Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с фокуса на камерата? note 4
#1

Привет на всички, имам странен проблем с камерата (задната ),  когато не е пускана много време (примерно най много ден) и я пусна, и минават около 30 секунди докато фокусира. Предполагам не е нормално. Сменям режими и все е така...

Нещо софтуерно ли е и някой имал ли е подобен проблем ?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-01-26, 06:39:12)b0rimir0v написа:  Привет на всички, имам странен проблем с камерата (задната ),  когато не е пускана много време (примерно най много ден) и я пусна, и минават около 30 секунди докато фокусира. Предполагам не е нормално. Сменям режими и все е така...

Нещо софтуерно ли е и някой имал ли е подобен проблем ?

Най - вероятно проблема е хардуерен. Четох за подобни проблеми в чуждите форуми. Камерата на моят телефон беше спряла изобщо да фокусира и ми я смениха в сервиз. 
Цитирай
#3

Здравейте на всички.Много моля ако някой знае защо камерата на ноте 4- ката ми фокусира трудно да ми помогне.Фокусира веднага щом чукна яко с пръст телефона отстрани.Сменях режими правих всичко, но само почукването и помага да фокусира.Като фокусира веднъж няма проблеми, но като затворя камерата и започна други процеси и после я отворя, фокусирането отново и отнема поне 30сек.Аз обаче нямам време да чакам и я чуквам.Поздрави на всички.
Цитирай
#4

Пращай го на сервиз.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#5

Как така не фокусира? Какво е качеството на снимките? Не знам дали е за сервиз, след като сега не фокусира, след 30 сек. го прави.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#6
Wink 

За сервиз е. Един път ще фокусира, друг път -не. Това какво е - нещо което расте под път и над път или телефон за един куп пари? Защо си даваме парите, за примиренческо поведение или някой пич от форума да ни подскаже как да го докараме до приемливо състояние? Ако нещо не му е наред - на сервиз! Angry

Samsung Galaxy Note IV
Цитирай
#7

В случая апарата действително е за сервиз, но RichardV, бъди сигурен че не винаги има нужда от сервизно обслужване. По някога малко четене и търпение, би ти спестило дни (или месец/и) неудобство и тровене на нерви.
Цитирай
#8

Понякога - да, но когато става дума за хардуерен проблем, както в случая, не мисля че има место за избор. Нито ти самият, нито който и да било друг не би могъл да ти реши хардуерния проблем освен официалният сервиз. Говоря за сериозни проблеми от функционално естество. Smile

Samsung Galaxy Note IV
Цитирай
#9

Повтаряме си еднакви неща по различен начин. Безсмислено е.
Цитирай
#10

Виж си vladdark по-горния си пост в частта му, в която ми обясняваш нещо си... Поне да беше погледнал от кога съм във форума, преди да ми пишеш колко е полезно да се чете...  Какво общо има с конкретния случай на колегата и с какво именно му помагаш в случая?
Гледам, че си модератор... Би трябвало точно ти да си премерен в постовете си. Бъди здрав.

Samsung Galaxy Note IV
Цитирай
#11

Нещо не те разбирам. Написал съм че говорим за едно и също. Съгласявам се с думите ти. И приключвам дискусията защото е безсмислено и двамата подред да му обясняваме че е за сервиз.  Какво непремерено видя и какво общо има това с датата ти на регистрация, за да се отклоняваш толкова???
 ПС: Що се отнася до изкривено разбраните думи, имам предвид че малко четене и търпение ще спести на всеки един потребител нервите и разправиите със сервизите. Не съм визирал теб или някой друг конкретно.
Както и да е темата жестоко се плъзна на където не трябва. Ако имаш някакви терзания относно израза ми, спокойно можеш да ми пишеш на лични, вместо да пълниш темата на колегата с някакви нереални хули по мой адрес.Ще се повторя пак, че няма смисъл.

Така. Смятам отклонението за приключено и с нетърпение чакам колегите да споделят какво са казали в сервиза.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)