Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и проблеми Nexus 6
#26

Дам, всяка вечер е в зарядното. Може да е на 60-70% пак го пускам, навик. А колкото до завъртането, какво имаш предвид под "Меню"?

Nexus 6
Цитирай
Аксесоари
#27

Има предвид списъка с приложенията. Новия лънчер го обърна и е нагоре/надолу
Цитирай
#28

@georgekodinov: Да, точно това имам предвид.

А иначе да споделя, нямам още ОТА за андроид 6, но дойде някакъв patch, около 60 МБ, оттогава батерията взе да държи доста дълго, с моето активно цъкане, макар и повечето на WiFi, но все пак, докарвам 2,5 дни до зареждане, а преди беше ден и малко!!!

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#29

При мен беше само 20мб. Хмм, оправя батерията викаш ?
На мен проблема ми е че от време на време радиото се откача и само рестарт го оправя. Цъкам самолетен режим и обратно : не помага. Случвало ми се е и с wifi и с мобилното радио. Силно се надявам да го оправят това с новата версия.
Цитирай
#30

Не знам някой от вас получил ли е ОТА на андроид6, но ми казаха, че била бъгавка още и да не бързам да инсталвам....

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#31

Аз го флашнах, още на 7-ми. Забелязал съм 2-3 дребни бъга, като цяло съм доволен. След няколко цикъла, батерията издържа със около 1/3 повече (час повече дисплей). Днес активирах и DOZ, ще видим с него как ще е. Така, че ъпдейтвай, няма да съжаляваш!
Цитирай
#32

Добре де, доста народ с нексус 5 получи ъпдейта през ОТА, а хората с нексус 6 го нямат тук. Защо така....
Не искам да.флашвам, нали затова взех нексус.

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#33

ами по–късно пуснаха ОТА за нексус 6 по някаква причина, можеш да флашнеш ОТА, само без да губиш нищо на телефона, ако не ти се чака. Ето линк
http://www.androidpolice.com/2015/10/15/...a-roundup/
Цитирай
#34

Дойде ОТА преди минута. Дърпам.....

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#35

С теб май вървим заедно с ъпдейтите Big Grin

Nexus 6
Цитирай
#36

И аз съм с вас. Smile
Цитирай
#37

(2015-10-16, 20:21:29)georgekodinov написа:  При мен беше само 20мб. Хмм, оправя батерията викаш ?
На мен проблема ми е че от време на време радиото се откача и само рестарт го оправя. Цъкам самолетен режим и обратно : не помага. Случвало ми се е и с wifi и с мобилното радио. Силно се надявам да го оправят това с новата версия.

Здравей колега, аз съм с 6.0 и имам същия проблем , който е доста дразнещ. Надявам се скоро да се реши. А, ако ти имаш вече някакво решение на проблема ще съм благодарен да го споделиш.
Цитирай
#38

Моята система е ... 4.4.2. Като го усетя и рестартирам Wink
Цитирай
#39

И при мен го има тоя проблем, само рестарт го оправя. :-(

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#40

След patch-a на 6.0.1 има ли някаква промяна при вас по тоя проблем?
Да не чуе дявол, ама засега не съм имал проблем след това.......
Как е при вас?

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#41

Аз имам само един бъг и то е визуален, показва ми, че нямам обхват но всичко си работи. Звъня, получавам обаждания, имам интернет. Само дето седи на 0 черти обхват... Все тая, един самолетен режим го оправя. Засега съм супер доволен от телефона, нищо общо с останалите марки произвеждащи андроид... Повече нищо друго освен нексус, нагледах се на ZTE, Huawai, Samsung, Sony, HTC... Само LG не съм имал, ама май няма и да имам. Big Grin

Nexus 6
Цитирай
#42

Този бъг и аз го имам. Или показва, че няма чертички обхват понякога или индикаторът е замръзнал по средата на 50%. Спрях да го закачам и забелязах, че след време само се оправя. Но е досадничко малко, да.

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#43

+1! На LTE работи нормално , само на 3г го има проблема.
Цитирай
#44

Когато изчезнат чертичките, наберете следния код *#*#info#*#* ( *#*#4636#*#*)  и вижте силата на сигнала в подменюто "phone information" , чертичките "лъжат" честичко Smile

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#45

И силата на сигнала стои забила на 0 или около нея, поне от "състояние на сим" менюто. Същност, силата на сигнала (четичките) забиват във всяко едно положение, може и пълно покритие да показва, съответно и същата сила на сигнала показва във състояние на сим и така с часове. Може би, като минеш от една клетка на друга се оправя.
Цитирай
#46

Спря да ми работи жака. Каквито и слушалки да сложа не свирят. Само блутут работи Smile Някой да го е оправял това
Цитирай
#47

Май никой не се отзовава. Да не е хардуерно твоето проблемче? Нещо входа да се е прецакал, падане, изпускане с вкаран жак и т.н. ?

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#48

Рядко ползвам такива слушалки. Аз съм с bluetooth handsfree. Досега не съм имал такива проблеми. Рестар,ресет и ако още го има този проблем, сервиз.

Nexus 6
Цитирай
#49

Изчоплих жака с една игла. Проработи. Явно се беше оксидирало.
Цитирай
#50

Може от снега нещо да е попаднало и да ти е направило мизерията.

Nexus 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)