Анкета: Относно Galaxy S5 mini: - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Притежавам телефона!
75.00%
24
75.00%
Нямам телефона, но обмислям покупка.
25.00%
8
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване собствениците на Galaxy S5 Mini
#1

Не знам дали е най-подходящия раздел за тази тема. Ако не е, моля модераторите да я преместят! Пускам тази тема за да се преброим собствениците на мини весията на С5. Ако има достатъчно хора евентуално да се направи раздел.

---------
Samsung Galaxy S10e
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,пишете ме и мен за такъв раздел.Имам S5 mini от месец и съм много доволен.Нека имаме и тук място,където да си помагаме и споделяме.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 
Цитирай
#3

Давай глас в анкетата. Още няма много хора, дано с времето се посъберем.

---------
Samsung Galaxy S10e
Цитирай
#4

Малко ъпче!

---------
Samsung Galaxy S10e
Цитирай
#5

И аз имам това прекрасно смартфонче и то дуос - с две сим карти!
Поздрави на всички горди собственици.
Цитирай
#6

(2015-01-28, 15:01:52)kanev написа:  И аз имам това прекрасно смартфонче и то дуос - с две сим карти!
Поздрави на всички горди собственици.

Ами колега дай глас в анкетата за да се зачислиш като бройка за да те преброят. Само с мнение в темата няма да те отразят.  Wink

---------
Samsung Galaxy S10e
Цитирай
#7

Телефона е бомба и аз съм сравнително доволен от него. Ще е хубаво да има раздел ако не тук ще си разцъкваме за сега. Smile
Цитирай
#8

Да, честно казано и аз съм доста доволен. Ще е добре да си имаме раздел. Вече писах на модератор, че сме се посъбрали хора. Не знам дали е достатъчно като бройка, те ще преценят. При всяко положение ще има и още.

---------
Samsung Galaxy S10e
Цитирай
#9

До модераторите: Не е ли достатъчен този брой за нов раздел?

---------
Samsung Galaxy S10e
Цитирай
#10

ЪП!...........

---------
Samsung Galaxy S10e
Цитирай
#11

Само да се разпиша и аз от днес съм с С5 мини и тъй като съм гола вода по темата мисля, че ще е добре да има теми за това телефонче на едно място.
Цитирай
#12

+1 Samsung Galaxy S5 MINI G800F White

Motorola C139--> Nokia 2610--> Nokia 5530--> Nokia C6-00--> Samsung i8510 INNOV8 8GB--> Nokia N86 8GB--> Sony Ericsson W995--> Nokia1616--> Samsung Galaxy S4 MINI GT-I9195 White Frost-->Samsung Galaxy S5 MINI SM-G800F White--> Sony Xperia Z5 Compact White E5823--> Huawei P20 PRO Twilight--> Huawei Mate 20 PRO Midnight Blue

Цитирай
#13

+1

Късно видях аз темата. От година вече съм собственик на S5 mini.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)