Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPTV за Булсатком, бета версия

Колеги при мен бтв е блокирало на кадър от три дни,при всички ли е така.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай
Аксесоари

Да, и при мен е така.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Върви без проблем при мен, във формат HD даже.

 
Цитирай

При мен само btv hd е блокирало
Цитирай

Пробвай с изчистване на кеша на приложението - може и да се оправи.

 
Цитирай

(2015-02-07, 14:38:05)NoMaD написа:  Върви без проблем при мен, във формат HD даже.

   Да дааа, и едни мармоти завиват шоколадови блокчета буластком ....

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай

Е, такава е поне емблемата на канала.

 
Цитирай

"Булсатком" ще въведе и т.нар. Fusion пакет, който ще се плаща допълнително и ще включва 25 HD канала и достъп до видеотека. Услугата ще е достъпна и от смартфон или таблет, при това без да има значение към каква мрежа е свързано мобилното устройство (мобилна или безжична).... до тук беше с безплатното
Цитирай

(2015-02-10, 10:39:06)Smakl написа:  "Булсатком" ще въведе и т.нар. Fusion пакет, който ще се плаща допълнително и ще включва 25 HD канала и достъп до видеотека. Услугата ще е достъпна и от смартфон или таблет, при това без да има значение към каква мрежа е свързано мобилното устройство (мобилна или безжична).... до тук беше с безплатното

Като спре да е безплатно има една опция "деинсталиране", на който му е необходимо ще си плаща и те така - както се изразяват по някои географски ширини. 

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

идеята ми е защо да плащам като го имам на ТВ-то.... аз съм абонат на булсат.... нека да плащат тези които не са и... искат само на мобилни джаджи да гледат....
Цитирай

Щом са си направили андроид приложение за гледане на телевизия, значи има смисъл да не се гледа само на телевизор.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Мога ли да гледам Fusion TV на моя смартфон и таблет и кои пакети ще "гледам"? Трябва ли да заплащам абонаментни такси за пакетите?



Да, можете но е необходимо Вашите смартфон и таблет да отговаря на на определени изисквания публикувани на сайта. Използването на приложението е безплатно и ще "гледате" пакетите активирани на основния приемник/сателитен или Fusion Box/. Приложенията за Android и iOS ще откриете съответно в Google Play и App Store. Използването на приложението изисква регистрация на сайта на Булсатком. Броя на устройствата на които можете да инсталирате приложение е 5, но едновременно могат да се използват толкова, колкото приемници/сателитен или Fusion Box/ има активирани/платени/.

Трябва ли да плащам допълнителна такса за да ползвам Fusion TV?

Fusion TV се предоставя със абонаментните планове на Булсатком. Допълнителния "Fusion" пакет достъпен само с Fusion TV се доплаща допълнително съгласно публикуваниана тарифа.

Мога ли да купувам заглавия на приципа "Плащаш, за да гледаш" (pay-per-view)?

Да, в пакета "Fusion" освен 20 допълнителни HD канала има и видеотека с над 1000 часа съдържание.

Това е извадка от сайта им >> http://www.bulsat.com/iptv.php?view=faq
Приложението ще е безплатно за абонати, но ще има и допълнително платено съсържание.
Цитирай

Някой да е разбрал защо не може да се гледа на мобилен нет(на бързи МБ-и съм принципно, не би трябвало да има проблем), а само на безжичен?

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

Работи на мобилен интернет Smile
Цитирай

(2015-02-11, 13:32:38)Boby13 написа:  Работи на мобилен интернет Smile

С официална регистрация или с user@user.us ?
Не виждам къде може да е проблемът..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

С официална регистрация е Smile
Цитирай

Мда, може и от това да идва проблемът.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

(2015-02-11, 13:34:08)kobso написа:  С с user@user.us ?
Не виждам къде може да е проблемът..
Току що проверих с user@user.us  с мобилни данни, върви без проблем при мен.  Smile

 
Цитирай

Мдам, мистерия..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

(2015-02-11, 13:58:27)kobso написа:  Мдам, мистерия..
Изчисти данните и кеша на приложението и пробвай пак. Cool

 
Цитирай

(2015-02-11, 14:33:27)NoMaD написа:  
(2015-02-11, 13:58:27)kobso написа:  Мдам, мистерия..
Изчисти данните и кеша на приложението и пробвай пак. Cool

Същата работа.
Даже си инсталирах новото(че си ползвах старата версия), същото.
Изтрих и на новото кеш и данни-същата работа.
Нещо ме съмнява да не е от самия интернет, ама нямам проблеми с друго(браузъри/тубата си бачкат на чук).
Ще го мъдрим, интересна работа.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

А ще мога ли да го гледам това в Германия, че нямам българска телевизия, а ми се иска да видя колко сме зле и как няма оправия ? Wink

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

(2015-02-11, 13:58:27)kobso написа:  Мдам, мистерия..

(2015-02-11, 14:58:14)kobso написа:  
(2015-02-11, 14:33:27)NoMaD написа:  
(2015-02-11, 13:58:27)kobso написа:  Мдам, мистерия..
Изчисти данните и кеша на приложението и пробвай пак. Cool

Същата работа.
Даже си инсталирах новото(че си ползвах старата версия), същото.
Изтрих и на новото кеш и данни-същата работа.
Нещо ме съмнява да не е от самия интернет, ама нямам проблеми с друго(браузъри/тубата си бачкат на чук).
Ще го мъдрим, интересна работа.

на кой оператор ползваш нета

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай

(2015-02-11, 18:50:29)krasicvetkov написа:  на кой оператор ползваш нета

Миии...любимците на всички(Теленор) :Д

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

за това не тръгва на мобилен нет и аз съм на същия оператор и при мен не тръгва.Утре ще сложа вива карта и ще пиша как е.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)