Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси

Привет, молба от скромен потребител. Когато се отворят темите в даден раздел...и излизат изписани, автор на темата и в скоби излиза броя страници като:
" (Страници: 1 2 3 4 ... 13 )
iliankosa"
но когато стигна да темата чрез "моите абонаменти".. излиза само заглавието на темата без броя страници. Така се отваря през първа страница, после се отива на опследна или която ме интересува. Ако и там под темата излиза в скоби броя страници, както цитата горе, ще е много удобно. Не е нещо фатално, просто удобство. Благодаря.

Samsung Galaxy S4mini, IBM ThingPad X40, DELL Optiplex GX240
Цитирай
Аксесоари

(2015-01-05, 14:58:30)kostadin11 написа:  Привет, молба от скромен потребител. Когато се отворят темите в даден раздел...и излизат изписани, автор на темата и в скоби излиза броя страници като:
" (Страници: 1 2 3 4 ... 13 )
iliankosa"
 но когато стигна да темата чрез "моите абонаменти".. излиза само заглавието на темата без броя страници. Така се отваря през първа страница, после се отива на опследна или която ме интересува. Ако и там под темата излиза в скоби броя страници, както цитата горе, ще е много удобно. Не е нещо фатално, просто удобство. Благодаря.

Има си директен линк, който те праща на последното мнение от дадената тема. В последната колона "Последна публикация" в ляво от потребителското име има линк, който те води до последното мнение.

[Изображение: e468797bcff4054d.png]



Едит: Благодарности на екипа, че са активирали mod-a за spoiler-ите Smile

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Default темите са супер. Ама ако може да им затъмните белия бекграунд с няколко тона, ще е чудесно.
Благодарим.
Цитирай

Здравейте, забелязах, че когато натисна на някой мой пост "редактирай" и надписите Бърз редактор и Разширен редактор излизат не на място, слагам и снимка за да е по - ясно.
   
Цитирай

(2015-01-05, 15:17:53)nmnikolov написа:  Има си директен линк, който те праща на последното мнение от дадената тема. В последната колона "Последна публикация" в ляво от потребителското име има линк, който те води до последното мнение.

[Изображение: e468797bcff4054d.png]




Едит: Благодарности на екипа, че са активирали mod-a за spoiler-ите Smile

 Благодаря, дори е по-удобно. Браво.

Samsung Galaxy S4mini, IBM ThingPad X40, DELL Optiplex GX240
Цитирай

Могат да се слагат до 20 спойлера, след това дава грешка за превишаване броя на снимките.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Как работи опцията "Цитирай", че не е никак лесно да си прост в тоя форум и не мога да схвана...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Като натиснеш цитирай, най отдолу в полето за писане на бърз отговор ти се появява: "Цитиране в отговора", нататък мисля, че ще се оправиш. Big Grin
Цитирай

Уф, видях, ама ми се отщя да цитирам когото и каквото и да било...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Друг вариант е като цъкнеш цитирай и след това даваш Отговор до бутона цитирай. Можеш и да цитираш няколко души едновременно, като нацъкаш цитирай на няколко поста и след това даваш примерно бутон отговор на последния цитиран пост.
Цитирай

А най-лесният вариант според мен е просто да натиснете на Отговори (Quote) вместо цитирай. Това в случай, че искате да цитирате само 1 коментар.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Сигурно има по- важни проблеми за решаване, но ако вмъкнете част от старите емотикони, сигурен съм, доста потребители ще са доволни.
Цитирай

Редакцията на мнение е възможна и след 20 минути, даже след повече от 48 ч, но само ако се прави чрез Бърз редактор или Tapatalk, но не и през Разширения редактор. Нагледно тук.

@dedovec +1 за старите емотикони.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Само на мен ли ми изчезна бутона за редкация на мнението? И в тапата и през браузър...
Цитирай

Със зелената тема по дефолт работят без проблем.

 
Цитирай

Не, при мен не няма възможност за редакция на поста, никаква. Викам да не съм пак наказан нещо, ама уж се държа прилично...
Цитирай

Не можете вече да редактирате стари постове.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Не може да ги трием, добре. А защо да не можем да правим корекция на правописни грешки, или да добавяме нещо изпуснато? На мен и двете ми се случват често... Big Grin
Цитирай

А някой забелязва ли, че масово излизат повтарящи се постове един след друг?

HTC Desire 500
Цитирай

Това с повтарящите се постове е старо явление. Big Grin
Цитирай

Странно, аз чак сега го забелязвам, което пък не значи че не трябва да се отстрани, ако е възможно разбира се!

HTC Desire 500
Цитирай

(2015-01-06, 14:25:18)rado__8 написа:  Не можете вече да редактирате стари постове.

И не разбрах тази екстра е само за мен или за всички юзъри?
Цитирай

За всички е. Двойните постове се сливат на определено време.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-01-06, 14:31:22)dedovec написа:  Не може да ги трием, добре. А защо да не можем да правим корекция на правописни грешки, или да добавяме нещо изпуснато? На мен и двете ми се случват често... Big Grin

Идеята да не може да се трият и редактират постове е за да не може някой в яда си да изтрие важна информация от постовете си. Това в голяма степен важи за форума с програмите, GPS и т.н. Отделно модераторите може да дават права на хора, които да могат да редактират свои постове. Който поддържа важни теми и постоянно ъпдейтва шапката на темата задължително му дават права за редактиране, стига да си ги поиска. 

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

За хората, които пишат грамотно постовете си, а такива са останали доста малко, и би искали да добавят, коригират постовете си в граматическо отношение, това ще е затруднение....

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)