Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 (D66xx)

@Fatall1ty, мисля, че Z2/Z3 не разполагат с тази опция. Пробвай с приложение от google маркета. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
Аксесоари

значи контакта трябва да ти е записан,влизаш на него и натискаш молива за редакция,след това трите точки и му задаваш всички обаждания към гл.поща.тествано и работи,така на отсрещния му дава че няма връзка и директно го изхвърля от мрежата,но това е при положение че не ползваш и нямаш активирана гл.поща,аз тази глупост не я ползвам и така блокирам контактите

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Sokolchev, бъркаш нещо по този начин дава заето.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Благодаря за отговорите,а коя точно програма да ползвам от маркета,коя е най-добра

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

ами при мен не дава заето,а дава няколко пъти бърз сигнал ПИ ПИ ПИ и изключва

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Аз съм на МТел, да не би да има разлика при операторите?

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

аз съм на Виваком,ама едва ли има значение от оператора

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Да, може да има значение оператора по какъв начин препраща и сигнализира за наличие/липса на гласова поща.
Цитирай

направих това което ми каза колегата Sokolchev,дава и при мен заето, но няма значение ,защото не ми показва , че някой ме е търсил..на Мтел съм

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

Здравейте! Имам проблем с моя Z3, най-вероятно от носенето в джоба съвсем леко има изкривяване при копчето за усилване и намаляне, дали ще има проблем с водоустойчивостта?
Цитирай

Здравей!
По-добре не рискувай, има вероятност да влезе вода. Имаше колега тук, на който му влизаше вода през копчето за камерата.
Ако копчето няма никакви следи от употреба, то дори и да пропусне телефона - ще ти го заменят, стига да е гаранционен.
Цитирай

Гаранционен е обаче много ме притеснява това съвсем леко огъване, има вероятност и да не го видят, но все пак не знам дали ще го признаят за дефект или ще кажат, че аз съм виновен и до там
Цитирай

Здравейте проблема ми е, че не мога да получавам и изпращам смси! Моля за съвет!

SONY ERICSSON Xperia Mini Pro (SК17i) 2.3.4 rooted,
SONY XPERIA V root 4.2.3,
SONY XPERIA M4 not rooted yet,
SONY XPERIA Z3 COPPER root + sound mod of Z5.
Цитирай

@petrucian, Проверил ли си за всеки случай в настройките за смс-и, дали е наличен Номер на SMS центъра, необходим за текстовите съобщения на твоя оператор?
Рестартирай телефона, също може да звъннеш на оператора си, за да те увери или не, че всичко при тях или твоят номер е наред.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Благодаря ще пробвам!

SONY ERICSSON Xperia Mini Pro (SК17i) 2.3.4 rooted,
SONY XPERIA V root 4.2.3,
SONY XPERIA M4 not rooted yet,
SONY XPERIA Z3 COPPER root + sound mod of Z5.
Цитирай

Имам проблем по време на разговор много тихо се чува, дори като усиля до край, преди не беше така.

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай

Какво се е променило сега от преди по телефона?
Цитирай

Не съм правил почти нищо по телефона, няма системен ъпдейт. Като няма некви шумове просто е по тих самия говорител.

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай

Ами, пробвай да направиш един Repair през PC Companion.
Като си запази които неща ти трябват, защото всичко ще се затрие (без външната sd карта)
Цитирай

Направих рипеар , няма промяна, изглежда ще ходи на сервиз, колкото и да не искам да се разделям с телефона

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай

Здравейте имам от няколко дни тела и днеска реших да го пробвам дали издържа при потапяне.Сложих го преди близо 7 часа в една купа с чешмяна вода за 10 мин. и също снимах няколко снимки.От тогава до сега при разговор от отсрещната страна почти не ме чуват.Звука е силно приглушен..Рестартирах и сменях настройки но без резултат.Подложих го на този тест защото смятам , че ми дават малко ползвани телефони и върнати.За една седмица този ми е втори тел. (за мен дефектен).Някой имал ли е такъв проблем и как се държи при вас  след намокряне, трябва ли да се оставя да съхне за повече време?
Цитирай

Изчакай го да изсъхне 24/30 часа на по-топло 25/27° и ще се оправи. Имаш вода във високоговорителите. Ако до 2 дни не се оправи вече може да се мисли за сервиз. Поздрави

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Аз така или иначе ще го изчакам до утре ,докато не са минали 7-те по закон дни да им го върна.Но при вас случвало ли се е така?За мен не е нормално да викаш по тела ,а отсреща да не ти разбират нищо.След като го потопих бях в кафе на топло за около 3 часа и после ми беше в джоба за още толкова време.Той трябва да е предвиден да не се случва да оставаш без възможност за разговор защото това му е основното предназначение.А при мен отсрещната страна не ме чува демек Микрофона трябва да е мокър или дал фира.

ПП.  Преди около 2 часа го пробвах и за сега всичко си е наред,добре си се чува.Остава загадката защо като тела е водоустойчив достига вода и предполагам затапва микрофона.Дано лятото да става за минути съхненето.

Sony xperia Z3
Цитирай

Може ли някой който са му отворили тела пред него да го регистрира с IMEI номера си в сайта на Сони за България.В страницата има опция до кога ти е валидна гаранцията.Да сравни дали съвпада датата от фактурата с тази от нета.При мен има разминаване от близо 2 години.Свързах се с центъра на Сони и от там ми казаха че когато за първи път сложиш сим картата от тогава излизало в сайта ,че започва гаранцията.
Поздрави

Sony xperia Z3
Цитирай

На мен си ми излезна датата на покупката в сайта.
Сим карта веднага му сложих. Не знам коя дата взима.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)