Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Family protection
#1

Здравейте ония ден активирах mcafee и всичко беше наред докато днес не реших да пусна и family protection и започна постоянно да ми иска парола и името като ида на приложения автоматично излиза от там и като отворя хром и блокира сайтове инкогнито и като цяло не ме кефи това може би несъм го разбрал ама не ми се занимава с излишни неща. Та как да го дезактивирам family protection? Mcafee e oк ама това другото не го иска.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо не го деактивираш от " Приложения- всички".

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#3

Това за постоянно ли ще е?
там бутоните стоят неактивни сега видях

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#4

Аз това приложение даже съм го и деинсталирал и не се е появявало повече. Не ми е рутнат телефона.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#5

Влез в настройки ->> общи ->> защита ->> администратори на устройството и му махни отметката. След това ще можеш да го деинсталираш.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

мерси направих го

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#7

Колега при мен не може да се деинсталира, в администратори нямам отметка, и като отида да го деактивирам бутона деактивирай стои не активен. С 5.0 съм вие с коя версия сте.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#8

И ние сме с 5.0 и Family protection не е системно приложение за да не може да се деинсталира. Виж да нямаш отметка на McAfee Security, погледни и в настройките на Family protection. Твоя телефон кой модел е? Възможно е при теб да е системно щом имаш бутон деактивирай.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

Колеги, извинявам се,но съм се заблудил. Аз искам да махна macafee а не фемили протекшън.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#10

Него можеш само да го деактивираш.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#11

Никое от двете не успявам да махна. MC-то го даективирах и сега през време реве, да го активирам.

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#12

И аз от 1 месец се боря с това приложение и не мога да го махна. Искам и двете MC преложения да ги махна :capitulation:

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#13

Направо го затрих

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#14

Колеги McAfree security го деактивирах,но като дам на Family Protection да премахна отметката ме прехвърля към друг прозорец и ми иска user name и парола и от долу бутоните ми стават неактивни.И не мога нищо да направя.Някакви идеи как да се справя с тази програма.Ако има възможност бих я изтрил с голямо удоволствие от телефона!

Nexus 4 + LG G3 32GB  6.0 Marshmallow "stock" + Samsung galaxy Note 8
Цитирай
#15

Най-накрая се отървах от това приложение! Когато ви иска потребителско име и парола вкарайте пощата и паролата който ползвате в Google профила си Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#16

(2015-01-10, 18:57:08)OliQueenBG написа:  Най-накрая се отървах от това приложение! Когато ви иска потребителско име и парола вкарайте пощата и паролата който ползвате в Google профила си Wink

Mcafee го деактивирах ама Ф Протекшън няма опция за деактивиране - бутона седи блед като да е нефункционален .... хм
Цитирай
#17

Влизаш в настройки - защита - администратори на устройства и ще видиш че на фемили протекшън има отметка.Махни я и вече можеш да го деинсталираш.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#18

(2014-12-31, 01:25:47)vargala81 написа:  Влез в настройки ->> общи ->> защита ->> администратори на устройството и му махни отметката. След това ще можеш да го деинсталираш.

Благодаря !!!

P30
Цитирай
#19

(2015-03-15, 12:45:32)raphustla написа:  
(2014-12-31, 01:25:47)vargala81 написа:  Влез в настройки ->> общи ->> защита ->> администратори на устройството и му махни отметката. След това ще можеш да го деинсталираш.

Благодаря !!!

Е не става ! Махам му отметката и ме праща тук [Изображение: 792432.png]  и после влизам с гугълския акаунт мо не ме пуска

Ако не натисна отмяна не мога да ползвам тел. е блокирал (заключва се) на това което постнах. Когато натисна ОТМЯНА тел. се отключва
Цитирай
#20

Да не си правил регистрация в McAfee с друго потребителско име и парола?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#21

(2015-03-18, 20:58:56)vargala81 написа:  Да не си правил регистрация в McAfee с друго потребителско име и парола?

Не ! Абсолютно нищо не съм пипал !
Цитирай
#22

И аз не мога да го дейнсталирам. Махнах отметката от администратори на устройството, но не става.

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)