да ми даде ацц за булсат на лично ... Ще го ползвам в коди..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

Днес забелязвам че програмата отваря каналите само чрез мобилни данни чрез wifi не иска.
Цитирай

В момента точно на Wifi гледам. Проблема е в твоя телевизор...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Открих проблема. Значи в момента имам два рутера на отделни доставчици, с единия тръгва с другия не иска, дали не трябва нещо да се пипне нещо в настройките на рутера или да си викна доставчика да види какво става.
Цитирай

Имаш ли интернет на другия рутер, дето не бачка приложението?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Имам да, нали писах че имам два рутера и на двата имам интернет но от различни доставчици, ако има значение марката на рутерите единия е Huawei другия TP-Link, а булсата работи само на този доставчик с TP-Link рутера, на другия не иска нито на телефона нито на компа, като на компа се отваря като страница но не се показва полето дето да въведа потребителското име и парола, а на телефона влизам с име и парола и само върти няма свързване. Все си мисля че трябва да се пипне нещо по настройките на рутера иначе интернета е бърз.
Цитирай

Не знам, нека ако някой колега знае нещо, да пише.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)