Анкета: Притежавате ли LG L Bello - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
89.74%
35
89.74%
Не, но смятам да си го закупя
10.26%
4
10.26%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб на собствениците на LG Bello
#1

[Изображение: lg-l-bello-10tnlhfF.jpg]

Предлагам в тази тема да се отбелязват собствениците на комфортния смартфон от среден клас LG Bello. Записвам първите няколко човека, след което ще помоля модератора на раздела да добавя новите  :cheers:



Цитирай
Аксесоари
#2

+1 И аз и съпругата ми сме с LG L Bello от МТел, съответно черен и златен. :thumbup:
Цитирай
#3

+1 :cheers:
Цитирай
#4

÷1 много готин телефон

ZTE Blade3 ROOT 4.4.4     >>      LG L Bello 5.0.2
Цитирай
#5

Направих темата анкета, може и да гласувате освен мнението.
Весели празници! Christmas


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

и аз от вчера Smile

LG L Bello
Цитирай
#7

Тъй като при смяна на форумната платформа резултата от анкетата се изгуби, може да гласувате отново.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

Още едно Bello и от мен за добре дошъл...

Черно Bello Nokia 3 Huawei Nova 5T
Цитирай
#9

+1 Стори ми се че обирам Мтел като го взех за тези пари. Big Grin

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#10

Едно бело и за мен 

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#11

не че нещо,ама що не си виждам името горе Big Grin

LG L Bello
Цитирай
#12

Добавен си вече,както и ickopicko .Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#13

+1 и от мен.

LG OPTIMUS 3D/SAMSUNG GALAXY S2/SAMSUNG GALAXY S3/LG L Bello/LENOVO A7000/SAMSUNG GALAXY S5/HONOR 8 LITE
Цитирай
#14

+1 Bello и от мен.
Поздрави !
Цитирай
#15

И аз от 1-ви декември!

LG K8
Цитирай
#16

Айде един и от мен!

Huawei Mate 20 pro 
Цитирай
#17

+1 Бело Bello
Цитирай
#18

Здравейте кажете този модел има ли антена отстрани ? Защото гледах едно клипче и видях как се изкарва антенка от горният ъгъл на телефона ?
Цитирай
#19

Клипът, който си гледал е бил с варианта за Южнокорейския пазар, където мобилните телефони имат антенки и приемат някакъв местен вид мобилна цифрова телевизия.

нещо като това:
Digital Multimedia Broadcasting

или по друг начин казано, като това:
Mobile television
Цитирай
#20

хайде и аз в клуба или по точно жена ми.телефона за тези пари просто е перфектен.има го в сердика център мол златен и черен ако имате и точки направо без пари.

HTC 526 dual sim, HTC A9S 32gb
Цитирай
#21

Здравейте ! Горд собственик съм от 1 седмица. Имам въпрос махали ли сте фолио от камерата и има ли опасност тя да се надере? Благодаря предварително Smile

Lenovo S650 l LG L Bello l Huawei P9 lite l Huawei Mate 20 lite l
Цитирай
#22

Хайде и аз от днес !

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#23
Wink 

+1 и от мен. Cool

(2015-01-24, 02:06:23)martinsevdanski написа:  Здравейте ! Горд собственик съм от 1 седмица. Имам въпрос махали ли сте фолио от камерата и има ли опасност тя да се надере? Благодаря предварително Smile
Здравейте, моето го махнах сравнително лесно. Мисля че се маха.

Huawei P Smart 2019 (POT-LX1) - Android 9.1.0.262(C432E8R1P12)
Huawei P Smart (FIG-LX1) - Android 9.1.0.130(C432E8R1P5)
Цитирай
#24

Здравейте, имам възможност да закупя L Bello от OLX на доста добра цена, но ме притеснява дали наистина е отключен към другите оператори(към Теленор съм). Не знам и гаранцията дали ще важи, като е на друго име?
Също искам да Ви попитам оператори таксуват ли издаването на по-малките Микро сим карти?
Благодаря!
Цитирай
#25

Случайно да сте прочели заглавието на темата?!? В тази тема може само да гласувате в анкетата и да напишете, че притежавате lg l bello.

Отваряйте си тема, за това което ви вълнува, като предварително потърсете, дали някой вече не е пуснал такава тема. 


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)