Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скинове и допълнения за iGO

Здравейте. опитах да сваля скина, но линка е повреден. Някой има ли го (ако има по нов ще ми е от полза)https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1038816

ще го слагам на Primo_800_480_64ram_sdmmc_9.6.13.263722

Благодаря предварително

SGN(I9250) 4.3 Stock > SGN3 Neo 5.1.1 Stock > SGS7 SM-G935F 7.0
Цитирай
Аксесоари

s733l, ето новия линк: https://yadi.sk/d/TeKbtgaJdWgqR

Само за Андроид е!



Цитирай

Колеги како трябва да направя че да ми се показват икпните на poi със съответните еблеми като например за бензиностанций,нали всяка от тях има емблема
Цитирай

Да прочетеш инструкциите за употреба, или да влезеш в настройки на карта, и там най-отдолу е търсеното от теб.

Sent from my Lenovo A5500-F using Tapatalk

HTC HERO Android 2.1 update 1 (rooted)
Цитирай

Аз съм чел някъде но не можах да намеря къде точно.Оправих се,сложих скин
Цитирай

(2016-04-18, 16:48:41)Miro2210 написа:  Аз съм чел някъде но не можах да намеря къде точно.Оправих се,сложих скин

Скина не ти вади икони с лого на бензиностанциите. По точно само на няколко бензиностанции, и то 3-4. Има едно Petrol.zip, което се слага в папка UX, но и тя показва само 6-7 БГ станции. Читав брандиг за нексген няма.
Цитирай

Освен това има и един стар файл от 2009 г. на NNG , който се поставя в папка /building и показва логата в 3д на тогавашни бензиностанции  в България. За Авик няма лиценз, на Примо  работи. На Басар би трябвало да работи.
Няма по-нов след 2009г.
Цитирай

Сложих седма версия на Арими и Вами и от настройките на картата изкарах някакви иконки,тризмерни.Виждат се логата на няколко големи вериги бензиностанций и на няколко големи хранителни вериги. А иначе да ,branding zip търсех но днес не знаех какво точно търся Smile
Цитирай

В сборката на @gaffer си има отличен брандинг за Некстген/Авик.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1224202
Цитирай

(2016-04-18, 21:07:43)rado7318 написа:  В сборката на @gaffer си има отличен брандинг за Некстген/Авик.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1224202

Радо, ти брандинга явно не си го пробвал от сборката на @gaffer. Не е отличен и не показва правилно иконите. Търсил съм и други брандинг навсякъде за авик, нехген и т.н. и така не открих такъв, който да ме накефи. Държа най вече да показва коректно иконите на бензиностанциите, но така е не намерих. Добавката Petrol.zip е добър опит да визуализира иконите на различните вериги бензиностанции, но до някъде. Пробвай брандинга от сборката на гафер, и ако постигнеш положителен резултат те моля да го споделиш за да пробваме и ние.
Най добре е да е да поработи някой спец като тебе над добавката Petrol.zip и да вкара логото/та/ на почти всички бензиностанции в него. На повечето екрани в, която и да е версия на авик, башар, нексген всеки иска да вижда различни икони на бензиностанции и паркинги, както и на някои магазини, а не на всички пои.
Поработи по въпроса и лично аз, а и много хора от форума ще сме ти много благодарни.
Цитирай

Poiplaza SpeedCam FULL EU 17.04.2016

PoiPlaza 17.04.rar


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Колега,  това е брандинга, който аз съм си направил от няколко други, на мен така ми харесва, може да го погледнеш. И само да ти кажа провери след като включиш ПОИ точките да се виждат дали след рестарт на програмата все още са включени. Преди при мен поне винаги се изключваха, оставаха включени за показване само някои. Ако не са ти включени след рестарт решението е в sys.txt добавяш следния ред :
[other]
discard_save=userdata:poi_visiblities.txt

 и изтриваш файла poi_visiblities.txt 
от save/profiles/01

Redmi Note 11 pro 5g
Цитирай

Много ми харесва,всички точко си остават включени и нищо не съм променял в sys.Но във Avic много товари програмата,сложих го и във Basar и там работи и работи много гладко.За Avic   дали има някакво решение да работи по добре,без да товари програмата Smile
Цитирай

Не знам, аз от самото начало съм с него и честно казано изобщо не знам има ли и каква е разликата без него.

Redmi Note 11 pro 5g
Цитирай

Колега извинявай ,проблема е в моя телевизор.Нещо ми беше станало с телефона,а след рестарт пробвах как ще е при Башар,затова ми се стори че във Башар работи по добре.Найстина много добре изглеждат иконките,а със скин на Арими и Вами ми излизат и 3D сгради в малък град,който със другия брандинг и друг скин не ми се появяват Smile
Цитирай

@Miro2210
Щом си мислиш че е от скина и брандинга, добре, но по скоро е от лицензите...

Файл : branding.zip

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=9ed244a097



и на този, както и на по малкия в моите сборки автор е garigor аз само ги използвам...А ако търсите като в Примо с колонките - Vami e човека към когото да се обърнете.
Цитирай

Тези 3д сгради в малки градове излизат благодарение на старите файлове от 2009г и 2011г на русенската фирма MMCN , които се поставят в /content/building. Нищо общо със скина.
На HERE имат съвсем малко само в София.
В Авик не ги виждаш, защото за тях няма лиценз. В Примо и Басар се виждат.
Обаче с времето ще разбереш, че те са една зарибяваща екстра, която в условията на РЕАЛНА навигация пречи много по-вече, отколкото помага. Особено в Италия, например със тесните улици и високи сгради в старинните им градове буквално НЕ ВИЖДАШ пътя , ако имаш 3д сгради и обекти.


@gaffer ме е изпреварил с отговора и Ви е предложил голям и малък брандинг.
Брандинга от Примо на @Vami може да стане за Некстген, НО след основна преработка.
Цитирай

Радо, благодаря за времето, което отделяш за нас в този форум. Отделяш време за да пробваш и да споделяш твои сборки и интуативни решения. Относно брандинга за авик или башар днес си поиграх да пробвам различни записи в sys.txt и установих, че иконите се отразяват правилно с различните брандиг/и/ за резолюция 800/480 на китайско GPS устройство /не телефон/ андроид с 4 ядрен процесор и 512 рам само при наличието на следните записи в sys.txt:

[other]
discard_save=userdata:poi_visiblities.txt - това е от колегата nikolov_ivailo, на който брандинга му променя иконите по подразбиране след всеки рестарт на авик. Т.е нормално премахвам чавките пред иконите, които не искам да се показват, но при рестарт те отново се активират сами. При другите бандинг от Гафер, или от други сборки с изписаните записи в sys.txt проблема го няма.

[poi] 
provider_filtering=1
use_multi_poi_icon=0
- при тези записи, взети от примо 2.4 иконите не са с общото лого за обект с плюсче в горния десен ъгъл, а са конкретно за марката бензиностанция или обект, но малко по големи - около 10 мм радиус на устройство с 5 инча екран.

Другата интересна добавка за всяко устройство е tilt_the_map_sky.zip, която специалистите премахнаха от сборките си. Аз я взех от новогодишната сборка на Гафер, и мисля, че я подкарах с авик и UX  на арими. Това за начинаещите е добавката за промяна на наклона на картата, което е много полезно, поне за мен. Т.е при навигиране ланшафта, т.е. картата се вижда под подходящ ъгъл, при който имаш голяма видимост на хоризонта в картата.
Проблема, който стои пред мен на този етап е, че трудно подкарвам ТТС гласовете в друга държава. При авик се появяват заглушени гласове в менютата, не знам как е при вас. Искам да ме навигира само с произнасяне на маневри в други държави. Знам, че имената на латински за трудни за Дария /Мария/, но интернационални гласове са малко, и не съм ги тествал подробно. Ако произнася маневрите правилно, трябва да свикна с произнасянето на имената на улиците на латински по ужасен начин.

Всеки, който прави сборка, моля да не я тества само в БГ, а и в чужбина. Аз сглобих нещо, което издържа навигация при авик без сривове от Истанбул до Варна.

Моля колеги, поработете по този въпрос.

С уважение за труда Ви от sstancheff.
Цитирай

Да това не го знаех Tongue .Радо в твоята зборка на Башар има файлове на ММСN за 3D сгради,аз сега ползвам нея
Цитирай

(2016-04-19, 22:14:23)Miro2210 написа:  Да това не го знаех Tongue .Радо в твоята зборка на Башар има файлове на ММСN за 3D сгради,аз сега ползвам нея

Миро, от 2009 г. до 2016 г. изминаха седем години. Много нови обекти се построиха. Това, че ММСN  не ги актуализира е въпрос на финансова възможност. Не знам фирмата дали съществува, защото техни нови карти няма легално и нелегално. По точно имат една от 2014 или 2015 година, която е фейк, не е актуална. Прочети това, което написах и следи специалистите, за това, което решат да споделят.
Ние с тебе сме некомерсиални потребители, и не трябва да искаме много от специалистите в този форум.
Цитирай

(2016-04-19, 22:13:34)sstancheff написа:  Проблема, който стои пред мен на този етап е, че трудно подкарвам ТТС гласовете в друга държава. При авик се появяват заглушени гласове в менютата, не знам как е при вас. Искам да ме навигира само с произнасяне на маневри в други държави. Знам, че имената на латински за трудни за Дария /Мария/, но интернационални гласове са малко, и не съм ги тествал подробно. Ако произнася маневрите правилно, трябва да свикна с произнасянето на имената на улиците на латински по ужасен начин.
Не знам в коя държава си но можеш спокойно да ползваш интернационалната версия на Мария.
International v.4
Тя чете само маневрите и предупрежденията. Другият вариант е да използваш местен TTS глас (ако има такъв) и си ОК!


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

(2016-04-19, 23:39:06)pa19 написа:  Не знам в коя държава си но можеш спокойно да ползваш интернационалната версия на Мария.
International v.4
Тя чете само маневрите и предупрежденията. Другият вариант е да използваш местен TTS глас (ако има такъв) и си ОК!

Благодаря уважаеми Pa19. Следя те с голям интерес от доста време и те приветствам, че намираш време да споделяш с нас резултатите от своя труд. Вече имаме 4.21 с последния вокализер и мога да кажа, че макар и около 300 мв размер си струва използването. Заради поява в менютата на "Предупреждения" и "Динг" на авик на фразата "Забранен звук" пробвах какво ли не за да го премахна /формат, връщане на фабрични настройки, чиста инсталация и др./ но без успех. На башар няма проблем, но нещо не мога да постигна оптимални настройки с него - пробвах UX от всякъде, но .... не е като авик.
Ти как реши този проблем "Забранен звук" при авик?
Моля те, направи една 4.21 интернационал, защото тази версия си я направил перфектна.
Мерси още веднъж и поздрави на Гърция от нас.
Цитирай

sstancheff аз нищо лошо не съм казал,само отбелязах че ги има тези файлове.Стари,нови все ми едно но просто ми направи впечатление че ми се появиха 3Д сгради в малък град.Но найстина може би е по добре без тях.Аз вече се отказвам от скинове да слагам ,според мен и поне за мен установих че не ми трябват,много натруфено става.Радвам се че навигацийте са ок,глас са разработили да е още по лесно....и така. Smile
Цитирай

(2016-04-20, 00:06:35)sstancheff написа:  Ти как реши този проблем "Забранен звук" при авик?
Моля те, направи една 4.21 интернационал, защото тази версия си я направил перфектна.
"Динк" и "Предупреждения" се спират от: Настройки/Звук/Предупреждения  и клик върху говорителчето (да се покаже червено Х) По същия начин става и с "Динк"
Новат интернационална версия е почти готова но искам още малко проби че винаги забравям по нещо.


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

Колеги, защо игото не ми вижда скиновете? Гледам в ини файловете на всички скинове, които са ми в папката са си с необходимата резолюция ФХД, само във сис файла, вместо резолюцията на телефона, пише ауто.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)