Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забил MOTO G
#1

Здравейте, дадоха ми MOTO G който влиза в loop режим (пише на екрана Google и дотам). Не е ясна и причината за това забиване, със сигурност не е експериментирано с него, предполагам е тръгнал да се обновява с 5.0. Телефона е от Tesco и е с инсталиран GPE версията. Може да се влиза с fastboot mode. Какво да следвам да го върна към живот? Евентуално по възможност оригиналната версия от Tesco?

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с оригиналния от Теско 4.4.4 и чакай OTA 5.0.2

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#3

А кое ръководство да следвам? В поста Стоков ROM за Motorola MOTO G линка с firmware не работи вече. Намерих ги в друг сайт, но коя версия е за moto G 8GB купен от Tesco?
Тук е линка за различните версии.
http://www.filefactory.com/folder/c6cded...=25&page=1

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#4

От този линк, който си дал има ромове само за LTE версиите. А твоя не е такъв.
И не мога да разбера каква е тази мания да ъпдейтнете до близалката? С 4.4.4 си работеше идеално! Аз ъпдейтнах и супер много съжалявам! Ако съм на тебе, дори и като излезе 5.0.2 за твоя телефон, ще изчакам 5.1, защото в него ще са оправени бъговете.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#5

Както казах телефона не е мой. Ползва го 55 годишен човек който просто искаше български език и затова му сложих GPE версията, като се оказа, че не му работи радио модула с нея. Излязло му съобщение да обнови и той го направил...това е. Та някой да помогне откъде и коя точно версия на firmware да изтегля за Tesco moto G 8GB?

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#6

Тази версия XT1032 Retail EU 4.4.4 stock rom (untouched) за моята версия ли е от този сайт?
http://dzeig.blogspot.com/2015/01/stock-...oto-g.html

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#7

Не мога да го оправя. Следвам това ръководство https://giorgiosadventures.wordpress.com...softbrick/

и когато стигна до: Return to the folder and run the file “adb push a.zip sdcard a.zip.bat”, let it finish (it will take a couple of minutes, the window will close itself when done).

– From recovery select “install zip”, then “choose zip from sd card” and select “a.zip”.папката е празна. Някой от Бургас може ли да го погледне и да го оправи. Естествено срещу някакво заплащане.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#8

Телефона в крайна сметка се оправи по указанията от горепосочения сайт. Вече е с работещ стоков 4.4.2

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#9

и как по точно стана,че и аз мисля да го сваля от 5.0.2 на 4.4.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)