Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов раздел за Vibe X2
#1

Мисля, че трябва да се направи един раздел за Vibe X2... Доста нашумял модел за последният месец а и мисля, че доста потребители вече са се сдобили с апарата :-)
   
 

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

Подкрепям идеята,доста хора сме с такъв телефон,и има какво да се дискутира по апарата.Даже се чудя,как още няма раздел за него !?!

HTC HD2:Lenovo Vibe X2-EU
Цитирай
#3

И аз съм за! Имам го от 2 дни и имам много въпроси,все още не мога да се оправя с настройките.Ще се радвам да има отделен раздел,където да обсъждаме и даваме съвети едни на други относно телефончето Smile
Цитирай
#4

Админите май не ни обръщат внимание :-(

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#5

НОВ РАЗДЕЛ, НОВ РАЗДЕЛ, НОВ РАЗДЕЛ

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#6

Като са съберат повече мнения и собственици, ще има - имайте търпение.

 
Цитирай
#7

+1 за нов раздел
Цитирай
#8

Колегите с Vibe X2 .. дайте да се преброим да видиме дали сме достатъчно за раздел :-D

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#9

+1 бял
[Изображение: 19bvt.jpg]

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#10

+1 и от мен

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#11

Няма смисъл да се броим. Модераторите сами ще преценят кога да има отделен форум за модела. Не сме толкова много все още. Lenovo е търсена марка в България заради бюджетните им модели с приемливи характеристики. Vibe X2 не е бюджетен модел. Дори и в Китай където е по-евтин.
Цитирай
#12

+ 2 броя - имаме ги от 2 месеца!едно и двусимов вариант.
Цитирай
#13

4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане. Ако ли не, такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай
#14

+1 и от мен. Бял, Vibe x2 eu

Samsung Galaxy SIII White / Stock Rom 4.1.2
ZTE Blade / Ginger Stir Fry b27
Цитирай
#15

Колеги, дайте предложение да ви се направи собствен раздел за телефона ето тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=308

Не чакайте да види някой вашата тема в раздел "други леново телефони". Тук почти никога не влиза мод. Бъдете по активни! Успех!


Цитирай
#16

+1 подкрепям идеята!

Samsung Galaxy S21 FE Graphite + Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver
Цитирай
#17

+1 стилен червен от мен... много лек(във всеки смисъл) и бърз телефон!
Цитирай
#18

Хайде и от мене още 1 от телеминор EU version !
Цитирай
#19

Златен от мен ... вече 2 месеца станаха.
Цитирай
#20

Колеги, понеже се колебая дали да си го взема, бихте ли ми казали мненията си за този телефон ? Гледам го към теленор е оферта. Интересува ме най-вече при провеждането на телефонни разговори има ли проблем, също така с мобилния интернет (браузъри, вайбъри и такива неща), камерата как е и забива ли при работа ?

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#21

Аз и жена ми, сме повече от доволни - 2 броя закупени от Леново България
телефонът е прекрасен във всяко отношение, единствена забележка - батерията при яко ръчкане ден няма да изкара, особено в началото преди да направиш няколко пълни цикъла разряд-заряд
- затова задължително е екстенжън за батерията и всичко си идва на мястото !
моя даяни спокойно 4 дни без да ползвам постоянно ви-фи и мобилни данни - пускам ги само като ми е нужно.
Цитирай
#22

(2015-06-25, 21:52:14)felipe_massa94 написа:  Колеги, понеже се колебая дали да си го взема, бихте ли ми казали мненията си за този телефон ? Гледам го към теленор е оферта. Интересува ме най-вече при провеждането на телефонни разговори има ли проблем, също така с мобилния интернет (браузъри, вайбъри и такива неща), камерата как е и забива ли при работа ?

Телефона  е зверско як, имам го от 5 месеца.Проблем голям е смотаната батерия, трудно държи ден...Sad камерата малко бавно фокусира.Всичко друго е ултра супер мега яко...да видим след ъпдейта до lolipop за какво ще иде реч....
Цитирай
#23

+ 1 бял от Варна

Няма невъзможни неща !!!!!
Цитирай
#24

+1 златен от Варна Smile
Цитирай
#25

яко варна :Д

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)