Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

Не можеш, към момента Viber не поддържа такава функционалност.


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
Аксесоари

(2016-05-13, 07:26:36)centur написа:  Току що пробвах от сайта на M-Tel да си пратя SMS и после блокирам входящите съобщения от този номер - в статуса на изпратени ми пише, че е доставено, но аз така и не получих абсолютно нищо дори като го отблокирах от спам номерата.
Така, че пращай SMS-и ... тя и без това няма да ги види (ако вече те е блокирала да не получава съобщения от теб).

E, явно го вижда, защото изпратих само един СМС и ми отвърна.
PS; Явно в Skype ме е пропуснала - свети в зелено... а мисля, че не съм със стара версия (6.2.1...)


По темата:
Активирах си опцията "Seen"/
Ако отсрещния не го е активирал - аз ще виждам ли дали е видял моето съобщение?

Защо на някои абонати не виждам снимката?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Опцията "Seen", праща статус от твоя телефон към този, който ти е писал, в този ред на мисли няма да видиш нищо ако не е активирана.

На абонатите на, които не виждаш снимката, просто не сложили такава във Viber.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Ако някой иска втори Viber акаунт за СИМ 2,сваля от Маркета това,безплатно е:
parallel space - multi accounts

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Как да избегна постоянния онлайн статус на десктоп версията? 
Предполагам и тук статуса е свързан с интернет връзката, но на компа интернета е постоянно включен. 
Накрая ще му хакна един Exit.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Здравейте. Имам един въпрос относно вайбър. Този месец ще пътувам до САЩ в щата Тексас. Виждам,  че вайбър имат някакув кредит и пакети. Ако закупя един пакет,  ще може ли да говоря през вайбър,  когато нямам интернет? Гледам,  че роумингът е много скъм 6лв на минута.  Или ако може да ми предложите алтернативна програма,  която ще ми свърши работа.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Viber Out е услуга, която позволява да се обаждаш на абонати, които нямат инсталиран Viber на телефона си. За целта обаче ти трябва да имаш нет задължително. В този ред на мисли за това, която искаш да го ползваш няма да ти свърши работа.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Разбрах. Мерси за инфото.
Цитирай

За тези които се интересуват - в последния ъпдейт на програмата е добавена възможност за back up на чат-а
Цитирай

И по-важното за restore на съобщенията. То и до сега си имаше възможност за backup, в един безсмислен xml, който можеш да си го преглеждаш с текстов редактор.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Уж може. Така поне пише...
Цитирай

Пише, че прави бекъп, пробвах и прави на google drive, не знам дали възстановява коректно. Аз съм с рутнат телефон и си копирам папките от data на viber като бекъп, работи безотказно Smile

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай

можеш да избереш гугъл акаунта... аз нямам драйв

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай

Имаш ли Google акаунт, имаш и Google Drive. Неизбежно е Smile

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
Sad 

Здравейте, проблема ми е следния: получавам съобщения и обаждания без проблем, но когато аз изпратя ми пише доставено, а другият абонат така и не го получава . Така е с всичките ми контакти. Sad   Не мога и да набирам. Деинсталирах го, изтеглих и инсталирах на ново, и пак така.
Някой имал ли е подобен проблем ?
А някаква идея как да се справя? Sad
Цитирай

(2016-06-15, 10:34:52)midichka написа:  Здравейте, проблема ми е следния: получавам съобщения и обаждания без проблем, но когато аз изпратя ми пише доставено, а другият абонат така и не го получава . Така е с всичките ми контакти. Sad   Не мога и да набирам. Деинсталирах го, изтеглих и инсталирах на ново, и пак така.
Някой имал ли е подобен проблем ?
А някаква идея как да се справя? Sad

Здравей,
Преди време имах подобен проблем, оправяше се като триех с Титаниум бекъп кеш паметта на viber. След деинсталация е хубаво да се рестартира телефона и после да се инсталира наново. Пробвай да изпращаш и набираш и на wifi, има ли разлика?

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай

(2016-06-20, 02:28:00)dracula79 написа:  Здравей,
Преди време имах подобен проблем, оправяше се като триех с Титаниум бекъп кеш паметта на viber. След деинсталация е хубаво да се рестартира телефона и после да се инсталира наново. Пробвай да изпращаш и набираш и на wifi, има ли разлика?

Здравей, не няма......нищо не помага Sad
Цитирай

Здравейте, в момента си пиша с приятелката ми и без да искам изтрих целият разговор и въпроса ми е как да си го възвърна...Много ми е спешно, благодаря на всеки, който се отзове [Изображение: smile.gif]
Цитирай

@ToshkoIvka33, Бихте могли да пробвате споделения вариант след това мнение:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1300065

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2016-07-02, 06:59:25)Monipeev написа:  @ToshkoIvka33, Бихте могли да пробвате споделения вариант след това мнение:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1300065

Проблема е, че не съм направил бекъп...
Цитирай

@ToshkoIvka33,
Втория метод от същия този линк с информацията, го разбирам като възможност за възстановяване чрез допълнително приложение, независимо от липсата на архив преди това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте ,
Баща ми си купи Lenovo A 6010 след инсталация на вайбър и последваща активация се пилучава крешка при полученият код? Получавам пизвъняване и смс с код който автоматично се въвежда и след потвърждаването му ми изписва че е грешен!!!! Не знам защо така се пилучава. Деинсталирах го и след това инсталирах оправия няма. Писах до Вайбър за проблема те ми казват че ми бил активиран?Пробвах с пи стара версия същи няма промяна. Пимогнете ако можете.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Като за начало изтрий папка Viber от телефонната памет, а след това деинсталирай приложението Viber и после го изтегли от Google Play.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здравейте!
Току що се регистрирах заради следния си проблем и не знам дали това е правилното място...
Ето за какво става въпрос:

Миналия месец ми попадна този таблет в 10" си вариант. Работи си перфектно, обаче не пожела да инсталира Viber по никакъв начин!
Таблетът е с Андроид 4.4.2 и в сайта на Viber е записано, че работи с Андроид от 4.0 нагоре.
Инсталирал съм всичко, което наподобява Viber-a без проблем - Скайп, WhatsApp, даже и в стария ми телефон се инсталира без проблем последната версия на Viber, но тук не иска.
След въвеждането на номера на СИМ-картата и потвърждението, че е правилен, дава съобщение, че иска най-новата версия. Която, естествено е изтеглена точно тя и таблетът е инсталирал в себе си до гореописания момент на активация. След това влиза в цикъл и след натискане на бутона "Готово", пак се връща за потвърждение на телефонния номер.
В момета Viber е в 6-та версия. Деинсталирах най-новата, която бях изтеглил, ръчно изтрих папката Viber от него, рестартирах у-вото, инсталирах последния вариант от версия 5 - получих отново същото съобщение...
Не съм неграмотен в работата си с електронни устройства, на компютър съм от 1988 г. Изинсталирал съм какви ли не линукски дистрибуции от Red Hat 4 насам, но тук или има нещо в самия таблет, което пречи на точно това приложение, или има някаква скрита опция, която не знам и инсталацията влиза в loop.

Моля, ако някой е имал този проблем или има добронамереноста да сподели знанията си в тази област, да отговори.
Благодаря предварително!
Цитирай

Здравей колега,
Имал съм подобен проблем и писах за това някъде в темата. Обаче има две разлики. Исках да заменя 1) стара версия на Вайбър 2) на смартфон с малко по-нова. Последните версии ми се виждат много тромави с куп излишни неща и не ми харесват. Вместо версия 3.1.1.15, която исках, успях да сложа 4.3.3.67. Това беше може би преди около година. Преди седмица пак тръгнах да сменям една версия с друга, разбира се не с най-новата, и пак имах същия проблем. Реших го с това:
Вайбър
Работи без проблем. Успех!

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)