Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

мелодии звънене на Sony Z3 compact
#1

 
   Ползвам телефона от 2 месеца, когато миналата седмица изведнъж загуби мелодията на звънене и сега не иска, по скоро не може да избере нова, стара , никаква мелодия.
Много моля ако някои има идея, ако знае отговор - да помогне .
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, да разбираме, че в Настройки\Звук\ Мелодия за звънене, след като влезеш там и нямаш опция да си избереш мелодия?
Също и отново от там, но горе в дясно върху иконата с нотата, отново имаш опции за избиране на мелодии за звънене. 

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

А пробва ли да влезеш в Walkman --> песни, да задържиш на някоя песен и да избереш Задаване за тон на звънене?
Цитирай
#4

Аз също от няколко дни имам същия проблем като jordanstaikov59. Сякаш настройките на телефона се бяха нулирали! И двете следващи мнения по темата са верни! Помогнете! Имам много свалена музика, но не мога да избера да е тон на звънене!
Цитирай
#5

Да не би мелодията да е била на картата памет? Често се случва некачествените карти да правят проблеми.
Цитирай
#6

Нямам карта с памет.
Цитирай
#7

Не че получих голяма помощ тук, но все пак да споделя как реших проблема. Просто hard reset!
Цитирай
#8

Това е крайното решение за повечето проблеми, всеки първолак може да ти го каже Smile...

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#9

Идеята беше да не стигаме до първолашки решения, а например да беше дал друго по-умно!
Цитирай
#10

Същия проблем.
Може да направим втори опит да не прибягваме до първолашки решения. Очаквам предложения.
Само едно доуточнение. Когато избера мелодията ми изписва 'грешен файл формат ' Всичката музика ми е в mp3.
Цитирай
#11

@dr_slavov, би ли допълнил също, при настройка с различна мелодия от формат МР3,  резултата същият ли е?
Моля споделете и местоположението на файловете, които се опитвате да зададете като мелодия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#12

Не съм пробвал нещо различно от мр3. С какво да изпробвам?
Иначе няма значение дали са във вътрешната памет или на картата.
Цитирай
#13

Явно нещата отиват към ресет. Как се прави хард ресет на Сони?
Цитирай
#14

Настройки->Резервни копия и нулиране->Възстановяване на фабр. настройки

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#15

А какво трябва да направя за да си върна най-лесно настройките след това?
Приложенията би трябвало да се качат автоматично като свържа телефона към акаунта си в google?
Ако направя back up всичко ли ще бъде като до сега? включително теми, тонове на звънене, приложения и т.н.
Цитирай
#16

Не, няма да се запазят тези настройки.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)