Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скинове и допълнения за iGO

HERE_2015.Q1_truck_poi

data.bg
yandex.ru
Цитирай
Аксесоари

Сложих последния скин dimka, който има бутон за звука, долу, в ляво, докато е показана картата. Няколко пъти ми се случва да го докосна без да искам и да се чудя защо не говори. Не успявам да намеря опция да го махна - някой сблъсквал ли се е с подобен проблем.

Galaxy Tab 8.9 ICS (4.0.4)
Цитирай

@vladev1, точно това е функцията на този бутон. Лесно и бързо да изключиш звука на програмата. Няма опция за премахването ѝ. (Лично аз ползвам бутона ежедневно.) Просто внимавай какво натискаш Smile



Цитирай

Благодаря за отговора. Очевидно ще трябва да се внимава...

А някой дали е имал проблем с Димката при избора на маркери за места на картата - ако скина е включен не е възможно да цъкна на отметката - директно влиза в подкатегорията. Без скина работи идеално.


Прикачени файлове
.png Screenshot_2015-09-11-10-51-11.png Размер: 157.91 KB  Сваляния: 144

Galaxy Tab 8.9 ICS (4.0.4)
Цитирай

Цъкни първо на следващия бутон. и ще имаш отметка за цялата кстегория

Samsung Galaxy Note8 SM-N950F/DS  Android 7.1.1, N950FXXU1AQI1  No Root • MTel 

Понякога печелим, понякога се учим.
Цитирай

SpeedCam за Турция - 12.09.2015 г. от turkeyforum.com

SpeedCam FULL EU - 20.09.2015 г.
от Nyky
Цитирай

Здравейте от 1 седмица се опитвам да си инсталирам iGO но нещо не ми се получава изчетох много теми, но постоянно ми дава този проблем  Please insert SD card.   Изтеглих този файл:   http://search.data.bg/ready/aaa7251c03b7...c4160a389e    с Huawei P8 съм и нз какво тр да направя


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

На някой да му се намират риболовни POI? Примерно Язовири, Платени рибарници, Рибарски магазини?
Цитирай

Язовири v3.02.kml


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

.rar BG-FishingLocations.rar Размер: 4.59 KB  Сваляния: 70


Ето още един файл, чието създаване не е моя заслуга.

Samsung Galaxy S7
iGO_9.18.27.687519/Jan 26 2017
Skin by Arimi/Vamibg...
Цитирай

Май е време да пусна Язовири v3.03 че доста нова информация съм събрал ;-)
Цитирай

Чакам го с огромно нетърпение.Още по-добре би било, ако има и повечето микро ,които са платени.
Цитирай

SpeedCam FULL EU 2015.10.11.- (PoiPlaza)

SpeedCam_FULL_EU_(PoiPlaza)_2015.10.11.zip
Парола: Cserrobi


https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

@dido123 линка към горните камери води до съвсем друго нещо - архив на папка iGO
Ако ти е възможно да го актуализираш, че един колега ще пътува утре до Букурещ и му трябват камерите за Румъния.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай

Изтегли ги от долния линк! Довечера ще погледна другите, има и по нови!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Здравейте от вчера използвам иго сборка на Стенсито и ме интересува къде се слагат тези ЕУ спийд камери. Ще се бъркат ли с тези които имам в моята папка за БГ.
Цитирай

Изтегляш за Европа, изтриваш speedcam_BG.txt и другите txt файлове ги копираш в iGO/content/speedcam/
Цитирай

.jpg zzzzz.jpg Размер: 207.18 KB  Сваляния: 137


Кое трябва да изтрия ?
Цитирай

@nescafe
Изтрий това, което ти е казал @stensyto, от файла SpeedCam EU, а не от мястото, на което си дал снимка.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай

Аааа разбрах най-после. Мерси много Smile
Цитирай

Здравейте колеги.
Хванал съм се да променя малко иконите и лентите за NextGen и Primo 2.4 и имам идея за една нова категория.
Става въпрос за следното......
Намирате ли за по-практично, да премахнем ( променим ) някоя категория, във която нямаме никакви записи ( това са: 2, 7, 11, 12 ) и на нейно място да поставим нова икона, за категория " Край на контролирания участък"
Имам предвид участъка за средна скорост!
Иконата може да бъде Тази, но може и да се промени, ако има други идеи.
Ще трябва да се компилира ново звуково предупреждение, и тук не мога да помогна.
Поздрави.


Цитирай

Изобщо не е практично за България да има други категории както сега има категория пеш. пътека и трафик камери , защото по този начин не може да се използват наготово оригиналните скинове за Примо 2.4, или оригиналните ux - добавки speedcam.zip за Некстген.

A в някои от бг аналозите има проблеми - например не се показва горната червена лента с надпис за вида на камерата, както е в оригиналните , в които пък няма българските "творения" пеш. пътека и трафик камери!!!!
Цитирай

Някой може ли да помогне със тегленето на релефа че нещо не ми се получава с магнет линка

magnet:?xt=urn:btih:TENATHMERCYRJCDF5TBFPDLLBJW4G5VD&dn=3d-world-dem&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=http%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.prq.to%3A80%2Fannounce&tr=http%3A%2F%2Ftracker.prq.to%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fdenis.stalker.h3q.com%3A6969%2Fannounce&tr=http%3A%2F%2Fdenis.stalker.h3q.com%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.thepiratebay.org%3A80%2Fannounce&tr=http%3A%2F%2Ftracker.thepiratebay.org%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80&xl=2561380051
Цитирай

(2015-10-15, 14:45:20)rado7318 написа:  Изобщо не е практично за България да има други категории както сега има категория пеш. пътека и трафик камери , защото по този начин не може да се използват наготово оригиналните скинове......

A в някои от бг аналозите има проблеми - например не се показва горната червена лента с надпис за вида на камерата, както е в оригиналните , в които пък няма българските "творения" пеш. пътека и трафик камери!!!!

Здравей колега.
Не ти отговорих по-рано, защото исках да видя и други мнения, но явно тука няма голямо желание за промени.
Вярно, по-лесно е да се ползват наготово оригиналните скинове и прочие, но също така може да се променят и адаптират, ако искаме една добра програма.
Използвам сборка тотално модифицирана от към категории радари и включваща така наречените от тебе "творения" пеш.пътека и трафик камери......
и искам да ти кажа, че всичко това, което посочваш (горната червена лента) си се показва безупречно на екрана!
Останало ми е само да променя размера на иконите, че все още ги виждам малко мънички.
Сборката включва категорията предложена от мене по-рано, както и една междинна точка (Tramo Intermedio) за по-дълги участъци, като напомняне, че се намираме все още във контролиран участък.
За да не бъда разбран погрешно ще кажа......
Ползвам много неща от този и други форуми и Благодаря на всички, които полагат усилия за по-добрата работа на програмата!
Поздрави.


Цитирай

Малко колички събрани от Cacou13
1516_car.rar





SpeedCam_FULL_EU_PoiPlaza_2015.10.18.zip

Парола: Cserrobi


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)