Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Snapdragon 810 е един от най - студените процесори, според LG

Имам два iPhone-а в момента, преди това-други два. Имам си представа, щом го казвам.
На по-старите iPhone-и (от 5 надолу) има сеч, особено с последните версии, или поне зарежда по-бавно. При iPhone 4/iOS7 е тотална гавра старта и Multitasking-а м/у приложението и Messenger наведнъж. Ясно, не нов модел, но забавяне има. На 4S с iOS9 също започна да ми бави, и там се стига до по-стари версии. Но е по-кадърно със сигурност,да. Най-малкото получавам Push Notifications веднага, секунда след получено съобщ. докато при Android-а съм забелязал леко разминаване (20-30 сек. , понякога и минута, от собствен поглед, незадължителен за другите).

А за хардуера и батерията-не ме интересува телефона ми е да е тънък, с кеф съм носил N95 в джоба си (прилично дебело у-во). Въобще не държа на тънкоста. iPhone 4 към днешна дата също не е най-тънкия, за мен никакъв проблем не е. Дай да ги правим манекенски анорексични, да гоним едни милемтри , а докато напишеш два статуса и търсиш зарядно. Че в повечето случаи вече не може да носиш резервна батерия-то няма смяна (лесна, с вадене на капак). Е противно е това.

Знам ли, явно аз съм останал с мисленето си отпреди-телефони, които си вършиха работата, към актуалната си за тях датата си имаха примерно 3G, 5MP камери и т.н. но батериите им държаха и у-вата бяха "мобилни". Като ходиш на планина-3 резервни с тебе примерно и айде, готово. Ходи го постигни сега. Моя вина, приемам го. Останал съм си с хубавите спомени отпреди войните на числа и бенчове.
Цитирай
Аксесоари

Айде бе, аз от както наслагах на мойте (жената и големия син..) Lite, са мега доволни от леката и бърза работа! Все пак, едно и също разглеждат.
Преди 3г Фейсбук беше 10МБ, сега е 250....да ти таковам и програмите...

Стига мерихте това загряване при игри! 99% хора не играят игри. А от останалия 1% половината слагат такива (тийнове) дето ги цъкат по 6 часа на ден, и им греело.
При ормална употреба, на кой му грее телефона?
Цитирай

За нормалното приложение говоря , не за Lite. Никъде не съм споменал Lite-а !
Страшен кеф, 4 ядра, 3GB RAM и Lite приложения. Big Grin Big Grin Big Grin (Примерно...)
Цитирай

@alisali1234 Ми айде да си говорим за Глакси с2 ако искаш или да обърнем внимание на HTC HD2 или да си купим по един телевизор Велико Търново и да коментираме резолюцията!? Къде ми сравняваш Айфон 4(2010) и 4с(2011) с 6 (2014) и 6с (2015)!? Уат да фак? И все пак е редно да му направиш един ресет без да правиш рестор. Бъди щастлив, че все още работят тези устройства.

@MUFC много се радвам за теб, че семейството ти е щастливо с ФБ лайт (за мен това е за тези, които нямат достатъчно трафик или са с много стари модели телефони), но аз не искам да ползвам това приложение на телефон за 1000+ лева. Въпрос на гледна точка е Smile .


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Е, как телефони на 3-4 години трябва да сме "щастливи,че работят". Извинявай, ама не мога да го приема. Имам Motorola с оригиналната си батерия на 11 години, която все още държи в Standby по 2 дена. Тия телефони от днес за утре ли трябва да ги купуваме?! Не мога да го приема това, но мнението си твое и го уважавам. То всичко става вече толкова бързо,че днес рекламираме 2 ядра колко са бързи, утре станали 4 и говорим как 2 са морално остарели. Лично , персонално и лично мнение, подчертавам.

За Galaxy S2-ползвах такъв 2 месеца миналата година с оригинален 4.1.2 (стоковия). Не работеше добре приложението, но аз го пробвам само за момент и го трия, така или иначе съм свикнал през браузъра.

А иначе и аз съгласен по тая точка-1К лева , една камара ядра и гигахерци и накрая Lite.
Цитирай

(2016-01-31, 22:07:09)tda написа:  @MUFC много се радвам за теб, че семейството ти е щастливо с ФБ лайт (за мен това е за тези, които нямат достатъчно трафик или са с много стари модели телефони), но аз не искам да ползвам това приложение на телефон за 1000+ лева. Въпрос на гледна точка е Smile .

Прав си! Жената го ползва на S3 Neo, сина на ASUS Memooad 7. Аз в къщи, за 1000 лв оборудвам всички. Въпрос на гледна точка е. :-)
Но наистина, двете приложения са еднакви. А аз сложих малкия не заради тежестта и обема, а заради нехабенето на батерия...(скоростта дойде бонус)
Спирам с off-а!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)