Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестарт без причина HTC Desire 816
#1

Здравейте! Искам да попитам някой друг имал ли е подобен проблем. От няколко дни забелязвам ,че като телефона ми е в джоба и съм в движение си се рестартира. Днес му дадох даже един reset ,да го освежа и пак се рестартира докато беше в джоба ми и това го прави само като съм в движение. Ако някой може да помогне ,телефона е нов и няма нито едно падане нещо software-но е но немога да разбера какво. Мерси предварително!   
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-01-24, 22:19:47)StinkySoul написа:  Здравейте! Искам да попитам някой друг имал ли е подобен проблем. От няколко дни забелязвам ,че като телефона ми е в джоба и съм в движение си се рестартира. Днес му дадох даже един reset ,да го освежа и пак се рестартира докато беше в джоба ми и това го прави само като съм в движение. Ако някой може да помогне ,телефона е нов и няма нито едно падане нещо software-но е но немога да разбера какво. Мерси предварително!   
   
 

Тук никой нищо не каза ,сам разбрах от къде е проблема да знаете ,ако на някой му се случи. Рестартирал се е няколко пъти от това ,че ми прави backup automatic незнам защо. Следователно махнах ,отметката от автоматичен backup и всичко е точно. Smile
Цитирай
#3

Автоматичен back up на кое?
Цитирай
#4

Settings - BackUp & reset - Back up my data - OFF 




Забележка от Модератор!!!
НАРУШЕНА Т.8 ОТ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)