Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ALCATEL one touch idol mini
#1

 
  Здравейте,имам проблем с телефона си. Както си играех,изведнъж зацепи и нито може да се изключи нито нищо ... Не реагира... Та ,въпроса ми е как мога да го отвора и да стигна до батерията му,защото на този модел не е с капаче и не знам как се отваря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здържаш бутон за намаляване на звука и копчето за пускане за около 10 сек. И се рестартира.
Цитирай
#3
Big Grin 

(2015-01-22, 16:59:08)skiman написа:  Здържаш бутон за намаляване на звука и копчето за пускане за около 10 сек. И се рестартира.

Благодаря ти да си жив и здрав,точно си мислех,че пак трябва да го носа на ремот
Цитирай
#4

Без копчето за звука - само Power бутона се задържа за около 10-ина секунди... С копчето за намаляване на звука и Power бутона се прави screenshot на екрана (когато не е забил телефона, естествено)

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
#5

Здравейте. 
Използвам същия модел телефон, обаче в паследната седмица се изключва сам и се включва само като го свържа към зарядното. Някой ако може да ми каже причина и как да го оправя. 
Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)