Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[root needed] Dual Mount SD Widget
#26

Тогава мой човек, за чий ми е тая програма, като нищо не прави? Ако трябва да рестартирам телефона нали се сещаш, че по-добре да си маунтна картата и да си я дисмаунтна после. След като това което качвам през нея телефона не го вижда като хората... каква точно е ползата от нея?

NEXUS 5 white 32Gb (Mahdi ROM)
Цитирай
Аксесоари
#27

като цяло никой не те кара да я използваш ! НИКЪДЕ не пише ЗАДЪЛЖИТЕЛНО surr3a1 трябва да я има ! Аз я използвам,когато свалям кеш на игри и в същото време си качвам филм на телефона и така Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#28

А като маунтнеш, виждаш ли от компютъра картата памет (ако имаш такава), защото при мен ми показа само вътрешната памет?

NEXUS 5 white 32Gb (Mahdi ROM)
Цитирай
#29

виждам само картата памет Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#30

3.29
Цитирай
#31

Програмката върши това, за което е създадена, но....
При мен се появи един отвратителен страничен ефект- муз. плеяри /ориг, winamp, player pro, bsplayer/ започнаха да накъсват брутално и след 10-20 сек направо блокират. Това на Галакси Ейс. Рестарти, преинсталиране, чистене на кеш, настройки и какво ли не не помогна. Тогава я деинсталирах и проблема изчезна. Жалко.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#32

Да и на мен ми дава понякога грешки в някой програми, липсващи файлове и други подобни. По същия начин е и с Multi Mount SD, т.е не е заради програмите, а заради метода който използват - явно не се отразява добре на операционната система.
Цитирай
#33

Здр на HTC ONE X с вградена памет не се получава ... с най-новата версия 3.29 и 3.19 не става някой ако има идеи да сподели Smile
Цитирай
#34

при мен 3.19 работи супер Smile

Благодаря!

Samsung Galaxy S III GT-I9305 Titanium Grey 4.4.4 Stock
Samsung microSDHC 32GB Class 10 Plus Grade 1
Цитирай
#35

Моля ви колеги, дайте някакво генерално решение за моето телефонче което е без рут Sad За какво иначе ми е иначе тая памет, като мога да я ползвам само чрез HDMI, който не ми поддържа DTS Sad

Alcatel Idol 3 (5.5), SONY Xperia M4 aqua
Цитирай
#36

На 2.3 ромове се справя чудесно. На една приятелка телефона SE Xperia Ray работеше добре, но след ъпдейта (до 4.0.4) направих му руут, но картата не се маунтва като се закачи телефона за РС-то. Някакви идеи как да го оправя?

Търся си неработещи скенери!!! За връзка пишете на лично съобщение.
Цитирай
#37

И аз чакам идеи, но отговор няма Sad На всичкото отгоре съм без root :facepalm:

Alcatel Idol 3 (5.5), SONY Xperia M4 aqua
Цитирай
#38

@spark33 Тази тема е за програмата Dual Mount SD Widget, а тя изисква root. :facepalm:
Кабел за телефона нямаш ли? И да нямаш, може да си купиш от много места стандартен MicroUSB->USB кабел.
Като краен вариант - вадиш картата и с един четец за MicroSD карти (също се продават навсякаде) прехвърляш каквото ти трябва и пак я връщаш.

@chirusa - Ако проблема е, че не маунтва въобще картата (т.е и без програмата) - попитай в раздела за телефона. Ако просто програмата не работи - карай без нея. Confusedtupid: И без това понякога създава проблеми, дори когато уж работи.
Цитирай
#39

elrond_bs написа:@spark33 Тази тема е за програмата Dual Mount SD Widget, а тя изисква root. :facepalm:
Кабел за телефона нямаш ли? И да нямаш, може да си купиш от много места стандартен MicroUSB->USB кабел.
Като краен вариант - вадиш картата и с един четец за MicroSD карти (също се продават навсякаде) прехвърляш каквото ти трябва и пак я връщаш.

@chirusa - Ако проблема е, че не маунтва въобще картата (т.е и без програмата) - попитай в раздела за телефона. Ако просто програмата не работи - карай без нея. Confusedtupid: И без това понякога създава проблеми, дори когато уж работи.
Благодаря за отговора ! Разбрах, че паметта на телефона ще мога да си я ползвам само с HDMI кабела, но в крайна сметка защо е направен така този телефон ? Не е ли идеята да можеш да си ползваш 25ГБ памет като флашка ? Много тъпо !

Alcatel Idol 3 (5.5), SONY Xperia M4 aqua
Цитирай
#40

Нещо бъркаш сериозно! :capitulation: HDMI е цифров видео порт, използва се за връзка между телефона ти и телевизор или монитор (MicroHDMI->HDMI кабел) - предава само картината. Файлове се прехвърлят през USB (MicroUSB->USB кабел) и това е, което на теб ти трябва.

Освен това, явно говориш за вътрешната памет на телефона ти (приемам, че е този от подписа ти), която е 32GB - тя е вградена, не е карта памет (допълнително може да му сложиш и карта памет - в случая нямаш нужда). Естествено, че можеш да си ползваш паметта, просто използвай MicroUSB->USB кабел.
Цитирай
#41

Всички линкове за програмата ли искат root?

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#42

Е, нали програмата изисква root! Big Grin От каквито и линкове да я телгиш, пак няма да стане друга програма.
Цитирай
#43

Тази програмка е просто уникална!!! Пробвах няколко версии преди да се получи, но в крайна сметка версия 3.23 ми свърши чудесна работа. Още не мога да повярвам че SD-то ми се вижда едновременно на телефона и лаптопа.

Реших и аз да кача програмката, ей така.... да я има.
Лично аз ползвам версия 3.23 но в линка има и още две версии.
Версии 3.19; 3.23; 3.29 - http://www.4shared.com/rar/qCJN3l-n/Dual_Mount_Sd.html?

Важно!!! Програмата изисква root - Тествано

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#44

Помогнете ми за руутване на Samsung Galaxy S Duos.И с руутването гаранцията ти заминава ли ?
Цитирай
#45

Мисля че доста ясно е написано тук:
https://www.androidbg.com/forum/topic492...s7562.html
След като толкова се рови в раздела не го ли видя?
Цитирай
#46

elrond_bs написа:Нещо бъркаш сериозно! :capitulation: HDMI е цифров видео порт, използва се за връзка между телефона ти и телевизор или монитор (MicroHDMI->HDMI кабел) - предава само картината. Файлове се прехвърлят през USB (MicroUSB->USB кабел) и това е, което на теб ти трябва.

Освен това, явно говориш за вътрешната памет на телефона ти (приемам, че е този от подписа ти), която е 32GB - тя е вградена, не е карта памет (допълнително може да му сложиш и карта памет - в случая нямаш нужда). Естествено, че можеш да си ползваш паметта, просто използвай MicroUSB->USB кабел.

Няма нищо объркано. Говоря за това, че искам да си ползвам вътрешната памет като флашка от която телевизора да чете филми, музика и снимки. Аз не искам да прехвърлям файлове на телевизора, искам само да ги гледам. При старото Самсунгче, можеше да се гледа филм и през usb и през HDMI. Предполагам си разбрал идеята ми.

Alcatel Idol 3 (5.5), SONY Xperia M4 aqua
Цитирай
#47

Да, но не можеш да прехвърляш файловете през HDMI. Smile Няма нищо общо с флашка, защото през HDMI се прехвърля картината от екрана на телефона към екрана на телевизора. Просто картината се показва не само на телефона ти, а и на екрана на телевизора (като втори екран) - това е HDMI. Няма никакъв достъп до файловете, само до картината. Ако искаш да го ползваш като флашка и телевизора да чете от нея - точно за това е кабелът USB->MicroUSB.
Цитирай
#48

Може ли някой да ми каже как да си оправя sd-картата, когато я свържа с компютъра не ми показва папките !!! мисля че съм изтрил някой файл. Пишете на лично съобщение и предварително благодаря !!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)